|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pupkovina oko vrata
4.2.2013 9:17:06   
Renata RR
Naša curica se rodila s pupkovinom omotanom oko vrata, navodno je bila omotana jedanput. Saznala sam tek pri porodu.. Sva sreća da mi nitko nije prije rekao jer bi se izbezumila od straha. Sve je dobro završilo, apgar joj je bio 10.

Da li se to još kojoj od vas dogodilo? Kada ste saznale?

Prema babskim pričama se to dogodi kada trudnica pere prozore.. Jeste li čule za to?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pupkovina oko vrata
4.2.2013 9:32:27   
ikica84
i mojim oboma je bila oko vrata,saznala sam tek nakon poroda.kod prvog sad videla cim je izasao da mu je 2 puta omotana,sokirala sam se!!a kod drugog sam procitala u otpusnom pismu...
nijedan dr mi nije to spomenuo,mozda i bolje...stalno bi nesto ruzno mislila,ovako je sve bilo ok.mozda je to normalno kad se beba vrti u stomaku.user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pupkovina oko vrata
5.2.2013 7:58:53   
mišica 666
sa R sam saznala nakon poroda a s L sam znala danima prije poroda da joj je oko vrata pupčana vrpca tako da sam je morala pratiti da li se miče i u slučaju da nije da se hitno javim ginekologu. ginekolog me je upozorio na to baš iz razloga da se ne desi zlo i na sreću sve je prošlo bez problema.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pupkovina oko vrata
5.2.2013 8:48:35   
sarah_zg
uh, mome 3 puta! Vidjela sam kad se rodio da su mu to otpetljavali. Rodio se bez ikakvih vitalnih znakova, apgar 6 user posted image , reanimirali su ga, užas jedan, ali hvala Bogu sve je ok završalo. Za dlaku smo ostali bez njega.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pupkovina oko vrata
5.2.2013 17:16:18   
danijela8
meni su pri samom porodu, prije nego šta sam trebala tiskat počeli drastično padat otkucaji na ctg-u, napravljen hitan carski, na sreću na vrijeme, objasnili su mi da se to dogodilo zbog omotane pupčane vrpce, na kraju sve super, apgar 10

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pupkovina oko vrata
7.2.2013 15:11:00   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Renata RR

Naša curica se rodila s pupkovinom omotanom oko vrata, navodno je bila omotana jedanput. Saznala sam tek pri porodu.. Sva sreća da mi nitko nije prije rekao jer bi se izbezumila od straha. Sve je dobro završilo, apgar joj je bio 10.




Nakon poroda mi dr. rekao da je bila omotana pupčana vrpca i zavezana u labavi čvor. Sve je bilo u redu - Apgar 10

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!