|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zamrznuti cijeli obroci za bebe ili pojedinač...
12.7.2015 23:42:47   
ReaM
Nedavno je jedna prijateljica bila kod mene u gostima cijeli dan i za mališana od 6 mjeseci donijela u plastičnoj posudici zamrznuti obrok. Unutra je bilo nekoliko vrsta povrća, sve smiksano, samo je podgrijala i dala mu. Činilo mi se praktičnim no meni je patronažna savjetovala da zamrznem (ako već imam i moram) pojedinačne namirnice i na dan pripreme pospajam ih s drugim namirnicama i dam djetetu. Kako vi radite, vi koje ne kupujete gotove kašice?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zamrznuti cijeli obroci za bebe ili pojed...
12.7.2015 23:48:43   
Ela28
Moji dečki su već veliki imaju 2.god i 8 mj ali da budem iskrena nisam im to nikad tako davala ni zamrzavala .Kad su bili na bočici su pili bočicu ,kasnije sam znala ponijeti jogurt ili bananau pa samo vilicom zgnječiti ,ili bi nosila čokolina ili keksolina ili u najgorem slučaju kupila kašicu ali voćnu user posted image

Ali moj nećak je odrastao na takvim gotovim obrocima koje mu je mama u kafiću grijala u mikorovalnoj ,toga u Francuskoj ima puno i to je kod njih normalno.

< Poruku je uredio Ela28 -- 12.7.2015 23:49:28 >

(Odgovor članu ReaM)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zamrznuti cijeli obroci za bebe ili pojed...
13.7.2015 7:13:45   
monstrum
Ja osobno zamrzavam uglavnom posebno svaku namirnicu, jer nikad ne znam za što će mi trebati...a kad negdje tako idem, izmiksam prije nego krenem pa ponesem user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zamrznuti cijeli obroci za bebe ili pojed...
16.7.2015 19:36:14   
mirjana1703
Ja sam također za zamrzavanje pojedinačnih namirnica da se lakše miksaju sa nečim, rižom, palentom ili tako

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zamrznuti cijeli obroci za bebe ili pojed...
16.7.2015 23:07:31   
zima1995
meni je ovo simpa ideje, ali ja ju ne baš prakticiram. Ako idemo negdje ponesem kašicu, ali ne nakuhavam i ne zamrzavam hranu user posted image

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!