|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Debljina
3.11.2010 14:33:04   
.dada.
Pošto sam otvorila i anketu čisto da vidim ima li nas još...Malo sam danas gledala i Oprah pa sam se zamislila nad svojom kilažom(nije da sam debela,ili se toliko i ne vidiuser posted image ) ali kad mi mm kaže da je vidio ženu od kolege koja je rodila 3 mj prije mene i da je sada na istoj kilaži kao i prije trudnoće a ja sam u plusu negdje 9 kg, meni dođe da si počupam kosu s glave!user posted image Nekidan sam napunila 21 god i imam oko 74 kg s tim da sam visoka 168cm prije trudnoće nisam nikada prešla preko 64kg a sada...user posted image Uglavnom za mene je to užas a na dijetu ne mogu jer dojim i tako...sada sam u totalnom bedu jer ne stanem u ništa,sorry na podužem postu ali sam si baš užas i mogu se samo ovdje potužiti pa ako vas ima još,navalite...

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Debljina
3.11.2010 14:37:39   
ZVRK
u ovom slučaju zanemari muževe riječi
budeš se pomalo vratila na''svoje''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Debljina
3.11.2010 14:37:52   
Anoniman
Draga dada, pozdrav ti.
Glasovala sam na tvojoj anketi i stisnula sam ne, a imam 71 kg i 170 cm. Ja sam zatrudnila s 91 i rodila sa 106! Prije tri mjeseca sam imala 100 i odlučila da je vrijeme za pravu dijetu. JA sam bila debela, a ti imaš samo nekoliko kg viška i to nije isto. Budući da dojiš, polako sa skidanjem kila. Ima vremena. Znaš da se NIKAKVE dijete ne preporučuju u vrijeme dojenja, ali možeš paziti da kg ne idu gore. Samo hrabro i polako. Nisi sama, to je sigurno. Jednog dana kad se odlučiš na 'borbu' rajke će te hrabriti i pratiti i hvaliti. Znam 100%!user posted image

(Odgovor članu .dada.)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Debljina
3.11.2010 14:42:36   
.dada.
Hvala Bogu pa kile ne idu gore več sam na istoj kilaži stalno...a mm mi najviše ide na živce kao da sam ja htjela višak kg! Ni sama ne znam kako su se priljepile na mene.user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Debljina
3.11.2010 14:44:47   
Anoniman
Moram ti reći da on nije nimalo fer. Drugi put kad ti to kaže donesi mu malog ili malu (ne znam šta imaš) i reci mu: Dobro pogledaj ovo malo prekrasno stvorenje! Nije li dražesno! Pa sad mi reci da nije vrijedno zbog tog prekrasnog bića imati koju kilu viška!

(Odgovor članu .dada.)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Debljina
3.11.2010 14:45:19   
ZVRK
stavi njega na dijetu prvo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Debljina
3.11.2010 14:46:24   
pincirotvajler
ja sam sad ko kejt kad je bila debelauser posted image
al nisam u depri radi toga..jošuser posted image
mene mm sad zove mekani zvekani user posted image
čekam da prestanem dojiti pa ću biti ko kejt saduser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Debljina
3.11.2010 14:47:48   
.dada.
IZVORNA PORUKA: ZVRK

stavi njega na dijetu prvo


user posted image Koliki je i mogao bi na dijetu!user posted image A,on to ne može izdržati...pa kaže meni da ja držim s njim dijetu i onda kad mu kažem da ne smijem kaže mi da se izvlačim!user posted image


_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Debljina
3.11.2010 14:48:39   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

u ovom slučaju zanemari muževe riječi
budeš se pomalo vratila na''svoje''


Tako je , nemaju svi isti metabolizam nekome treba malo duze,a nekome to ode "preko noći".


