|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Strah od nepoznatog prostora i ljudi
24.5.2012 0:08:01   
Tratina
evo moj malac ima godinu ipo i još uvijek pokazuje strah od nepoznatih ljudi ili nepoznatog prostora. sva sreća je da mu treba 10tak minuta da se opusti i onda se zaigra. ali ipak svaki put kad idemo negdi u goste di još nismo bili ili di ne idemo često, on ne želi ući u kuću i reve li reve. pokazuje prstom da oće vanka i plače. ili ako mu se približi neko njemu nepoznat, odmah se odmiče. problem mi je šta moju familiju rijeđe viđamo tako da nam se te scene često pojavljuju, a i žao mi je mojih koji bi htjeli malo se maziti ili igrati snjim a on neće...
ima li iko koji funkcionalan savjet?

< Poruku je uredio Zvonki -- 24.5.2012 7:46:15 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: strah od nepoznatog prostora i ljudi
24.5.2012 7:24:19   
lidac0605
Imam jednog takvog doma,totalno asocijalan user posted image ...mogu ti reć 2 stvari:
1.nemoj ga forsati,to su jednostavno takva zatvorenija i sramežljivija djeca,teže prihvaćaju novo i nepoznato itd.
2.popustit će reakcije kak bu veći,evo moj L bu sad 2 god drugi mjesec i već je sad puno bolje neg recimo s god.dana

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: strah od nepoznatog prostora i ljudi
24.5.2012 9:28:25   
lilia
A da pozovete tvoje malo češće k vama? Bit će u svom prostoru i pomalo će se navikavati barem na baku i djeda pa tako i sa ostalima.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: strah od nepoznatog prostora i ljudi
26.5.2012 15:06:30   
Tratina
baku i djeda on obožava. nego je stvar u mojoj sestri i njezinoj dici. nismo baš blizu pa se ne viđamo tako često kako bi njemu pasalo... ne znam, al vidim da se druga djeca ne srame ko on. on odma počme grintat kad vidi nekog nepoznatog...
jedva čekam da počme pričat. onda će valjda znat reć šta bi... znači, preokret slijedi oko 2. godine user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!