|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nemirne noge
20.10.2008 17:09:08   
buki
Zadnjih desetak dana ne mogu par sati zaspati zbog nemira u nogama. user posted image  Znate onaj osjećaj (ako ga imate) da stalno morate micati nogama da bi se smanjilo to nekakvo škakljanje i nemir. Probala sam piti magnezij, kupke u hladnoj vodi ali ništa ne pomaže. Ima li netko sličan problem i kako se bori protiv njega?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nemirne noge
20.10.2008 17:35:11   
Dajana
Znam taj osjećaj, i ja sam to imala. Ja sam samo masirala noge. Od toga mi je bilo malo lakše.

(Odgovor članu buki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nemirne noge
21.10.2008 0:10:02   
FIONA
ja sam imala sličan problem ali je meni počela skakati vilica!!!user posted image user posted image user posted image ne šalim se i to dok sam ležala u bolnici...dali mi malo veču dozu normabela i za dva dana mi je bilo ok!!! Bila sam se ukakila a kaj se to dešava samnom...jela sam sendvič i nisam normalno mogla ni žvakati...užas...user posted image user posted image user posted image user posted image ...probaj sa Mg ali uzmi normabelček meni je gospon mirni pomogel!!!

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nemirne noge
21.10.2008 9:56:16   
ninolina
slažem se sa Fionom sigurno si pod stresom, umorna, neispavana, živčena. I meni se to događa. Prvo sam mislila da je cirkulacija al očito nije jer nakon 5 km svaki dan nije pomoglo. Nešto za smirenje i bit će bolje. Normabel je ok al ja ga se bojim uzimati. Imaš u ljekarni kapi na biljnoj bazi. Popiješ sa žličicom šečera 25-40 kapi po potrebi i bit će bolje. I što je najvažnije ne stvaraju ovisnost.Dok je kod normabela druga priča. Ja ga se bojimuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nemirne noge
21.10.2008 17:28:47   
buki
ma stvarno sam cila nekako iscrpljena. I mene je strah normabela i svih tih čuda za smirenje. E, kako se zovu te kapi?

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nemirne noge
21.10.2008 18:48:03   
FIONA
curke ni ja ne volim piti tablete ali ja sam morala piti iz više razloga! I pogle me SKROZ NORMALNA ili ????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imaš i kapi imam ih doma ali ti niti to nije pametno uzimati bez preporuke...lijekovi na biljnoj bazi nisu ništa manje rizični jer imaju sličan ili isti učinak na organizam...kad ostaneš trudna normabele ti prepišu ko po difoltu...evo usporedbe...meni je za lošu probavu doktorica strogo zabranila lanene sjemenke a dozvolila Fitolax prašak!!! Dobro se savjetujte prije uzimanje bilo čega neovisno kaj je to priroda PRIRODA ČINI ČUDA ALI I ČUDESA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu buki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nemirne noge
21.10.2008 18:55:15   
troubled
ja konstantno imam taj nemir u nogama....
jako puno hodam i prehodam svakog dana....
primijetila sam da mi je tog nemira manje ako manje hodam, ako se ne premorim....
pomaže masaža....
ima 10 dana da sam počela piti šumeći magnezij svaki dan i lakše mi je user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nemirne noge
22.10.2008 12:28:03   
ninolina
e ovako kapi su ti- KAPI ZA SMIRENJE od holiplanta. valerianae tinctura

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nemirne noge
22.10.2008 23:36:43   
tiha
i ja sam to imala u trudnoci ja sam to pripisivala nervozi jer inace nemogu dugo biti na istom mjestu...moj potpis kaze sve......od prvog dana kada sam ostala trudna s miom nisam oka sklopila po noci ali sam po danu spavala a s nissom sam dan i noc prespavala!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nemirne noge
23.10.2008 0:12:15   
dikac
imam isti problem, a da bi bilo gore jako su mi vene iskočile pa osim tog nemira osjećam i jake bolove. Magnezijim pijem 3 puta dnevno, otišla sam 2, 3 puta na masažu poslije koje sam se osjećala fenomenalno, da, moram naglasiti da masaža ima kratkotrajni učinak jer nakon 2 dana sve je po starom.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nemirne noge
23.10.2008 11:16:42   
Indy
I ja imam nemirne noge, osim toga i prolaze mi neki trnci kroz noge, a da nespominjem  grčeve u listovima.
Isto pijem Mg300, no sad kako ulazim u 37tj moram prestati pit Mg i jedva čekam da se porodim!

Moj pišonja dolazi za 15 danauser posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nemirne noge
23.10.2008 11:52:17   
ninolina
Sretno indyuser posted image user posted image user posted image user posted image . Ovaj period je duuuuuuuuug ko vječnost!!!!!user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nemirne noge
23.10.2008 14:17:48   
Indy
Ispravak netočnog navoda(matematika mi čini se baš i nije najjača stranauser posted image
Imam još 25 dana do dolaska moga mišića

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nemirne noge
24.10.2008 19:35:42   
buki
a ljudi moji nemirni, nije nam lako. Negdi sam citala da to moze imati veze s nedostatkom zeljeza. Ja uopce ne znam kakvo mi je trenutno stanje s zeljezom, znam da sam ga u trecem misecu imala i viska pa su mi ukinuli folnu...A ne znam vise nista...
Tribam upregnuti muza da masira a ja cu spavati !!user posted image  Jadan on s mnom, vec je izjavio da skoro pa zna kako je biti trudan!user posted image  

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nemirne noge
21.1.2016 13:49:33   
LindaLinda
Problemi s nemirom najčešće dolaze od nervoze, i neispavanosti, isto tako, ako na poslu puno stojiš, možda imaš problema i s venama, odi na pregled,jer se ti problemi ne moraju odmah vidjeti... Vene ako su proširene ili će biti proširene znaju stvarati osjećaj škakljanja, peckanja, te noge od toga psotaju nemirne, ako nisu vene, uzmi si čaj za smirenje, od matičnjaka, u ljekarni, to bi te trebalo smiriti i uspavati... :) Pozz...

(Odgovor članu buki)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nemirne noge
22.1.2016 0:14:15   
Hannah27
Sumnjam da joj se noge nisu smirile od 2008e

(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!