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Debljina
3.11.2010 14:50:38   
ama
Draga moja ja sam rodila prvo sa 22 i trebalo mi je 10-11mj da se vratim na svoju kilazu,a nakon 3mj nisam ni razmisljala o mrsavljenju za to vrijeme mi je trebala snaga da se izborim sa bebom na najbolji nacin,pusti ti muza i  od kolege zenu,moja prijateljica se udebljala 9kg a ja 20 i sta mislis kojoj je prije palouser posted image  to ce sve postepeno da padne a ti se zamaras sa par kilica viska pusti kraju i uzivajuser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Debljina
3.11.2010 15:20:52   
CallamityJane
Ne budi blesava i da se zamaras sa kako Kejt rece par kilograma viska! Ja sam se udebljala 25kila u trudnoci i to na mojih nepunih metar i 58, pa ti vidi na sta sam licila user posted image
Kilazu prije trudnoce jos nisam vratila, fali mi jos tri i pol kg, ali se ne zamaram time niti sam se zamarala, kako doslo tako ce i otici.
Dijete ni slucajno drzati, samo malo prehranu regulisi.
Za stav tvog muza mogu samo da kazem da je bljak user posted image  i kako ga nije sramota.... Neka sebe prvo pogleda pa onda se usudi tebe komentarisati! Uf da mi ga je samo na deset minuta, ocitala bi mu ja litaniju user posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Debljina
3.11.2010 15:33:36   
ikica84
nisam ni ja svoju kilazu vratila prije trudnoce,imala sam 69kg a kad sam isla rodit imala sam 85 znaci +16kg.trenutno imam 77kg i ne micem se vec mjesecima sa te kilaze,dojila sam do nedavno i onda nisam ni mislila o dijeti.a inace sam visoka 181cm pa se kao ne vidi moja debljinauser posted image user posted image user posted image samo sam elegantno punija user posted image user posted image
mm nema zamerke za moju kilazu cak mu se ovako vise svidjam,kaze bila sam premrsava a sad ima za sta da me uhvati user posted image
ne brini se za kg polako ces se vratiti na staro. user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Debljina
3.11.2010 15:35:18   
zozo1
Normalno je da ne staneš. Ja u obje trudnoće dogurala do 97 (+32). Prvi puta sam vratila kilažu nakon 2 godine ( nisam bila na dijetama), a sada sam 8 mj nakon poroda stigla na mojih 65-66 kg na 172 cm visine. Dojim još uvijek, a na početku sam maksimalno regulirala prehranu ( slatko maknula skroz) , jela puno voća, jabuka, kompota, salate, rižota, bijelog mesa bez priloga, pohano maknula, saftove i umake nisam ni takla, kruh također i kile su išle dole. Ja sam isto bila jadna kaj nisam u ništa stala , al kad jednom uđeš natrag u svoje stvari, onda vidiš da se trud isplatio. Sad tamanim sve i svašta, bebač mi full aktivan i kile više ne idu gore. Sretno, budeš ti skinula kile, tek si rodila, a  mlada si user posted image


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Debljina
3.11.2010 15:59:55   
.dada.
Hvala drage moje sada mi je malo lakšeuser posted image ,dok opet ne otvorim ormaruser posted image ! Sva sreća pa su mi hlače zgurane skrooooz iza druge odjeće pa ne padam u depru svaki put kad otvorim ormar.
I ja za mm kažemuser posted image jer stavrno bubne i ostane živ! No pošto sam ja takva da nikome ne ostajem dužna što se komentara tiče,mislim da me je čuo i on i cijela zgradauser posted image .Od tada se malo smirio po tom pitanju...


_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Debljina
3.11.2010 16:02:52   
CallamityJane
Sva sreca pa si takva, ne daj da te doticni gospodin baci u depru, odmah mu odbrusi, majmuncina jedna neodgojena....
Sorry znam da ti je muz ali stvarno me iz takta izbacio user posted image

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Debljina
3.11.2010 16:06:40   
.dada.
Ooooo,samo daj...nisam mu ostala dužna!Mislim da je to bilo najgore što mi je mogao reći!user posted image Ono,''E,da znaš kako je ona smršavjela i vratila se na staru kilažu ..baš je mršava.A,zašto tebi to nije otišlo?'' user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Debljina
3.11.2010 16:10:12   
Točkica28
i ja sam gledala opru i onak nije mi bas bilo svejedno... ja sam sebi sad ko user posted image dakle po prvi put u zivotu sam debela, i ne svida mi se to sto vidim u ogledalu, ali naravno sama sam si kriva, i nisu mi trebale 3 cokolade dnevno i pola nutele. isto dojim, pa ne smiojem na dijetu, ali dobro, uvela sam integralne namirnice pa bumo vidli.
imam još najmanje 10 za skinuti i naravno da ne stanem u nista od svoje garderobe, tako da je i to dodatni trosak.
do 9 mj iduce godine moram ici za 10 dole, jer moram stati u vjenčanicu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Debljina
3.11.2010 16:16:44   
tina0310
reci mu da su od iduće god kile u modi,i da si primjetila da se on već dobro pobrinija za svoj staJlinguser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Debljina
3.11.2010 16:17:19   
.dada.
IZVORNA PORUKA: Točkica28

i ja sam gledala opru i onak nije mi bas bilo svejedno... ja sam sebi sad ko user posted image dakle po prvi put u zivotu sam debela, i ne svida mi se to sto vidim u ogledalu, ali naravno sama sam si kriva, i nisu mi trebale 3 cokolade dnevno i pola nutele. isto dojim, pa ne smiojem na dijetu, ali dobro, uvela sam integralne namirnice pa bumo vidli.
imam još najmanje 10 za skinuti i naravno da ne stanem u nista od svoje garderobe, tako da je i to dodatni trosak.
do 9 mj iduce godine moram ici za 10 dole, jer moram stati u vjenčanicu user posted image user posted image user posted image


