|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pad s kreveta
11.12.2008 20:56:38   
njanja
I mi smo to danas doživjeli.....UŽAS...user posted image  Moram odmah reći da je jan super i da se smijao i tada i cijeli dan....ali ja nikako doći k sebi, stalno vrtim film u glavi..... oko 6.30 se mm probudio i stao spremati za Zg, išao na put...i jan zaplakao da papati i mm mi ga dodao u krevet....ja automatski izvadila cicu, jan ju uhvatio i spavam dalje...ali kada mi ga je dodavao kaže da sam pričala s njim i činila se budnom, ali nisam bila...i on ga nije ogradio....I jan pocicao, a ja spavam dalje... i mali znatiželjko se okrenuo na leđa na trbuh, a kako je bio na rubu krevreta, ja sam čula TRAS....iste sekunde sam se digla i digla njega, nije ni stigo zaplakati....htio je, ali sam ga zagrlila, mm dojurio i jan se počeo smijati ludirati.....nakon toga smo se igrali, on veseo, pa išli spavati, pa nisam mogla zaspati....on se cijeli dan ponaša kao da se ništa nije desilo, ja cijeli dan vrtim film i tako mi je žao..... da ne kažem da sam te toliko tog trenutka oznojila, tek sam kasnije shvatila da sama sebi smrdim...užas..... Znam da je to normalno, i sa janomm je sve u redu, ali tako mi je žao..... I najgore mi je što mi svi koji imaju djecu kažu: to je tek 1. pad.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:08:45   
koka
Njanja žao mi je, kužim to jer je meni Rokić s nekih 7 ili 8 mjeseci pao s kreveta. Al on se penjao u krevetiću dok sam ja po sobi spremala. i samo sam vidila kako je počeo padat, zgrabila sam ga za nogu al on je ipak udario glavom, više se uplašio i počeo urlati a ja sam se oznojila i počela trest.Sabrala sam se, smirila, kontrolirala i zvala dr. Roko je bio ok, rekla mi je dali ima koju čvorugu i da pratim stanje, da ga sad 2 sata ne pustim da spava. Al sve je bilo ok, počeo se smijati igrati...i od onda sam ga stavljala na pod da se igra dok sam ja morala po sobi spremat.. a valjda moramo sve to proći, poslije se očvrsne nekako, kad ga sad gledam koliko puta padne, sam Bog ih čuva..user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:20:26   
Ruža
Njanja vjerujem da si se uplašila jako i ja bi se ustrtarila. Padovi su sastavni dio odrastanja, nema bebe koja ih nije okusila. Pravi nas nažalost tek čekaju...user posted image
Bitno je da je sve prošlo o.k. i da je Jančić dobro!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:24:19   
BUMBIKA
A joj,jadničak mali...Bitno da je sve ok...Bit će toga još,vjeruj mi...user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:29:00   
lelo
Znam kako ti je Njanja ali nemoj glavu razbijati oko toga.I meni je Leon jednom tako pao kad se počeo okretati,a umjesto plača smijeh.Umrla sam od straha ali sve je bilo uredu.On je to brže zaboravio nego ja.
To je normalno i biti će još puno padova dok odraste.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:31:48   
mirna
ali stvarno njanja: jos ces se puno puta preznojiti zbog takvih stvari..

Meni nije mali nikad pao s kreveta, ali jos se sada sjecam kako mi je bila kriza kada je poceo stajati, pa se je vec prvi dan srusio natrag na pod kako je bio dugi i sirok.. sva sam se prepala, jer je pao natrag na glavu, ali nije bilo nista..

