|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jeftin namjestaj
20.5.2009 11:05:12   
ivanaa
cure di je najjeftinije'treba mi nesto puno toga al povoljno'ormari,stolice...

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:08:41   
FIONA
oglasnik...user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja za podstanare našla bolje nego kaj imam doma a za đabaleska...samo kaj moraš nabasat!!!...inače sve ti je tu negdje...Lesnina, doma, mima...Kika je malo skuplja ali i tam nađeš...ovisi za kaj ti treba i za gdje!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:09:10   
tikica_69
Prima u Solidumu na Jankomiru a i Lesnina u Sesvetama ti cesto ima diskontne cijene pojedinog namjestaja pa vidi na njihovim stranicama 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:09:53   
Zvonki
Pokušaj pogledati u Mercatoneu. Oni imaju jedan odjel sa namještajem koji spada pod oštećen pa ga dosta snize. Tipa, malo ogreban ormar ili neka sitnica koju možeš zakamuflirati. Pretpostavljam da ti je to za stanove koje iznajmljuješ pa ti se ni ne isplati nešto skupo stavljati. Ili preko oglasnika. Ima ljudi koji se s time bave. Prodaju rabljene stvari. Nama je bivša gazdarica tako opremila stan i unutra su bili stari aparati i ostalo ali jako očuvani i čisti. A vjerujem da je prošla super povoljno. Pitala je ja neki dan za naše frendove, ali nažalost, taj čovjek je obolio pa se više s time ne bavi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:12:04   
ivanaa
nemam srece naletit na rasprodaje,za podst mi treba i to dosta toga pa nemrem skupo uzimati

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:17:28   
FIONA
ivanaa mi smo za 400 kn kupili super veš mašinu, za 250 mali stolić sa dvije stolice od rosfraja i drveta u kombinaciji, krevet sa madracem bračni od punog drveta za 500 i tako...samo kaj smo se nazajb.... sa gledanjem, vožnjom...ali se isplatilo!


imaš i Retro...oni bivši ovisnici kaj prodaju...znam za Sesvete i Retkovec...tam sam ja sebi kupula špiglu za kupaonu!!!


< Poruku je uredio FIONA -- 20.5.2009 11:18:35 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:22:23   
ivanaa
plavi oglasnik ili njuskalo
IZVORNA PORUKA: FIONA

ivanaa mi smo za 400 kn kupili super veš mašinu, za 250 mali stolić sa dvije stolice od rosfraja i drveta u kombinaciji, krevet sa madracem bračni od punog drveta za 500 i tako...samo kaj smo se nazajb.... sa gledanjem, vožnjom...ali se isplatilo!


imaš i Retro...oni bivši ovisnici kaj prodaju...znam za Sesvete i Retkovec...tam sam ja sebi kupula špiglu za kupaonu!!!



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jeftin namjestaj
20.5.2009 11:23:46   
FIONA
plavi, ja sam samo na plavom...ne njuškam....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jeftin namjestaj
18.6.2009 16:19:01   
crvenokosa7

IZVORNA PORUKA: ivanaa

cure di je najjeftinije'treba mi nesto puno toga al povoljno'ormari,stolice...


U Emmezeti ti je sad non-stop sniženje cijena, i možeš naći predivnih ormara i stolica po vrlo povoljnim cijenama.
Meni osobno se jako sviđaju njihovi proizvodi :)
nadam se da sam pomogla
user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jeftin namjestaj
23.6.2009 20:39:12   
Muhica
Pogledajte u Kenda webshop, ali mrak izbor je u njihovom outletu u Zaprešiću (naši proizvođači, talijanski dizajn, super cijene...). Dok sam ja kupovala namještaj sve je bilo puno skuplje, a plaće puno manje.
Evo linka na snižene blagovaonice



(Odgovor članu crvenokosa7)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jeftin namjestaj
19.2.2016 12:37:19   
Mila24
Pozz cure, e ovako, što se tiče jeftinog namještaja imaš Lesninu, mi smo tamo kupili dosta namještaja za kupaonicu i blagovaonu, i stvarno je okej... ali imaš i drugdje, pogledaj malo po gradu... neznam di zivis baš, ali da se naći na popustima, uostalom, nešto je negdje skuplje, dok je drugdje jeftinije, a sve naravno ovisi i o kvaliteti materijala. Iverica je uvijek najjeftinija, a pravo drvo kao hrastovina, je skupo... ali sa kvalitetom dolazi i dugotrajnost... Znam samo da je meni osobno Ikea skupa, ali super :D !

(Odgovor članu Muhica)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Roditelji


Vjerujete li vašim roditeljima?

Ne (24%)

Uzimam ih sa rezervom (17%)

Da (59%)


Broj svih glasova: 94

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!