|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bol u dojci
8.10.2011 8:39:28   
Indy
jako me boli lijeva dojka, pocelo jucer navece. jutros sam dobila i povisenu temp., sad neznam jel ima veze s boli. inace nemam problema s dojenjem, beba mi sisa svaka 2-3sata, i to je sve bilo do sad uredu. neznam sto sad da radim? zasto me boli? da idem doktorici, do pon. cu poluditi koliko  me boli, nesmijem je slucajno dotaknuti.

< Poruku je uredio Zvonki -- 1.11.2011 11:05:48 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bol u dojci
8.10.2011 9:03:44   
marijola
draga to ti je zastoj.
daj bebi da češće vuće, stavljaj obloge... ako možeš lagano masiraj.
al najbolje da bebeu češće stavljaš na tu dojku, a ako neće izdajlicom to pokušaj izvuč.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bol u dojci
8.10.2011 9:18:24   
pincirotvajler
nek ti visi na toj sisi.i toplo se tuširaj
kaj neosjećaš nikakve kvrge?
ak ti temp poraste odi ti nekud dr

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bol u dojci
8.10.2011 9:38:29   
Monica
To se i meni dogodilo,prvo bol a do jutra tepm..vjerojatno se upalila ali mene nije cijela boljela nego samo na jednom mjestu,lagano si probaj izmasirati i na taj način ceš malo i izdojiti,polako znam da boli budi strpljiva i priči će...samo neka sisa iz te dojke

< Poruku je uredio Monica -- 8.10.2011 9:39:45 >


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bol u dojci
8.10.2011 14:16:00   
jagodicabobica
ako imas temperaturu otidi doktoru...
tako sam ja uradila...

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bol u dojci
8.10.2011 14:35:55   
stars777
najbolje da otiđeš kod doktora,a prva pomoć;masiranje i stavljanje list od kupusa ili zelja kako tko kaže,meni su listovi puno pomogli kod zastoja i bolova.

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bol u dojci
8.10.2011 14:58:35   
mamacita
Mastitis. Ja sam to dobila nakon sto sam rodila svoje 4. dijete. Mlijeko je islo bez problema, ali upalilo mi se nesto u dojci, i na dodir je bilo jako bolno. Groznica me je tresla dvije veceri sa temperaturom zbog toga. Morala sam ici na injekcije, dobila sam antibiotike, to je proslo kroz par dana, pa onda nastavila dojiti bez problema. Odi kod dr. oblozi nece pomoci.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!