|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bioenergičar
17.9.2010 8:00:57   
Nika 24052006
Naime,imam užasne bolove u kičmi,ne pitajte me kako funkcioniram i bavim se djecom.Luda sam već od bolova,a ne vidim više smisla da mi je prva stvar kad ustanem gutanje tableta protiv bolova.Jedan poznanik mi je preporučio bioenergičara,kaže da je on bio,i sve probleme riješio,nije ga više niti jednom zaboljela kičma već više od godinu dana.I sad ja razmišljam da odem,pa da probam i to,šta mislite?

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 8:13:02   
pincirotvajler
stvarno neznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 10:28:52   
lilia
Odi Nika, pomoći će ti sigurno samo ako znaš nekog dobrog da te ne opelješi bez veze. Ako je dobar, reći će ti gdje imaš ukliještenje, istretirati bolno mjesto a ako te ne bude jako bolilo može ti i izravnati kičmu.
Ja imam pozitivna iskustva.
Sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 10:51:10   
Ninaa
Ak je riječ o kiropraktičaru otišla bih kod njega, ali kod bioenergičara ne bi jel to ne volim i bez obzira čim se oni bave i ak i pomognu protiv bolova ja baš nisam za jel ko vjerniku mi se to nekak ne sviđa. Draga nadam se da će ti biti bolje. pusa

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 10:54:12   
ninolina
da mislim da bi prije kiropraktičar pomogao...Ja sam išla kad sam bila trudna s Theom i spasila me...a muž je išao dugo skoro godinu dana ali danas je bez bolova i nije mu trebala operacija....svakako sam za kiropraktičara a bioenergičar...nisam za to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 11:37:47   
mamacita
Bioenergeticara bih zaobisla da sam na tvom mjestu. Kiroprakticara isto tako, posebno ako nema pravu specijalizaciju. Jer sigurno ne zelis otici od njega u gorem stanju nego prije. Dakle, Postoje pravi pravcati doktori koji se bave kicmom, zivcima... te bi od svoje dr. trebala dobiti uputnicu da vidis neke od njih. Sretno.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 13:13:10   
Bebys
Bioenergeticara bih zaobisla da sam na tvom mjestu. Kiroprakticara isto tako, posebno ako nema pravu specijalizaciju. Jer sigurno ne zelis otici od njega u gorem stanju nego prije. Dakle, Postoje pravi pravcati doktori koji se bave kicmom, zivcima... te bi od svoje dr. trebala dobiti uputnicu da vidis neke od njih. Sretno.


potpisujem

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bioenergičar
17.9.2010 13:54:31   
natalijax
moj susjed i kuma su bili i kažu da im je dobrouser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bioenergičar
18.9.2010 6:34:53   
Nika 24052006
Hvala vam na savjetima...Trenutno sam u fazi kad mislim da bi pojela govuser posted image  samo da prestane..Ne znam,nisamna čisto sama sa sobom.A što se tiče "pravih"doktora,njihov je odgovor,uzmi si nešto protiv bolova.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bioenergičar
18.9.2010 17:26:16   
pakić
Bila sam u tvojoj situaciji, mjesec i pol poslije poroda me uklještilo, tjedan dana kreveta, a onda dva mjeseca umiranja od bolova, uklještilo mi je i lijevu nogu, mišići se zgrčili u kičmi. Tablete nisam pila jer sam dojila, pa možeš misliti kako mi je bilo.... strahota! Dokt. kaže- tablete i vrijeme?
Uglavnom, sasvim slučajno bila kod bioenergičara, koji je ujedno i kiropraktičar. Sve je pogodio, osjetio koji živac mi se uklještio, izravnao me (to niš ne boli i nije nasilno), i objasnio mi da su, osim skolioze, i genetske predispozicije bolestima kralježnice, moji mišići u donjem dijelu leđa, skroz mlohavi, i da moram vježbati te mišiće ako ne želim da mi se stanje pogorša. Bila sam još nekoliko puta kod njega, osjećam se puno bolje... i vježbam i kupila sam si kozmodisk.
Sori šta tako opširno pišem, nadam se da ću ti barem malo pomoći, i svakako ti preporučam da ideš. i javiš kako si bolje.... user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
18.9.2010 21:23:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bioenergičar
18.9.2010 22:53:22   
Nika 24052006
Imamo mi fizijatre,samo što su to sve neki tretmani od par minuta,a ne naprave ništa,znam jer je išla moja seka,još kao nekavi tretmani u vodi uz sve ostalo,ma ništa joj nije pomoglo,baš ništa,bezveze je gubila vrijeme i trošila pare na gorivo vozikajući se.Zato želim probati nešto drugo,mučno mi je od ovih doktora,samo me filaju tabletama ili injekcijama,pa,pobogu,oštetit će mi se želudac,pa eto još problema...Stvarno sam već očajna.Najgore mi je što se ne mogu 100% dati djeci,sva sam kljakava...Mm puno radi i pomaže mi koliko god može,sreća pa su mi mama i seka na raspolaganju kad god hoću.ali već mi je neugodno i njih angažirati za sve,tako da se maksimalno forsiram i tudim se odraditi sama koliko god mogu... Nekako si sve mislim da ću otići,pa valjda mi odmoći ne može,nekako se nadam da će biti bolje,a ako i ne,ostat će na istome,nekako ne vjerujem danakon tretmana može više boljeti... Trebala bi ići u utorak,a sad,vidjet ću,nisam još sigurno odlučila..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bioenergičar
19.9.2010 0:10:02   
lilia
Većina kiropraktičara se bavi i bioenergijom, jer oni ne namještaju samo kičmu nego i istretiraju određeni dio tijela, liječe ga na taj način. Sigurno da se ukliještana kičma ne vraća u normalu zato što ju je on namjestio. Bolesno mjesto treba i izlječiti a oni liječe bez tableta ili na biljnoj bazi i bioenergijom.
Pa tko vjeruje neka pokuša, tko misli da je to "trla baba lan" bolje da ne ide.
Nika, samo nađi dobrog i mislim da će ti pomoć. user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!