|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 19:43:26   
Anoniman
Evo svi mi govore oko mene kako je izgled nevažan jer imam napokon bebicu..ali mene užasava moj trbuh. Izbjegavam ga gledat koliko se može. Još izgleda napuhnuto, kao da sam trudna. Ispod pupka koža doslovce visi i talno nosim gaće steznik. A to stvarno mrzim. Dalje, išarana sam po cijelom trbuhu sa dubokim crvenim strijama (svaki dam mazanja i nakon poroda nije pomoglo). Nemam ni centimetar "čiste" kože. Osjećaj boli nemam ali mi je sve utrnuto, mada znam da je to normalno. Jel bi neka vježba pomogla, zahvat, hoće li se s vremenom to srediti..?Mene to muči i ne mogu si pomoć. U svemu što obučem taj trbuh strši i ništa mi ne stoji dobro.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 19:53:10   
pincirotvajler
user posted image user posted image here i m user posted image
strašno,sve isto kak si opisala samo kaj nisu više crvene strije user posted image
e da,daj u potpis stavi kad se d rodio user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:03:26   
Anoniman
ma za tebe nema problema...user posted image 11.06.2011. je rođen.

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:06:13   
pincirotvajler
znači pred 4mj si rodila,,hm..da,tad sam si zgledala strašno user posted image bude bolje ali lijep trbuh mislim da nebumo vidle više user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:11:04   
Anoniman
Jao baš si me utješila...user posted image Mada su mi svi to rekli..ništa, slijedeći put ću te samo pitati one proste teme, bolje ti idu..user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:13:16   
pincirotvajler
ja vježbam zadnjih 7mj i trbuh je manji naravno ali strije su tu ko i prvog dana samo bijele
i da,proste teme please user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:30:18   
lidac0605
Evo,od mog carskog je prošlo dugih 13 godina.Ovako-trbuh možeš vježbanjem i mršavljenjem zategnut,samo polako nejde to odma kak bi mi sve htjele.Strije-ja ih imam sve iz te prve trudnoće,cijeli donji dio trbuha skroz do iznad pupka-s vremenom će poprimit boju kože,al dražesne pukotine će ostat za vjeke vjekova,osim ak ne odeš na plastičnu...a s obzirom na tolke strije,ostaje i višak kože for ever!
Mene opće to više ne dira...kome se ne sviđa,ne mora gledat!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:52:00   
sina
ne znam jel sam pukla ili kaj,ali hvla Bogu dragom kaj to mene niš ne dira. imam strije već godinama,a kad rodim samo nek se vratim u neku normalu,manekenka nikad nisam bila.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 20:52:51   
Indy
i moj trbuh tako izgleda, kao da sam trudna 7-8mj. dosta sam omrsavila, pa se trbuh jos vise istice. i bez nekih vjezbi nakon par mjeseci ce se smanjiti, ali san o ravnom trbuhu ce ostati san jer nijedna vjezba ga nemoze izravnati, osim estetske operacije. strije isto imam jako puno. sve me to nebrine puno . ionako ide zima, puno odjece na sebi i nece se to toliko vidjeti.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
1.10.2011 21:03:07   
drugasrecica
Evo i mog iskustva. Imala sam 2 carska. Imam sreće šta brzo gubim nakupljene kilograme, pa se to sve nekako vratilo pa skoro na staro. Istina, nije mi trbuh kao prije, al zadovoljna sam. Kretanje, lagana prehrana, a kad budeš osjećala da možeš, malo trbušnjaka mogli bi pomoći. Ja ih nisam radila sve do nedavno, nekako me bilo strah zbog ožiljka. Nemoj prema sebi bit tako stroga, nedavno si rodila i doć će to na svoje.


