|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moja beba samo place,i odbija da jede,neznam ...
15.2.2010 20:03:20   
meriado
Zdravo,imam bebu 8 sedmica staru,od prvog dana rodjena samo place,ali to je plac ko da je neko davi,pocrveni,pocrni,jednostavno stane da dise.To traje otprilike po 20 minuta ali jedno 5-6 puta na dan.A inace uvjek pomalo knjecka i uvjek je drzim.Doktor je rekao da su to kolike i eto da izdrzimo,al eto da je samo to covjek bi nekako i mogao.Ali ona odbija da jede,flasicu ma nikako,sa svojih 8 sedmica jede 70ml il 60 ili nekad 100. na 3 sata.I to sve na naguravanje jer place.Ne dobija na kilazi slabo,za sedmicu samo oko 50g.Ja neznam stvarno totalno sam zabrinuta,doktor kaze a sve je uredu tako je to.Ma kako je uredu?inace pije Aptamil comfort.Da li je neko imao nesto tako,imal neki savjet za mene.nemam vise snage.Sve sam isprobala sve imam i za grceve i al nista.........pozzzzz
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 20:06:13   
mišica 666
prvo pokušaj promjeniti mlijeko a ako ne bude bolje promjeni pedijatra jer nije normalno da dijete odbija jesti kolike traju oko 1-2 sata a ne cijeli dan. sretno.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu meriado)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 20:07:06   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mišica 666

prvo pokušaj promjeniti mlijeko a ako ne bude bolje promjeni pedijatra jer nije normalno da dijete odbija jesti kolike traju oko 1-2 sata a ne cijeli dan. sretno.user posted image

potisujem


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 20:08:51   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: mišica 666

prvo pokušaj promjeniti mlijeko a ako ne bude bolje promjeni pedijatra jer nije normalno da dijete odbija jesti kolike traju oko 1-2 sata a ne cijeli dan. sretno.user posted image

potisujem



i ja

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 20:19:40   
meriado
hvala za tako brzi odgovor.Ma on je mislio na pocetku da je elergicna na kravije mlijeko,pa je neku hranu propisao bez njega.Medjutim to nista nije pomoglo,isto je bilo.Ona je na pocetku pila Aptamil Ha Pre,pa hajde mislili smo on joj ne odgovara,nazvali direkt Aptamil,oni rekli da joj dajemo 1.I eto opet doktror rekao taj comfort,kao laksi je za stomak.Ali sve je to dzaba,nista ama bas nista se nije promijenilo.I ja misli tako da doktora treba promijenit,trebao bi se malo detaljnije pobrinut.Inace zivim u NJemackoj ovdje je malo drugacije nego tamo,imam osjecaj da se manje zanimaju za pacijenta.puno pozz za sve

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 20:27:07   
Domy
definitivno bi rekla da ima grčeve ...i savjetovala bi ti da promjeniš mlijeko koje trenutno pije...i preporučila bi ti čaj o koromača..

(Odgovor članu meriado)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 21:21:39   
ninolina
definitivno bi rekla da ima grčeve ...i savjetovala bi ti da promjeniš mlijeko koje trenutno pije...i preporučila bi ti čaj o koromača..

meni to nije ko grčevi domi, nebi djete plakalo toliko
Svakako promjeni hranu i koliko ti je beba dobila na kilaži od rođenja, promjeni pedijatra


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 21:31:08   
leilany
IZVORNA PORUKA: ninolina

definitivno bi rekla da ima grčeve ...i savjetovala bi ti da promjeniš mlijeko koje trenutno pije...i preporučila bi ti čaj o koromača..

meni to nije ko grčevi domi, nebi djete plakalo toliko
Svakako promjeni hranu i koliko ti je beba dobila na kilaži od rođenja, promjeni pedijatra



joj nina....moja K je imala takve grceve da je vristala...to je bilo uzasno za slusat...prestrasno...ja sam nekad ju dala mami jer nisam mogla to podnjet...tolki plac a nemres joj pomoc...a mm od muke svaki put skibo u garazu....
ja sam isprobala sve zivo....od kapi do nurse harveysa,do onog mede za mikrovalnu...obavezno caj od koromaca..i u vodu koju sam prokuhala za mlijeko sam stavila kim....

a sto se tice njemaca...cudni likovi totalno...mene kad je baka nazvala il teta one su se cudom cudile da kaj je to grc,prvi put cule za to...da to njihova djeca nemajuuser posted image user posted image ..mislim super doktori...su tamo...




