|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   epistaksa i alergija u trudnoći - hitno pomoć
15.8.2015 13:54:46   
sloboda11
Dragi svi, hitno trebam pomoć!
Trudna sam, već par dana me muči alergija (rinitis), navodno sada haraju koprive...U podrucju sam Slavonije.
S obzirom da ne pijem lijekove, trpim, ali cim mi nos procuri, krene krv.
Nastojim ne biti vani, ali nisam u mogucnosti biti u kuci stalno. Krvarenje je ucestalo.
Sto bih mogla uzimati za nos da spriječim ulaz peluda i alergena? Mozda kakvu mast?
I da li znate da li postoje u apotekama kakvi tamponi za nosnice...
Idem na more, bojim se sto ce biti tamo...Na suncu...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: epistaksa i alergija u trudnoći - hitno p...
15.8.2015 14:16:30   
sloboda11
Sad sam baš našla neke topiće s Nasaleze sprejem koji se pretvara u gel i sprječava ulaz alergena - barijera, sto potvrduje moju teoriju da moram staviti neku barijeru u nos...No, ne znam ima li toga na nasem trzištu...
Molim vas iskustva...

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!