|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi s adaptiranim mlijekom
8.1.2014 15:56:17   
Irmah
Pozdrav! Imam bebicu od 13 dana pola obroka jede moje mlijeko a pola hippovo. Zadnjih par dana primjetila sam da ga muci trbuscic, jako tesko podriguje i mucimo se sat vremena nakon hranjenja da uopce moze zaspat jer ga cijelo vrijeme grci. Srce mi se slama gledati ga takvog pa sam odlucila promijeniti mu marku adaptiranog mlijeka. Konzultirala sam se s pedijatricom koja je rekla da u principu mogu uzet bilo koju marku i nie mi dala konkretnu preporuku. Citala sam puno o aptamil comfortu pa me zanima kakva su vasa iskustva? Kupila sam i bebimil za svaki slucaj ali mu zelim sto prije pomoci pa me zanima kakva su vasa iskustva i misljenja oko ova dva adaptirana mlijeka. Zelim jos bapomenuti da bez obzira na sve smetnje beba ima urednu stolicu ali se jako muci tokom i poslije hranjenja. Unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
9.1.2014 8:57:12   
elina
Moja ima 16 dana,samo dojim i isto tako se muci s podrigivanjem i bljuckanjem! Ako joj je stolica dobra ,ja nebi minjala hranu,e sad, ko ce znat s njima malima.....

(Odgovor članu Irmah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
9.1.2014 14:04:44   
Sunshine28
ja sam koristila samo adaptirano mijeko - Bebimil - i zadovoljna sam...
ovo sto ti spominjes mi se cine kao klasični novorođenački grčevi...probaj davati uz adaptirano mlijeko jednom dnevno probiotičke kapi protiv grčeva Bio Gaia...nama je to pomoglo....


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
9.1.2014 22:18:54   
MaTana
Ja tako maloj bebi ne bi mjenjala hranu, pogotovo ne tako brzo. Meni to izgleda na grceve, i nikakva promjena mlijeka tu nece pomoci

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
10.1.2014 10:56:15   
ruwenzor
To je jako mala bebica i vjerojatno se još probavni sustav treba skockati, ja isto ne bi mijenjala tak brzo AD, probaj sa masažom trbuščića, stavljaj ga u položaj avion, imaš na netu i neke "vježbice" koje olakšavaju bebicama koje imaju grčeve (u biti se svode na to da ga polegneš, savineš nogice u koljenu i nježno mu koljena približiš trbuhu pa vratiš da mu stopala dodirnu podlogu, par ponavljanja).
Možda se samo naguta zraka pa ga to muči, osobito ak kažeš da teško podrigne, a taj zrak mora negdje izaći, i u tom slučaju ti nikakva promjena AD neće pomoći. Plus ako možeš što više na ciku, a tek kad ju isprazni il više neće daj AD.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
11.1.2014 14:19:58   
Dacana
ja sam koristila po preporuci ped. AD Novalac,kupuje se samo u ljekarnama i super je...
nema problema sa podrigivanjem,nema bljuckanja...stvarno je super...
Moja A je super prihvatila...
ali to je jos mala beba pa i ja nebi tako brzo mjenjala Ad...
a sta se tice tih grcenja to su grcici,bio gaia je super...


_____________________________

ANA 13.6.2012. - 3800g i 50cm
VIDA 23.10.2014. - 3350g i 49cm

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi s adaptiranim mlijekom
17.1.2014 9:56:17   
keyt
Ne bih ti htjela soliti pamet, ali zašto uopće daješ adaptirano ako uspješno dojiš? Moram priznati da mi to nikada nije bilo jasno. Ja sam davala adaptirano samo prvih par dana dok nismo savladali vještinu dojenja, a poslije bih se izdajala ako bih izlazila. E sad, ja još dojim svoju malu koja ima 18 mjeseci. Tko ne želi dugo dojiti, onda je kombinacija možda i dobra jer kombinacijom će se definitivno s vremenom smanjiti količina mlijeka. A zapravo je šteta ne dojiti dijete dokle god ono to želi.

(Odgovor članu Dacana)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!