|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako reagirate kad vam netko "spusti"
11.12.2008 0:04:16   
piggy

 Kako postati otrovan na jeziku? Ono, čim ti netko spusti da mu odmah uzvratiš.
Da li se to uopće može naučiti?
 
ja znam nesvjesno nekome oštro uzvratiti,al nikad to ne skužim u pravom trenutku.
kako vi to radite?

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 0:17:21   
tiha
kad mi netko dize tlak znam bit jako ostra ali inace nisam bas opaka...ali meni je obicno jezik brzi od mozga....uglavnom ispricam se ako sam slucajno rekla sto nisam misla ak sam rekla sto mislim nema isprike!

naravno ako je meni ta osoba spustila bezobrazno onda sam vatra kazem sto mislim i sto nemislim


a jesam sad slozila recenice uglavnom cete me skuzit kasno je ipakuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 8:48:26   
Florijan Jakov
nekad vratim nekad ne, ovisi o situaciji i osobi.. ugl znam što reći.... nekada mi na pamet padne neka pametnija ideja, ali često to bude prekasno... ne ostajem dužna user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 9:44:56   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

nekad vratim nekad ne, ovisi o situaciji i osobi.. ugl znam što reći.... nekada mi na pamet padne neka pametnija ideja, ali često to bude prekasno... ne ostajem dužna user posted image



potpisujem FJ!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 11:04:04   
tikica_69
Vratim bez pardona....mrzim drske osobe. Smatram da je ljubaznost stvar odgoja i ako to ne dobijem nazad, spustam se na nivo drske osobe samo iz razloga kako bi me ista mogla bolje razumjeti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 11:07:24   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Vratim bez pardona....mrzim drske osobe. Smatram da je ljubaznost stvar odgoja i ako to ne dobijem nazad, spustam se na nivo drske osobe samo iz razloga kako bi me ista mogla bolje razumjeti user posted image


Bravo Tikice !
Potpisujem user posted image !

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 18:03:27   
Dajana
Ja se na žalost ne mogu spustiti na nivo bezobrazne osobe.  To mi je užasno žao ali mislim da to ne mogu naučiti.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 18:07:39   
kitty
bravo tikice

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 21:03:56   
njanja
pa kako kada i kako kome.... ...ako mi netko spusti u namjeri da se našalimo, to čak i volim i onda vratim pa volim da se meni vrati....volim to nadmudrivanje....  ...ali ako netko to napravi u zloj namjeri ili čisto jer ne razmišlja znam vratiti laganini.... Npr, neki dan me susjeda vidjela kako guram kolica, a kako još imam ogroman trbuh rekla mi je: A ha, vi ste se već odlučili na drugo....Em je bila radoznala i gurala nos gdje ne treba, a em nemožeš mi to tako reći user posted image   pa sam joj lijepo zavezala jezik kada sam joj odgovorila: Aha, još u rodilištu!!!! Nakon toga se ispričavala.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako reagirate kad vam netko "spusti...
11.12.2008 21:08:03   
Wukovarka
user posted image  user posted image dobra si ...

Ja u svakoj situaciji drukcije reagiram.
Ako je to sa stvarno dobrim prjateljima, uvijek je u sali i spustamo si medjusobno...
Ali ima situacija kad mi netko sa strane to napravi...user posted image ..poludim.
Inace nisam takva i ne volim se svadjati...ali kad puknem, onda lajem ko user posted image na sve strane

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!