|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cijelonoćno dojenje!
14.7.2014 19:31:34   
elina
Znaći sad nam je 6,5 mj!kod nas ugl.nema puno spavanja....ovo noćno dojenje stvarno umara! Pojede prije spavanja, oko 21 i onda sljedi ovako...oko ponoći, pa oko 2, oko 4.30-5, pa 6 svako malo, ugl. 5-6 puta noću ona traži cicu.....možda to je traženje pažnje jer ne virujem da je gladna ali do kada tako!???već sam stvarno kreeepanaaaaa......Kako to nekako smanjit ili već što napravit?imate li koji dobar savjet!!?Da napomenem da danju spava 3 puta po od 15-30 min!

< Poruku je uredio elina -- 14.7.2014 19:33:12 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cijelonoćno dojenje!
15.7.2014 12:19:24   
ivanahr
moja bebica ima 7,5 mjeseci i prije mjesec dana sam odlučila ukinuti noćni podoj. Ide spavati u 19h i budila se par puta po noći. Prvo sam ju odlučila (iako sam prije mislila da to neću nikad) dizati za podoj u 23h. Tada je jela i spavala do cca 3,4h kada se budila i tražila ponovo jesti. Kada više fizički nisam mogla jer sam se vratila na posao, odlučila sam ukinuti taj podoj u 4h. Prvu noć je plakala 1,5h, drugu noć 1h. Treću noć se nije budila :) s tim da ju nisam pustila da plače, ali ju nisam ni dizala iz krevetića. Mazila sam ju, bila uz nju. Sada ima ovakav ritam: spavanje 19h, podoj 23h, oko 5, pola 6 se probudi i damo joj dudu i oko 7h dojim. Kada ju podojim, vratim ju u krevetić i ona spava do 8, pola 9. Preko dana spava 2,3 puta po pola sata-45 minuta. Samo je par puta prespavala cijelu noć. Za sada štima, a za par mjeseci ću probati ukinuti i podoj u 23h.

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Cijelonoćno dojenje!
15.7.2014 14:59:25   
keyt
Elina, imam ja jednu takvu, a već su joj 2 godine user posted image Doduše, s vremenom se to ipak prorjeđuje, bez brige, ali za potpuni prestanak neophodni su bolni rezovi, slično ovome što je učinila Ivana. Ja to nikada nisam mogla ni htjela činiti. Navikla sam se i svi sretni i zadovoljni user posted image

(Odgovor članu ivanahr)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Cijelonoćno dojenje!
17.7.2014 14:00:08   
elina
Ovo bi ja napravila,ali problem je što je ljeto, otvorena vrata i prozori, gosti, puna ulica ljudi,a za to "odvikavanje" su neminovne suze što bi značilo da bi bilo priče po susjedstvu što to radimo maloj...user posted image ....ima nas svakakvih...ugl.ovo ću morat probat na jesen ili zimu kad su vrata i prozori zatvoreni...user posted image user posted image .....keyt, meni nije problem ustajanje i to noćno hranjenje kad je donekle umjereno 2-3 puta još mogu "prožvakat", al 5-6 puta je za poludit......user posted image ...nadam se da će prije biti ovo drugo,da će se to prorijediti nego da moramo primjeniti ovo prvo....user posted image user posted image

< Poruku je uredio elina -- 17.7.2014 14:02:31 >

(Odgovor članu ivanahr)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Cijelonoćno dojenje!
17.7.2014 14:06:26   
ines_os
Ivan isto siki još a sutra će biti dvije godine,laganao mu se više neda sikiti i sve manje i manje traži,siki kad se probudi i prije spavanja
ni ja nisam imala srca i nisam bila odlučna da mu nedam ali evo sada sa 2 godine više ni ne želi,nekad ni ne želi staviti siku u usta
po noći još uvijek bar jedan put se probudi i posiki
kroz dan imamo cca 4 podoja i noć 1

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Cijelonoćno dojenje!
11.8.2014 12:05:49   
elina
evo mene opet...sad nam je 23. osam mjeseci i mislim da ću lagano izludit više.....jedan zubić je nika a drugi meditira..hihi....jako slabo jede....ujutro oko 6.30 malo prsa i to jednu....pa nebi ništa najrađe do daljnjega,al joj prije podne dam voće kojim se natežemo uz sve moguće igraćke da pojede i to slabo...onda opet jednu stranu oko 14.....pa opet i opet po jednu i prije spavanja boca,i prsa pa cjelonoćno dojenje svaki sat.....al doslovno svaki sat vrimena.....ne spavam noćima i neznam što da napravim....pa zar je moguće da je to od zuba ili neka famorna faza?!pomagajte.....user posted image ...od ostale hrane koju joj joj dam, pojede malo griz dva i to je to.....nema ona konkretnog obroka kojeg pojede.....sad nam je 13.08.cijepljenje i baš me zanima kilaža...ona onako izgleda dobro jer očito ju drži to cjelonoćno hranjenje...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio elina -- 11.8.2014 12:07:58 >

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Cijelonoćno dojenje!
4.9.2014 13:01:11   
ivanahr
jel išta bolje spavanje? koliko je teška/ duga?
imaš pravo, nju drži to cijelonoćno hranjenje. ne znam šta bih ti rekla osim da probaš ukinuti hranjenje noću. ona je dovoljno velika da ju ne trebaš hraniti noću. Ako neće dobivati hranu preko noći, bit će gladna i jest preko dana.
znam da je teško, pogotovo ako misliš da je gladna, ali ili to ili tvoje nespavanje. trajat će par dana i kasnije će se naviknuti. naravno, nemoj sve podoje odjednom ukidati. malo po malo.
mi smo s 6 mjeseci prošli štrajk dojenja i trajalo je 3 dana muke i slušanja plača gladne bebe, stavljanja na sisu i njenog odbijanja. ali nisam popuštala i uvodila bocu. nakon 3 dana je ona popustila i ponovo počela dojiti.
evo moja ima sad 9,5mj i prespava cijelu noć (istina, ponekad se probudi jednom i smirimo ju tako da joj damo dudu). Jede oko 19h i drugi put tek oko 6:30-7h kada se probudi. Hranjenje oko 23h nisam ukidala nego sam neki dan bila preumorna i išla spavati dosta rano i nisam ju dizala da ju nahranim i malička je prespavala cijelu noć i sama si ukinula i taj podoj user posted image . Preko dana dosta dobro jede, imamo manje-više strukturirane obroke i vrijeme kada ju hranim. najede se preko dana pa ne traži po noći. ima 6 zubiju za sad, slini stalno i do sad nisam ni skužila da izbijaju dok nisu zabijelili user posted image

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!