|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako si olakšati jutarnje mučnine?
11.2.2013 12:30:05   
Renata RR
Imate li neki savjet?

Meni je najviše pomogao čaj od kamilice bez šećera. U biti mi je samo malo olakšao sve skupa, jer pravi lijek nisam nikada pronašla.user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 11.2.2013 12:31:27 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako si olakšati jutarnje mučnine?
11.2.2013 12:55:30   
seraphyme
na poslu sam povraćala do besvjesti, a doma se skvrčim i duboko disala. frižak i hladan zrak pomaže

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako si olakšati jutarnje mučnine?
12.2.2013 9:59:13   
komarac1
Meni je mrvicu pomogao čaj od đumbira!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako si olakšati jutarnje mučnine?
12.2.2013 10:11:31   
Anoniman
meni je svaki put bilo drugačije - u drugoj trudnoći su mi pomagale kaugume u trećoj ih nisam mogla smisliti, u četvrtoj sam samo sir htjela jesti itd... user posted image đumbir kad sam vidjela kak izgleda, smučilo mi se, nisam ga nikad ni probala...

(Odgovor članu komarac1)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako si olakšati jutarnje mučnine?
12.3.2013 16:30:51   
medoKartonski
Imala sam jutarnje ponekad i cjelodnevne mučnine i povračanje. tada mi je jako smetala zelena Malizia. Ujutro čim se probudim špricne Malizia-u pomirišem, nakon 5 minuta moram povraćati i odmah mi je lakše ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako si olakšati jutarnje mučnine?
12.3.2013 16:33:50   
Tina 21
Prirodni sok od naranče mi je najviše pomogao. Povratila sam samo jedamput u cijeloj trudnoći.

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!