|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kraš exspress...
18.10.2011 15:28:55   
darica.marica
Mame...kad ste počele svojoj djeci davati kraš express? Još malo pa ćemo započeti sa kravljim mlijekom (imamo 1 god) pa me zanima da li joj smijem staviti kraš expressa? Raspitujem se u slučaju ako joj mlijeko samo po sebi neće pasati, šta sve mogu davati uz njega. Hvala!

< Poruku je uredio Zvonki -- 19.10.2011 7:25:10 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 15:30:27   
pticica
naravno da mozes , ako ga bebica hoce piti, super


(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 16:26:59   
adryosijek
moze ali bolje manje masno mlijeko,ja razrijedm malo ,pravim joj neskvik user posted image obozava ga

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 16:53:23   
darica.marica
hvala vam...
nisam znala da bi trebala davati manje masno mlijeko...nama su rekli da malenoj dajemo punomasno mlijeko...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 17:53:51   
Nika 24052006
Nama isto pedica rekla kad krenemo sa kravljim da dajemo punomasno...Kraš možeš,zašto ne.Ja sam Ines isto nudila,ali ona ga neće,dok ga Nika obožava.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 22:02:18   
inesica
Obvezno punomasno! Naravno, ako je dijete spremno za kravlje mlijeko, a smatra se nakon godine dana da moze poceti. Tako da samo navalite :)

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kraš exspress...
18.10.2011 22:46:35   
malica
Osobno sam veliki protivnik "zašećerivanja" bilo čega. Može se davati, ali ja jednostavno ne vidim smisao. Ne vidim smisao ni u voćnim jogurtima naprimjer. Sve dodano su nepotrebne kalorije i napad na zubiće. Jasno mi je da će neke stvari jednostavno biti na meniju s vremenom, ali ja ih ne volim poticati.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 11:51:12   
pticica
IZVORNA PORUKA: darica.marica

hvala vam...
nisam znala da bi trebala davati manje masno mlijeko...nama su rekli da malenoj dajemo punomasno mlijeko...


ja svojoj dajem punomasno mlijeko

(Odgovor članu darica.marica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 11:54:00   
pticica
IZVORNA PORUKA: malica

Osobno sam veliki protivnik "zašećerivanja" bilo čega. Može se davati, ali ja jednostavno ne vidim smisao. Ne vidim smisao ni u voćnim jogurtima naprimjer. Sve dodano su nepotrebne kalorije i napad na zubiće. Jasno mi je da će neke stvari jednostavno biti na meniju s vremenom, ali ja ih ne volim poticati.



smisao ces vidjeti onog dana kada ti djete pocne odbijati da jede i pije ono sto je to tog vremena bez problema uzimalo



(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 15:04:41   
lilia
Ja sam prije neki dan posula par zrnaca kras expressa po grizu i fino je pojeo ali inace mu ne dajem bas ni vocni jogurt niti nista slatko osim domacu marmeladu od marelica i dok ide ide.
Kad ne bude islo priskocit cu metodi "evo ti samo jedi".user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 15:07:52   
Tanjica Tanja
IZVORNA PORUKA: lilia


Kad ne bude islo priskocit cu metodi "evo ti samo jedi".user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 16:11:01   
škorpioni
moj je sin dugo pijo obično čisto mlijeko,tek kasnije sam mu uvela nesquick,i kćer mi sada pije čisto mlijeko i njoj ću kasnije uvesti "čokoladno mlijeko" tj. nesquick.


_____________________________

"uvijek samo hrabro i odlučno"
sin 11.11.2005
kćer 25.10.2010

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kraš exspress...
19.10.2011 16:16:06   
bubaMaja
ja sam isto protiv slatkog i grickalica i tih stvari tako rano... i tako u današnjoj hrani u svemu ima previše šećera koji nisu zdravi, zašto bi im još dodavali?
što se tiče opasnosti po bebi za to dat - nakon godine dana je ok, ali nema potrebe sve dok dijete pije samo po sebi.. radije dodaj malo nemasnog nezaslađenog kakaa (to je isto to samo bez šećera) i punomasno mlijeko s tim da se počinje s malim količinama pa se povećava do normalne dnevne doze ))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu škorpioni)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!