|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
29.4.2014 8:40:47   
elina
Dakle,moja G ima 4 mj. i do sada,nazad 2 tj.bi tražila papati negdi oko 2 sata pa oko 5, a sada je počela tražit stalno....u ponoć,pa oko 3,pa oko 5,pa 7.....jel to ona stvarno gladna ili je to još jedna od onih famoznih "faza"?!Cilu noć sam"dežurna pumpa"user posted image !Više traži sad što ide starija nego prije...user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
29.4.2014 17:47:16   
chipa
Neki put je to njima čisto maženje uz mamu,mislim da nije gladna baš svaki put kad se probudi user posted image moja ima 5,5 mjeseci i neki put se budi 1x a neki put kao recimo sinoć 5x i traži ciku, pocika minut dvije i nastavi spavati ... ubitačno je to za mamu, neki put se ustanem ko zombi ujutro, al šta ćeš drugo nego izdržat, svaku večer prije spavanja molim boga da spava do jutra da se uspijem naspavati user posted image sa prvim sam se budila do 10 mjeseci i kad sam ga prestala dojiti spavao je ko top cijelu noć user posted image

_____________________________

Mamma ljubavi moje Ro 23.07.2012
Mamma princeze malecke Re 14.11.2013

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
30.4.2014 8:47:06   
elina
da, i ja mislim da ne može biti gladna ako je jela npr.u 3.30 pa opet u 5 itd....Primjetila sam da otkad je počela malo bolje promatrat svijet oko sebe, da je počela tražit i više pažnje.....samo se nadam da ta "faza" neće predugo trajatuser posted image .....treba i mami malouser posted image -sna!!user posted image

(Odgovor članu chipa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
30.4.2014 9:01:47   
mali andeo
moja je papala do 2 mjesec po noći ,otprilike oko 1 i u 5 ujutro ...
i onda je počela spavati cijelu noć - S A V R Š E N S T V O !!!!
i onda oko 7 mj počela se buditi svakih pola sata ,ali doslovno,
nije gladna ,nije pišana,ni žedna ... to je trajalo
otprilike pola godine,ako i ne više...
ja sam bila zombi :)

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
30.4.2014 14:22:50   
ringerajka
Moj ima 3 mj skoro i budi se jednom nocu..ili 3 ili 4 a nekad cak i 5...iako ja njegovo budnjenje u 6 ipo-7 smatram isto nocnim budjenjen iako njemu to nije...njemu je jutro i on bi se igra...a mama bi spavala...jer on legne u 7 ipol navecer i do 7 ujutro on je naspavan...a ja legnem u ponoc i malo mi je do tada..
Hehehe sve se pitam kako nikako ne moze uhvatit ritam da spava od 7 ipo navecer pa do 10 ujutro user posted image .. sve su to faze i mijenjat ce se...a svi jedva cekamo da bebe uhvate noc..

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
1.5.2014 10:52:41   
kisica
Moja curka 13og puni 4 mj. Do nekih 2 i pol mj. papala je svaka dva sata po noći, a onda je počela spavati od 23 do 6 ujutro. Međutim, još uvijek se zna dogoditi noć da se probudi u 3 jesti, ili u 2 ili 4..mislim da ti to nije nikakva faza sada, jer prema onim nekim popisim a takve sa 4 i nema, nego jednostavno možda ima potrebu papati ili piti.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Noćno papanje!!Koliko i do kada!?
2.5.2014 15:28:44   
elina
e,da...nisam napomenila i da po danu svaka 2 sata traži....user posted image kao da ima sat u guzi....user posted image user posted image ....

< Poruku je uredio elina -- 2.5.2014 15:29:33 >

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!