_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
2.10.2011 21:47:18   
ELENA35
user posted image pridružujem se.Iako sam carski prošla prije malo više od 2 godine,trbuh mi je većinom kao u trudnice u 4 mjesecu trudnoće,komotno prolazim ko trudnica,nažalostuser posted image ..Badava što pazim na prehranu,što satima đipam po sobnom biciklu  i radim kilometarske šetnje..trbuh je tu i gotovo..i riješiti ga se,kao i tog viška kože,mogu samo kirurškim putem..Blago sretnicama koje vrate trbuh u normalu,to su izgleda žene slabije građe,koje su i prije trudnoć bile mršave i nisu imale ni grama viška kilograma...Ja sam oduvijek imala ponešto viška,ali se nisam zabrinjavala jer nisam imala trbuha,a i taj višak mi se nekako pravilno rasporedio pa sam si baš bila ok....A sad me užasava pogled u ogledalouser posted image ,u niti jedne hlače ne stanem,non stop nosim trenirke,spas je što ljeti nosim haljinice pa se taj trbuh toliko ne ističe...ali nedaj Bože nekog zla,sretna sam što služim svojoj dječici i važno mi je da sam njima najlijepša na svijetu,a za druge me baš brigauser posted image ..A utrnulost je meni trajala mjesecima..NE BRINI,BUDI SRETNAuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
3.10.2011 22:32:42   
angysb
Joj draga znam kako ti je,ja sam rodila prije mjesec i pol na carski a trbuh mi je ostao,strije se sad vide uzasno ajd bar sam dosta izgubila na tezini,kroz trudnocu sam dobila bila 20 kg a sad mi je ostalo jos 3 kg za izgubit,kad sam vec ovdje imam pitanje za sve vas ako imate slican problem.Poslije poroda sam krvarila 20 dana ali jako malo i slabo je islo skoro pa nista,sad je od tog proslo 15 dana i danas sam opet pocela krvarit ali sad je jako obilno i boli me strasno trbuh,ne znam dali je to prva menga poslije poroda iliuser posted image user posted image ,rano mi je da dobijem nakon 15 dana,ili nije?user posted image Sta vi mislite?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
3.10.2011 22:56:17   
lidac0605
Dobila si mengu.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu angysb)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 10:15:42   
Anoniman
17 dana od carskog dobila mengu.Bilo je tako da sam se po podu valjala od bolova, muž htio zvati hitnu.To je menga.Dobil sam sad već 3. i mogu ti reći da je prva najgora. A svaka čast na gubitku kila, očito to ovisi od žene do žene.

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 10:53:31   
angysb
Hvala drage moje,vec sam se bila zabrinula,i mene tako jako boli,nocas nisam mogla spavat od bolova i grceva u trbuhu,bas me kidalo.MM me u pola noci htio vodit na hitnu,cula sam da poslije poroda menga uopce ne boli i da se sve normalizira a vidim da to nije istina

< Poruku je uredio angysb -- 4.10.2011 10:55:44 >


_____________________________

Mamina sreca (Josipa-25.08.2011.)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 11:38:04   
lidac0605
Niš ti to ne znači,to su bapske priče.Ja sam 4x rodila i menge me bole isto ko i dok nisam uopće rodila,s tim da su mi sa svakim porodom sve obilnije...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu angysb)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 11:42:51   
Juanita
kako kome lidac, meni su se zaista od vrlo bolnih menstruacija poslije prvog poroda do ti jedne menge poslije jedva da sam osjetila... obilne su bile kao i prije , trajale 7 dana kao i inače ali ni B od boli.  a sad cemo vidjet nakon ovog poroda kako ce stanje biti.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 13:13:27   
pincirotvajler
mene jače sad boli nego prije cr kad dobijem

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Juanita)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 15:36:40   
Tanjica Tanja
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

mene jače sad boli nego prije cr kad dobijem

Mene ne, ali su obilnijeuser posted image


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
4.10.2011 16:44:41   
seraphyme
user posted image user posted image user posted image user posted image fala bogu, još uvijek vele lipa i debela kad me vide

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izgled i stanje trbuha nakon carskog
29.10.2015 15:36:49   
experta
SMRŠAVITE BEZ MUKOTRPNIH DIJETA

OBLIKUJTE SVOJE TIJELO BEZ ODLASKA U TERETANU

IZRAVNAJTE TRBUH NAKON CARSKOG REZA

RIJEŠITE SE CELULITA ZAUVIJEK

Detaljnije ovdje: TEHNIKA DISANJA OKSISAJZ

Samo 20 minuta dnevno
Do -10 cm u struku u tjedan dana
Najprije se mršavi u trbuhu
Ubrzava se metabolizam

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!