|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Depilacija ?
15.12.2011 14:41:29   
kupa
Drage user posted image ,opet ja imam pitanja. Kako održavate higijenu dlačica u trudnoći,čitala sam da su depilacijske kreme štetne,vosak me malo brine jer nisam nikad probala.Uglavnom se obrijem i gotovo ali mi se od britvice naprave ružni crveni prištići najviše u predjelu bikini zone i svrbi me.Da ne spominjem da za malo neću sama dobro vidjeti bikini zonuuser posted image . Čula sam da je egipatska depilacija najbolji izbor za trudnice i osjetljivu kožu.Jel netko probao???? Navodno se može napraviti i kod kuće.

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:33:42 >


_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Depilacija ?
15.12.2011 14:46:22   
cuba
Otkako sam krenula sa uklanjanjem gad demet dlakauser posted image  to obavljam u salonu, znači depilacija voskom. Ne znam jel imam visok prag boli al meni to dođe kao masažauser posted image  U trudnoći sam krenula i sa brazilskom depilacijom o kojoj sam čula sve najgore (u smislu boli) i iskreno taj prvi put mi nije bilo baš ugodno, pogotovo sa trbuhom ispred sebe. Al sad nakon više od 2god kako i nju prakticiram se ne mogu zamisliti sa dlakama na tom područjuuser posted image  Toplo preporučamuser posted image
Na egipatsku nisam bila, čula sam da je dobra.

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:33:55 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu kupa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Depilacija ?
15.12.2011 17:02:13   
sina
depiliram se kremom sad dok mogu,kad neću moći i ako mi mm neće (rekao je da budeuser posted image user posted image ) pomoći bit ću ko šuma striborova i ne brine me. kozmetički saloni ne dolaze u obzir jer me to čupanje voskom užasno boli i vjerujem da bi mi ta patnja naškodila više nego krema. za egipatsku ne znam,a na brazilsku ni mrtva.

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:34:11 >


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Depilacija
15.12.2011 20:37:02   
krijesnica3
ja sam se cijelu trudnoću depilirala kremom i nisam ni pomislila da bi mogla biti štetna




mamino zlato 11.10.2011.

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:34:26 >

(Odgovor članu kupa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Depilacija ?
20.12.2011 9:04:40   
kupa
ja ću probat egipatsku pa vam javim kako je prošlouser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:34:39 >


_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.

(Odgovor članu krijesnica3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Depilacija ?
20.12.2011 18:15:56   
dianchy
da vam riješim nedoumice. Ja sam oduvijek brijala dlačice. Imam hiperosjetljivu kožu i normalno da mi se to uvijek upalilo sa onim ružnim crvenim bolnim prištićima. I onda sam rekla, dosta! I otišla na egipatsku brazilsku depilaciju prije 4 godine. Dosta sam sramežljiva, ali sam posložila neke stvari u glavi i bilo je ok. Pa kozmetičarkama je to kao i ginekolozima. Svakodnevno to rade i gledaju.  Nije ugodno, kao ni sa voskom, ali izdrži se fakat. Nakon redovitih tretmana (jednom mjesečno) dlačice sam mogla čupati prstima kako su oslabile , a da ne pričam kako su se prorijedile. Odmah nakon tretmana sam znala obući tange i uske traperice i putovi i sjediti u busu bar 30 min dok ne bi došla doma i NIKAD mi s ništa nije upalilo. I onda jednom nisam imam nešto novaca i odoh ja na vosak...HOROR! 3 dana nisam mogla sjediti, sve upaljeno, uraslo, grozota. Eto kakva je razlika. Otkad sam trudna i dalje idem redovito i mogu reći da je čak manje bolno nego prije. Osjećaj je neopisiv. Glatko kao bebina guza! user posted image A da ne govorim da je mužić oduševljen... user posted image
Ali ne bi preporučila da si to same radite doma...


_____________________________

10.02.2012. stigla nam Gabrijela! :)

(Odgovor članu kupa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Depilacija ?
20.12.2011 22:03:02   
mariola
Meni je egipatska zakonuser posted image user posted image user posted image
Živila egipatskauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dianchy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!