|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:06:14   
ELENA35
Jučer dobijem poštu..račun za MAX TV i internet...Ivan mi u svojoj sobi nema uključen kompjuter jer je u kvaru i na servisu je već 2 mjeseca...nismo ga odmah ni nosili na popravak,tako da ga u funkciji nema skoro 4 mjeseca.I dobijem račun prošli mjesec da smo potrošili TOG interneta 2 GBuser posted image user posted image user posted image ..KAKO KAD GA NEMAM NITI UKLJUČENOG?? ajde dobro,zvali mi,rekli nam da će nam smanjiti tu neku tarifu na 1 GB da ne plaćamo ako ga ne koristimo,a pod ugovorom smo,pa mora tako..I da isključimo neki prekidač na ruteru..I jučer dođe račun na 7 GB POTROŠENIH!!! opet nam nije jasno,sve smo odjavili,smanjili tarifu,isključili prekidač za net...Navodno nam se susjed prištekao bežično,ukrao tih 7 GB...Kažu da je bio "dobar" pa da nije više potrošiouser posted image user posted image user posted image ..ali mi to sad moramo platiti,njih nije briga što ja tu žicu od neta mogu prištekati samo sebi u dupe jer nemam kutiju od kompjutera...Šta da radim? Na žalost,u našoj državi važi ono-plati pa se žaliuser posted image user posted image user posted image ...ali oni su uvijek u pravu! Ljuta sam ko pasuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:09:52   
Bebys
samo jedno pitanje ZASTO SI NA T.COMU to su idioti zivi...pa vec godinama moja mama jos sam ja bila u hr. zivila kada je cim je izisla OPTIMA TELEKOM I sada moja seka kaze da je jos bolji ovaj neki drugi mislim da je ISKON ili tako nesta...

mjenjaj to draga moja cim prije..to su kreteni a lopovi najvise...sretno

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:10:20   
mariola
Elena mreža ti je nezaštićena. Moraš ju zaštiti inače bi ti mogli i veće račune nabijati susjedi. Ne pitaj me kako se to radi, jer je to mm nama napravio. Ali znat će ti već netko od cura.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:14:26   
Bebys
ne kontam kako se na kabel moze prikljuciti susjed...nama se to nikada nije desilo...to moze samo na bezicni net..ili onaj na laptopu sto ima stick 

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:15:49   
Bebys
opomone ako si slucajno na zici ili na sticku MICI SE S TOGA...TO JE UZASNO LOSE I POGUBNO....samo kabel i zid dolaze u obzir...user posted image user posted image user posted image user posted image

ovdje je kod nas bilo na tv-u prikazano ZASTO TO NIJE DOBRO...i kako se krade...to je uzasno..ne samo da se krade nego ulaze u bankovne racune preko toga...


< Poruku je uredio Bebys -- 11.10.2011 11:16:33 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:18:22   
mariola
bebys ne treba ti kabel nego bežično se spojiš s mržom koja ti je dostupna i nije zaštićena.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
11.10.2011 11:21:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:22:59   
sina
MA T-COM  je poznat po bezobrazluku. ponude ti jedno,a kad počnu stizati računi ni ne znaš kaj sve plaćaš. nama u 2.mj istiće ugovor i bjeežim od njih. isključit ću i max tv i ADSL,samo još ne znam kaj ću si onda uzeti.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 11:58:51   
Bebys
ja sam rekla daje ovd je na tv bilo kako se krade i sta je najbolje imat. NE ZA KRADJU NE TREBA KABEL NEGO ZICA ali SE MOZE UKRASTI SAMO ONIMA KOJI IMAJU ZICU...BILO NA KOJI NACIN...sa kabla koji je direktno ustekan u zid bez ikakve dodatne antene i kutije pored NEMA KRADJE...to su rekli i mi provijerili tako je bas..kako su rekli

usput zica se moze zastititi ali NIKADA TOTALNO na nju se uvijek moze provaliti..uvijek...

usput
t.com je lopov veliki

< Poruku je uredio Bebys -- 11.10.2011 11:59:23 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:01:47   
lidac0605
Ja nemam prigovore ni na T-com ni na T-mobile,njihovi smo klijenti od '99. i ne mislim niš mijenjat.Upravo cekam modem za adsl i max tv jer je konačno moguće i kod nas to imat,od drugih operatera nema nikakvih mogućnosti kod nas.
Elena,to ste si sami krivi kaj vam se sused prištekal jer ocito niste stavili zastitu na wlan vezu

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
11.10.2011 12:05:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lidac0605)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:11:17   
Ninaa
Bebys govoriš totalno krivo jel se možeš spojiti na sve mreže u susjedstvu koje nisu zaštićene imali oni laptop ili kompjuter i bilo kako išli na net. Mi uredno na moru svi se spojimo na susjedovu mrežu da nam šifru jel ima flat zbog turista i onda svi surfamo,a kad dođem kod svojih s laptopom isto napravim i spojim se na mrežu od bratića tak da nemoj pričati o onom o čemu neznaš. A Elena pod ugovorom je tako plaćaš ono što si potpisao i baš njih briga i meni su se spajali dok se nismo zaštitili. Najsmješnije mi je od svega kaj odma napadate pa nitko vas ne sili premjestite se u neku drugu danas barem imaš izbora koliko hoćeš.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:13:53   
maja
ahahahaha joj majčice mila ahahaha
Mi imamo T com i nikad problema, a stavi si zaštitu pa neće susjedi krasti!