< Poruku je uredio mirna -- 11.12.2008 21:32:24 >

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:32:20   
Puli
i kod nas je palačinka cvijeta jednom prebrza za mamu bila pa ju mama nije ulovilauser posted image

bitno da nema posljedica i da je jan ok-i svi ostali letači bebači

desi se svakome njanja vidiš da u tome nisi samauser posted image





_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:42:24   
svegra
i meni je jakov letio s kreveta. bio je nekih 5 mj.bili smo na selu a tamo nisam imala tada krevetić pa sam ga uspavala i ostavila na sredini kreveta.otišla sam mu pripremiti mlijeko za slijedeće buđenje.samo sam iz kuhinje čula bum i plač.jako sam se uplašila i plakali smo zajedno.posvađala se sa svima redom jer sam ga trebala ograditi.on se vrtio na stomak pa na leđa i na kraju završio na podu.nikad si to neću oprostiti jer sam ja kriva. ali Hvala Bogu sve je bilo u redu imao je samo kvrgicu. poslije sam kupila putni krevetić, da se nikad ne ponovi
i kad je učio hodati bilo je padova li ništa strašno
njanja ne brini bitno da je sve dobro završilouser posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:44:11   
tonkica
Njanja šta reči, takve se stvari dešavaju! Na žalost, ne možemo naše anđele zaštititi od svega, bitno je da je Jan dobro, da se smije. Ti se nemoj grist, nisi kriva, jednostavno, desilo se! 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pad s kreveta
11.12.2008 21:58:46   
njanja
hvala svima....sad mi je ipak malo lakše...znam da se dešava.....ali zbunjena sma cijeli dan.....i sad nekako jedva čekam da se probudi za cicati da opet znam da je ok user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pad s kreveta
16.12.2008 21:55:18   
božica
e njanja ista stvar se meni desilo sa leonom..ali tokom noći sam ju stavila na cicu i zaspala ..i samo najednom sam čula klizenje prema dole i BUM..odmah sam skočila uzela ju i da nije stigla plakati ..nakon kratko smo opet pajkile svaka u svom krevetu kaj je sigurno je sigurnouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pad s kreveta
17.12.2008 2:54:27   
Krky
Moji kao bebe nisu baš  padali s kreveta, ali zato sad nadoknađuju, a meni je grozno, jer se to najčešće desi kad je cijeli sekstet doma. Početkom mjeseca u tjedan dana bili s dvojicom raznodobnih u Klaićevoj: jedan pao i udario zatiljkom o pločice, drugi trčao u čarapama - otsklizao se i dobro natukao na stepenice. Eh, sjetih se jednom da mi je Daniel pao iz krevetića ravno na glavu. Puli, sjećaš li se našeg sličnog radnog iskustva iz jaslica - sjećam se da sam se "smrznula" od straha

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pad s kreveta
6.12.2014 22:01:28   
angellah
Dižem temu
Danas ga pustila na bračnom krevetu uz rub (kokoš šta da kažem...)... Okrenuo se i pao. user posted image
Zasad je ok, ne primjećujem nikakve promjene u ponašanju.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pad s kreveta
6.12.2014 23:01:30   
sorina
Ne vjerujem da je išta. Bebice su fleksibilne. Ako se normalno ponaša i ne povraća vjerojatno je sve ok.
Meni je moja curka isto tako pala kad je bila 7mj. Ja bila pored nje jer sam je presvlačila i okrenula sam se na milisekundu,a ona upala između kreveta i policeuser posted image
Hvala Bogu ništa nije bilo (osim mog živčanog slomauser posted image )

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pad s kreveta
7.12.2014 13:40:19   
Ela28
I mi smo to prošli. A što je najgore ja sam sam ležala s njim u krevetu i očito zaspala a on se otkotrljao i pao na pod još je bio u vreći za spavanje. Malo je zaplako i hvala Bogu sve je bilo ok nismo ga vodili na hitnu. Zato sam ja najsretnija kad su oni svaki u svome krevetiću user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pad s kreveta
7.12.2014 15:11:09   
angellah
Sve je ok sa bebicom, al malo sam opreznija. Sad je ili na podu ili u krevetiću...Jadan al nema druge ako ga nitko ne pazi.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pad s kreveta
21.1.2015 10:30:36   
LeaRi
Pred par mjeseci sam čuvala nećakinju, igrale smo se na krevetu, gdje je samo u trenu nepažnje i okretanja glave ona se poskliznula i pala sa glavicom na podu. Ja sam se jako prestaršila, tim više što je ona plakala, ali sve je bilo u redu na kraju.. Nije se ozlijedila, što je bilo najvažnije, jedino smo se pretrašile obje..Treba biti oprezan sa malom djecom i nikad ih ne puštat iz vida..

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!