|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moj dida je Dida Mraz
29.11.2013 12:44:35   
tina0310
moje 3god dječak misli da mu je dida Dida Mraz user posted image

u biti,jako ga je zbunilo prošle god kad je kod dida i babe vidio dida da je obuka odijelo i oni su mu objasnili da to nije Dida Mraz,da je to njegov dida,da se nema šta bojati...A moj mali preplašeni momak je zaključio da je njegov dida Dida Mraz a pravi ne postoji.....

Svekru(Mrazu),svekrvi i mm je to jako smišno i zanimljivo,meni je to jako tužno da je dite od 3 god jako zbunjeno,i nikako mu ne ide u glavu zašta bi Dida Mraz ulazio kroz dimljak,kad je dida već puno puta zvonio i uša na vratauser posted image

Help,ima li ko kakvu ideju,kako da se otpetljamo iz cile priče.Mislim da pretjeruju muževi roditelji,samo ga zbunjuju,jer oće 1 čizmicu kupe da ga čeka kod njih,pa tako i poklone....

Ja sam svojima rekla ako ćete stavit poklon pod svoj bor,onda je to od vas a ako pod naš onda je to od Dida Mraza,pa ne živimo u 3 kuće neg u jednoj i kako to sve uopće objasnit user posted image moji se slažu samnom ali mm nikako,njima je sve to samo zabavnouser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moj dida je Dida Mraz
30.11.2013 8:07:40   
troubled
ovo mi je baš simpatično...možete okrenuti priču u totalnu pozitivu, pa neka odrasta u uvjerenju da je njegov dida glavna faca :)

inače, ovo s duplim poklonima je i moju paulu jako bunilo kad je bila tolika...pa smo to riješili ovako:
mali Isus nam nosi poklone i to je baš lijepo....od njega smo naučili da je lijepo poklanjati onima koje volimo...tako da, mali Isus nosi ukućanima (ispod našeg bora doma), a svi ostali pokloni (ispod bakinog bora, u vrtiću itd) su zapravo ono što su oni nama poklonili jer nas vole...
to je super funkcioniralo, rado je sudjelovala u biranju poklona za druge jer je znala da će i drugi nju razveseliti, a mali Isus je uvijek poseban poklon...
treba malo više angažmana, jer su kod nas doma uvijek dupli pokloni pod borom - ovo sam ti kupila ja, jer te volim, a ovo (uvijek poseban papir, koji prije toga nije vidjela itd) otkud se to sad stvorilo, to nisam ja stavila...sigurno je to donio mali Isus :)

dakle, ona danas ima 14 godina...i normalno da kuži stvari...ali ja i dalje ustrajem na čaroliji i uspijevam je zbuniti bar malo :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!