|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Staklene bočice?
6.8.2012 17:22:53   
BUMBI
Nešta sam malo gledala te staklene bočice i znam neke koje su ih koristile,ali samo dok su bebice bile male i nisu mogle same piti.
Mislim da ću i ja uzeti.
Zanima me dali ste ih vi imale i kako ste zadovoljne?I dali i one mogu u sterilizator?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 18:23:38   
seraphyme
ja sam imala i jako sam zadovoljna. sterilizirala sam ih u aventovom steril. za mikrovalnu bez problema

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 18:26:35   
mala pcelica
vjerujem da su one zdravije od ovih plastičnih,ali ja ih nikad nisam koristila,kupila sam 2 nukove jednu vecu i jednu manju ali su mi nekako bile "teške" za drzanje,sa onom manjom sam joj pokusavala davati čaja kad se rodila al nije htjela piti tako da je i ona stajala bzv,a kasnije sam joj uzela nukove plastične i na njih sam se navikla...i dan danas imamo te plastične,lakse su za upotrebu pogotovo kad djete hoce samo da drzi flasicu...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 20:36:00   
BUMBI
Nisam ih ni ja mislila korisiti kad bude veliki,mislila sam samo u početku.Kupila bi jednu malu
Ja imam isto Avenotv sterilizator,ali ne koji ide u mikrovalnu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 20:56:41   
cuba
Puj, puj što će ti bočice, ima da dojiš - rekle bi ti tete sa "Rode"user posted image
Ne sad zbilja, što će ti bočiceuser posted image
Za R ih nisam koristila, mislim staklene. Nekako su mi djelovale teškeuser posted image  Kupila sam 2 plastične Tommee Tippee jer nisu imale onaj neki štetni sastojak koji plastika ima (e, sad sam već i zaboravila kojiuser posted image ). Dvije bočice su bile u kompletu za 100,00kn. Kutiju Bebimila da se nađe ukoliko nebi išlo sa dojenjem a bude frka usred noći i tata se izbezumiuser posted image . Sasvim nepotrebno kupila i Chicco sterilizator za u mikrovalnu. Upotrijebljen jednom čisto kao testuser posted image  Bebimil bačen u smeće, istekao rok trajanja. Bočice korištene svega 2mj (nakon prestanka dojenja) tako da... za sljedeću bebu ne kupujem ništauser posted image

E, jesam te lipo savjetovala, čudo jednouser posted image
Nemam pojma draga, mislim da je svejedno koje uzmeš. Daj bože da ih i ne koristiš osim za voduuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 21:23:34   
BUMBI
A jesi me sad lijepo počastilauser posted image user posted image
Nadam se i ja da ću dojiti,ali da se nađe za svaki slučaj,mora veliki brat to sve odabratiuser posted image
Hranu ne mislim kupovati,a sterilizator sam ja baš dosta korisitla,meni je ok.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 21:39:06   
cuba
Ma baš me neka inspiracija uhvatilauser posted image
Bilo koja bočica će biti odlična čim ih veliki braco s ponosom birauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 22:08:57   
seraphyme
mislim da su sad sve bočice bez tog BPA koji je štetan(osim kineskih) tak da nema brige. najljepšije su mi nukoveuser posted image  , a imaju i staklene i plastične

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 22:10:19   
BUMBI
I meni su najljepše Nukove i njih sam i sad mislila uzeti.Imala sam ih i za D,ali i avenotve sam imala,i one su ok

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Staklene bočice?
6.8.2012 22:47:32   
krijesnica3
ja sam kupila u DM-u one njihove jeftine ali nismo ih koristili ni prvi put a ni sad jer sam dojila 2god. i sad još uvijek 10mj., nisam nijednog mogla priviknut ni da čaj piju iz flašice

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Staklene bočice?
8.8.2012 7:10:27   
uciteljica
U vijeme kad je moja P. bila beba (pred 3 god) kupila sam NUK-ove staklene bočice i to sam ih kupila uljekarni sa ailikonskim dudama i bila sam cijelo vrijme zadovoljna. Istina je da su teške,ali meni to nije smetalo. Kad je P. porasla da i sama bočicu kupili smo one s kljunom da lakše nauči piti i te su biel platične. Ove staklene sam redovito iskuhavala uloncu vrućom vodom.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Staklene bočice?
9.8.2012 1:41:44   
girlpower
Ja oduvjek sam preferirala plasticne,ovako ubrzana i smotana bi vjerojatno bankrotirala kupujuci staklene jer bi ih izlupala

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Staklene bočice?
23.8.2012 20:02:44   
BUMBI
Danas smo bili u Mulleru gledati bočice,a i usput bio popust od 20% na Nuk.Staklenih je bilo samo velikih,pa nisam uzela tu,htjela sam malu,a njih nema,uzeli smo jednu plastičnu,D odabrao za bracuuser posted image
Vidjela sam u Plodinama,ali tamo mala staklena košta 80 knuser posted image ,stvarno su pretjerali,u Mulleru je puno jeftinije

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Staklene bočice?
23.8.2012 20:31:03   
mala pcelica
80 kn user posted image user posted image user posted image

sigurno je D bio jako važan što je braci odabrao flašicu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Staklene bočice?
23.8.2012 20:34:09   
BUMBI
Ma da ,strašno.
U Mulleru su i 2 dude varalice 30 kn,a dalje su 30 samo jedna,a i bočice su svugdje dosta skuplje.
Da,da bio je sav sretan i važanuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Staklene bočice?
5.9.2012 20:11:42   
BUMBI
Odustala sam ipak od staklenih bočica.malo me strah ako mu D bude davao da pije da nebi slučjno razbio pa i sebe ozljedio,tako da ćemo uzeti plastične

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!