I kod mene ista stvar...samo što ja ne jedem nuteluuser posted image ,čokolade tamanim ali zadnjih mj dana ju nisam ni okusila pa ništa... A,ja sam ti dala šivati haljinu jer mi (nisam vjerovala) jedino cicke nisu stale u haljine koje sam isprobavala po trgovinamauser posted image ,tko bi reko'?user posted image


_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Debljina
3.11.2010 16:19:30   
.dada.
IZVORNA PORUKA: tina0310

reci mu da su od iduće god kile u modi,i da si primjetila da se on već dobro pobrinija za svoj staJlinguser posted image

Hahahahhauser posted image ,dobra si! Nije ti loš prijedlog.


_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Debljina
3.11.2010 16:29:46   
tina0310
mene samo zanima,kako bi izgledalo da smo sve iste(visoke,zgodne,duge kose,bez kojekakvih kora po sebi...),nebi nas muževi razlikovali među svim ženama il bi bili ugrožene vrste kad bi se pogledali u ogledalouser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Debljina
3.11.2010 16:47:12   
ribica1
Drage moje čitam malo sve ovo....
Mene ta debljina nikad previše nije zabrinjavala, cijeli život sam deblja i nikada mi to nije stvaralo posebne probleme!!Visoka sam 167 i teška 88 kg, i trenutno trudna 3 i pol mjesecauser posted image Mogla bi do stotkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Istina do sad nisam još dobila ni kile, al startna pozicija mi je dobrauser posted image
Nek vas te kile ne muče dok vam ne smetaju zdravlju, a onima kojima smeta nek ne gledaju!!!!

Bolje da ljulja, nego da žulja!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Debljina
3.11.2010 17:45:23   
minnie
prije trudnoće između 58-60 kg. visoka 1,60. u prvoj trudnoći sam došla do 80kg. skinula na 73kg. u drugoj trudnoći. došla do 76 kg skinula na 74 i neide više dolje da se ubiješ. iskreno jako me to muči ali ne ogu protiv toga tako da sam se pomirila sa tima. imam sušper muža koji kaže da sam mu najljepša žena na svijetu svaki dan. ali najrađe bi ubila ljude koji imaju 48-50 kg kao moja sestra pa počnu jadikovati kako su debeliuser posted image .
nemoj se zamarati sa stvarima koje nemožeš promijeniti. vidim da ti je tvoje dijete najvažnije i samo ga doji. a muža pošalji u rodni kraj i reci mu da tebi treba malo pažnje i ljubavi a ne takvi komentari i pitaj ga dali je važnije da ti vratiš liniju ili dobrobit tvoga dijeteta


(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Debljina
3.11.2010 19:29:23   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ribica1


Bolje da ljulja, nego da žulja!user posted image user posted image user posted image user posted image


to draga  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Debljina
3.11.2010 23:58:59   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: .dada.

Pošto sam otvorila i anketu čisto da vidim ima li nas još...Malo sam danas gledala i Oprah pa sam se zamislila nad svojom kilažom(nije da sam debela,ili se toliko i ne vidiuser posted image ) ali kad mi mm kaže da je vidio ženu od kolege koja je rodila 3 mj prije mene i da je sada na istoj kilaži kao i prije trudnoće a ja sam u plusu negdje 9 kg, meni dođe da si počupam kosu s glave!user posted image Nekidan sam napunila 21 god i imam oko 74 kg s tim da sam visoka 168cm prije trudnoće nisam nikada prešla preko 64kg a sada...user posted image Uglavnom za mene je to užas a na dijetu ne mogu jer dojim i tako...sada sam u totalnom bedu jer ne stanem u ništa,sorry na podužem postu ali sam si baš užas i mogu se samo ovdje potužiti pa ako vas ima još,navalite...


I ja sam bila nesretna jer sam i sama 10 u plusu. Ali kad sam napokon kupila svoj novi konfekcijski broj, počela kupovati modernu robu, a kako sad još nosim i crninu, mogu reći da mi ni tih 10+ne izgleda strašno.
Nekako kad sam se pomirila s tim kilama postalo mi je jednostavnije u žiotu i nemam više baš toliko kompleksa. Jendostavno mi se dogodio neki klik.


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!