Lili, razlika između kabla i žice je ta da je u kablu žica, a oko žice kabal ;)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
11.10.2011 12:18:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:18:50   
osobno
IZVORNA PORUKA: mariola

Elena mreža ti je nezaštićena. Moraš ju zaštiti inače bi ti mogli i veće račune nabijati susjedi. Ne pitaj me kako se to radi, jer je to mm nama napravio. Ali znat će ti već netko od cura.


Uđeš na svoj korisnički račun na t-com stranici i tamo konfiguriraš postavke, a možeš i priko telefona (kad nazoveš službu za korisnike) stavit lozinku, tako da ti ne upadaju. Ja sam inače t-comom jako zadovoljna.
Dobar je odnos Vallue for money.
Ostali pričaju bajke, na kraju opet izađe mala razlika, a redovito budu neke komplikacije.
Mada mi je prija na B-netu, ima isto trio paket, plaćaju oko 100 kn manje nego mi ali imaju znatno manje programa, a i mi imamo dodatni max tv uređaj u sobi.

< Poruku je uredio osobno -- 11.10.2011 12:20:22 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:25:37   
marijola
ja sam na b-netu i ušteda mi je oko 200-250 kn mjesečno. i imam programe na 3 televizije u kući. jednako brz i kvalitetan internet ko u t-comu.
max tv je po meni največa pljačka u povijesti, imali ga i otkazali.

< Poruku je uredio marijola -- 11.10.2011 12:28:47 >

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:31:07   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Bebys

ja sam rekla daje ovd je na tv bilo kako se krade i sta je najbolje imat. NE ZA KRADJU NE TREBA KABEL NEGO ZICA ali SE MOZE UKRASTI SAMO ONIMA KOJI IMAJU ZICU...BILO NA KOJI NACIN...sa kabla koji je direktno ustekan u zid bez ikakve dodatne antene i kutije pored NEMA KRADJE...to su rekli i mi provijerili tako je bas..kako su rekli

usput zica se moze zastititi ali NIKADA TOTALNO na nju se uvijek moze provaliti..uvijek...

usput
t.com je lopov veliki


i ja bi voljela objašnjenje razlike kabela i žice...????

Bebys ti se na neke teme popališ i izreagiraš malo preburno pa te ponese i vjerovatno pišeš ovako bez puno iskustva... sorry, ne mislim ništa loše...

ja sam zadovoljna s T-com-om... i imam max TV i zadovoljna!!!!

svi su oni tu negdje i nastoje te ocijediti što više...

< Poruku je uredio anaxx -- 11.10.2011 12:32:11 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:37:37   
mamino zlateko
ja isto zadovoljna,s t-comom,imam i mobitel s pretplatom,i adsl-flat,i max tv i stvarno je max tv odlicna stvar,ja sam jako zadovoljna...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:38:05   
ejmama
Mi smo imali sve od T-coma,od prvog dana zasticenu mrezu i nikad problema nismo imali.Iskljucili smo sve jer nismo imali potrebe koristiti sve te usluge. Sad imamo Vip home box i internet od 2gb ,mreza je zasticena,a mm i ja se spajamo na net mobitelom jer imamo sifru. Dok ovo pisem spojena sam na gradsku mrezu koja je besplatna. Inace mogu se preko moba spojiti na svaku mrezu koja nije zasticena,a u mom je dosegu!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:40:00   
Bebys
ANTENA je u pitanju pod time sam mislila zica...BILO KAKVA ANTENA ILI STICK za laptop sve ide na daljinki hocu reci...preko kabel nema sanse...provjereno..
uostalom zeni sam pokusala pomoci..ostala misljenja ne komentiram jer me ne zanimaju..user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 12:53:26   
maja
u pitanju je samo nezaštićenost i ništa više

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
11.10.2011 14:12:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 22
   [Brisano sporočilo]
11.10.2011 14:36:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 14:39:17   
mariola
Ovdje se zahuktalouser posted image
tko bi rekao a tema "obična". Nije ni o dojenju, pušenju ni crkviuser posted image
Uglavnom, elena je na žalost sama kriva jer vjerojatno nije bila dovoljno informirana pa sad mora platiti veći račun. t -com i t-mobile je jedna normalna firma i već godinama imamo s njiha razno razne ugovore i nikad nas nisuza ništa zakinuli. Čak i nedjeljom i blagdanima izlaze na teren i rade popravke.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: T-COM...lopovluk :(((
11.10.2011 14:40:15   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lilivana

Bebys i dalje najpametnija, i daje savjete kako da živimo mi u lijepoj našoj Hrvatskoj. Nismo mi u Hr glupi i neuki da nas "netko" iz Švedske uči-tome još krivo (a ne zna ni hrvatski jezik niti čemu služe interpunkcijski znakovi; kao i što upotrebljava velika slova da ju dovoljno dobro čujemo iz Švedske). Žena nije bila informirana o zaštiti internet veze, koja nema veze je l ide preko žice, kabla (kaj god to tebi značilo) zraka...
ocito nisi bas danas doma...nesta nestima...ali mene boli briga...i za tvoj pojam ja ovdje ne zivim dugo i znam jako dobro sta je sta u hr. jer sam od 1990 ranih imala net u hr. do dana danas i seka i mamauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!