|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 10:28:05   
ReaM
Da li Vaše bebice spavaju noću u mraku ili imate neko prigušeno svjetlo? Mi spavamo s malom lampicom a tijekom dana ne zamračujem prostoriju kako bi bebica razlikovala dnevno od noćnog spavanja. Kako vi radite?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 11:12:40   
Ela28
Dok su bili ful mali smo znali u uticnicu staviti ono sto svijetli ne znam kako se zove ,a kasnije nista malo rasirim zaluzine pa svjetlo dopire a pred jutro zatamnim user posted image

(Odgovor članu ReaM)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 11:16:42   
zima1995
Ne, od početka smo na samo dignutoj roleti, tako da kad se ustajem noću mogu razaznati gdje je. Mislim da je bolje ne navikavati ih na svjetlo user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 11:22:21   
vandax
Preko dana malo spustim roletnu da baš ne bliješti svjetlost a po noći se vidi sve po sobi od ulične rasvjete.
Kad se spava spava se bila noć ili dan.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 13:36:29   
angellah
Mi spavamo sa spuštenim roletama, u mraku. Po danu isto malo spustim, ali ne do kraja.

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 19:38:11   
mirjana1703
Mi zamračujemo jer nam ulazi svijetlo sa ulice.

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
16.7.2015 19:43:18   
Tia00000
Po danu spava u košari u dnevnom a noću u krevetiću sa uključenom malom lampicom da ga mogu vidjeti kad se probudim noću. Danu normalno funkcioniramo, on spava u toj košari i ništa ne zaračujem. Za sada tako funkcioniramo :-)

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Spavanje u mraku ili s prigušenim svjetlom
17.7.2015 0:14:25   
FIGICA FIFINANKICA
u sobi je mrak ali pustim da uđe svijetlo iz hodnika

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!