_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
15.2.2010 21:32:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 21:40:06   
dominik
nezrela crijeva - grcevi - kolike...nazovi kako oces...meni je dora otkako je izasla iz mene plakala do 3 i pol mj...mjenjala sam hranu, odustala od cice nazalost, mjenjala flasice, cajeve, lijekove biljne...nista nije pomagalo...zao mi je kaj vam moja mama  ne moze opisati tih 3 i pol mj...ona je htjela malu voditi kod privat jer kao to nije normalno...ako se djete normalno razvija, dobiva barem pola kile mjesecno na tezini...ona kad papa crijeva pocnu raditi, to ju smeta, boli...ne moze jesti...ja sam doru hranila sa novalac-om protiv kolika i to se pokazalo najboljim, masiranje trbuha, zamatanje gazom i dok sve isprobas djete navrsi 3 mj i oni prestanu...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 21:44:32   
BUMBIKA
i moj nečak stalno plače,po cijele dane.Isto su mu nakupovali svakakve kapi,sirupe,neke kuglice,kreme za masiranje...ali sveedno ga to pati.....sad će imati 2 mjeseca za par dana..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 21:50:51   
miha
moguće da su samo grčevi,ali ne bi bilo loše da napravite i nalaz urina.da se slučajno uz grčeve nije sakrio kakav infekt.

_____________________________

moja bebetina teo-13.8.2009. 4400gr i 56cm

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
15.2.2010 22:00:22   
anuska08
Slažem se sa curama da probaš promijeniti mlijeko je rnajvjerojatnije se radi o grčevima!!
Vjerujem da ti je teško i da je ne možeš slušati!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 12:08:30   
meriado

Zdravo drage,vidim da ste mi svasta pisala.Danas evo opet vodim borbu sa jelom,iznad 70 ml nema sanse.I to sve uz plac,pokusala sam nesto exremno,mlijeko joj iz kasicice davat,ma ludilo.Ja bi bila smirena da znam da su njoj definitivno ti grcevi i da ona jede normalno,eto jos mjesec bi izdrzala.Jer svi koji su imali kolike normalno su jeli.Ona je od rodjena do sada oko 700g dobila samo, a rodjena sa 3670 al doktor kaze to je normalno sve dok ne mrsa,kolkio god dobija.Njima je sve normalno ovdje.Imam sve te za grceve preparate sab simlex,cajeve te od komoraca,jastucic za grijanje,neke cepice za stomak,al to je sve NULAAA:Uvjek sam na Aptamilu bila,neznam sad.pusaaa

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 12:11:57   
ninolina
za početak promjeni mlijeko, po meni je beba od 2 mj premalo dobila ja bi svakako potražila drugo mišljenje. Nemoj ju hranit na žličicu guraj bocu ali mislim da joj mlijeko ne odgovara

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu meriado)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 12:17:12   
lee
promjeni mlijeko, kupi nan ha 1 tako je i moj imao grčeve od bebimila...i obavezno kupi bočice dr browns i grčevi če nestati...neko mlijeko je masnije pa im to smeta i zato djeca ne jedu...probaj.ako nem drugih problema onda je problem u mlijeku.sretno, biče sve uredu.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 12:27:11   
Bebys

IZVORNA PORUKA: mišica 666

prvo pokušaj promjeniti mlijeko a ako ne bude bolje promjeni pedijatra jer nije normalno da dijete odbija jesti kolike traju oko 1-2 sata a ne cijeli dan. sretno.user posted image

isto mislim ovako...mjenjaj doc. nevalja nista...to je neka budaletina...i sretno

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 12:28:14   
Bebys
novalac joj probaj dati to savijetuju svi doctori...probaj u apoteci kupi...i sretno ODMAH MJENJAJ MLJEKO

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
16.2.2010 20:07:54   
Ladina mama
Haj!
Jadna bebica... =( ja nekako ne mislim da su samo grčevi ako to trje cijeli dan. A jesi li joj pokušala lagano masirati trbuščić? Možda da je i staviš potrbuške nakon jela pa da bljucne višak ili podrigne.
I moja je jela prva 2 mjeseca tek oko 70 do 90ml svaka tri sata, tak da ne brineš zbog toga.
A jesi probala s nekom bočicom protiv kolika, npr. tomee tipee? Pokušaj pa ...
Sretno! Držimo fige!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moja beba samo place,i odbija da jede,nez...
7.6.2016 14:22:12   
@Lina
Možda bi prvo trebala mijenjat doktora..a opet, ne znam, svako dijete je drugacije, i najbolje je da trazi
drugo misljenje..
user posted image


< Poruku je uredio @Lina -- 7.6.2016 14:23:46 >

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!