|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
14.5.2012 18:30:44   
anastasija0702
zanima me kakav vam se pokazao biotechov men's arginmax te ima li ga gdje u zadru kupiti? mi smo probali bioastin no to nije davalo rezultate pa sam mu mislila uzeti te tablete. Pošto ima problema sa srcem ne bi pretjerivala sa tabletama. da li je bolje to ili tribestan ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
15.5.2012 10:18:24   
*zmaja*
draga anastasija, nažalost nemam iskustva s tabletama koje si navela pa ti ne mogu pomoć, ali u svakom slučaju vam želim uspjeh čim prije user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
15.5.2012 18:35:13   
lavica81
draga anastazija, mm je uzimao mens argimax i nama je stvarno pomogao, nakon njega sam ostala trudna prirodno a mm je imao oligoastenoteratozoospermiju s tim da je morfologija bila na granici normale a veći problem su bili količina i pokretljivost. tribestan nismo koristili, bio je u planu kao sljedeći korak ako arginmax ne uspije. međutim mm je uz arginmax uzimao i vitamin c i e, acetil l karnitin, l arginin i l karnitin te multivitamin. što je bilo presudno stvarno ne znam ali eto nama je uspjelo što i tebi od srca želim user posted image

e da arginmax sam naručivala sa stranice system importa
http://www.systems-import.hr/
i plaćala ga pouzećem, uvijek bi stigao za par dana, cijena je bila oko 100 kn ako se dobro sijećam. kod nas u du ga nije bilo, a mislim da ti ga ni u zadru nema pa provaj ovako naručit.

ako te što zanima pitaj ili pošalji pp

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
16.5.2012 22:04:06   
anastasija0702
hvala na odgovorima, mm baš i nije oduševljan tabletama. Zanima me čitala sam da je po novim istraživanjima previsok pototak 40 posto morfologije da je već i par posto puno s obzirom na 21. stoljeće. da li je to istina, čitala sam baš rezultat nekih istraživanja na engleskom i tako kažu. vjerojatno vi znate više o tome??

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
19.5.2012 10:25:01   
reba
draga anastasija
mm je pio i pije još uvijek biastin i sa dijagnoze oligoasth. je popravio nalaz na astheno.
znaći sa 10,53 progresivno pokretnih na 20 progresivno pokretnih što je super
njemu je morfologija ok pa ti oko toga ne mogu ništa preporučiti
probaj sa čajevima, ako ima problema sa srcem
ali obavezno u ljekarni to napomeni
neke cure su spominjale čaj od piskavca
(mm baš i nije bio fini pa ga pije tu i tamo..)
sretno


(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: iskustva sa tabletama za bolju morfologiju
21.5.2012 8:31:07   
anastasija0702
hvala na savjetu. U biti me zanima da li će mu se nalaz i dalje nastaviti popravljati. Sad mu je po prvi puta prešlo u teratozoospe. a bila je i astenozoosp. pretpostavljamo da je to vezano za tu varikocelu i sad se nadam da bi mu se bar mogla još malo morfologija popraviti. čitala sam da po novim istaživanjima je strict criteria za morf sperme na 15 %? da li je to istina da je u biti 15 % normalno imati i koliko su vaši imali kad ste uspjeli zatrudniti??

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

za decka:
pisonjica

Najljepse ime:

Andrija (23%)

Viktor (10%)

Filip (41%)

Matija (26%)


Broj svih glasova: 118

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!