|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
18.8.2011 14:59:28   
teatui
ili prestane? kad?

evo meni, po mojim proračunima, 5. tjedan.još nisam bila kod doktora. stalno mi je dolje napeto i boli i osjećam se kao da me cijelu neko prebio. bole cike, boli trbuh, piškim kao manijak (šta piškim više???) i tako stalno. to oke? kako ste se vi osjećale?

< Poruku je uredio anaxx -- 19.8.2011 9:24:57 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
18.8.2011 16:43:49   
galebica
uh, bolucka i boluckace, radi toga sam lezala ali bas lezala tjednima. Sad malo proset_am...provjeri da nemas neku upalu jer mene je popustilo nakon sto sam je sanirala. A sad me par dana opet bolucka jer sam pokusala, khm, malo pokusala..nesto raditi...i radila, ali camo majo:D

< Poruku je uredio anaxx -- 19.8.2011 9:24:38 >

(Odgovor članu teatui)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
18.8.2011 16:47:56   
Točkica28
mene bolilo onako kao da cu dobiti mengz jedno 10tak dana. tada još nisam znala da sam user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 19.8.2011 9:24:14 >


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
18.8.2011 17:19:12   
sina
mene ne boli ništa.user posted image user posted image user posted image jel to o.k? isto sam negdje oko 5tj.,nisam bila kod dr. još

< Poruku je uredio anaxx -- 19.8.2011 9:23:49 >


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
18.8.2011 18:50:47   
Nika 24052006
Mene je u obadvije trudnoće neko vrijeme bolilo kao pred mengu.Nije dugo trajalo...Ako si zabrinuta,bar nazovi doktora,pa da budeš mirna...

< Poruku je uredio anaxx -- 19.8.2011 9:23:29 >


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
19.8.2011 15:39:59   
teatui
ma mene jos bolucka. i to vise nekako s desne strane. i stalno nekako napeto i šta ja znam. pas mater, kad nikad nisam bila trudna!user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
19.8.2011 15:53:50   
ninek
Koliko znam normalno je da te boli,mene je znalo još i u 2mj tako zabolit da sam vidjela zvijezde,ali to je normalno ipak se maternica rasteže..user posted image user posted image

(Odgovor članu teatui)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 8:59:39   
galebica
Pas mater, kad tjesim druge, sve je ok, sve je normalno, ali kad mene zaboli...panikaaaaaaa.
Od sinoc imam neke cudne bolove, ono kad ustanem kao da zateze pa boli, onda kad lezim u nekom polozaju, isto boli, malo popusti ako se namjestim na bok ili opustim maksimalno, ali to je prilicno dosadno...cijeli dan tako provesti. Deseti tjedan je, i MM kaze da sam od jucer cudno napuhana(???), grudi i to...sta bi moglo biti? Krvarenja nema zasad, ali svaki put kad odem na wc ja strpim radi onog proslog puta, kad sam isto cijeli dan imala bolove a uvecer krvarenje( mada je sad bol drugaciji, nekako...pritisak koji poteze i boli, tako nekako, hm, malo s lijeve, malo  s desne, najvis eipak nekako na sredini...a malo kao i kanal rodnice...ma boli sve pa eto).
Umirem od straha, kontrola u cetvrtak.

(Odgovor članu teatui)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 9:12:32   
ikica84
probaj piti Mg mozda ce ti prijati za misice maternice,mozda se sire pa te bole?
a jesi li radila analizu mokrace,mozda imas neku bakteriju pa te boli tako jako i stalno?pij caj od brusnice do cetvrtka nece ti skoditi user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 9:22:39   
galebica
Hvala ikica, caj sam odmah stavila jutros cim ustala. sad me strah i usttai jer odmh pocne da boli,a ovako kad lezim zaboli kad se sjetim...ono, kad pomislim na taj bol osjetim i tu stalno prisutnu napetost. Hm, mozda je bas da se siri, jer imam osjecaj da ce prsnuti sve ako pipnem maternicu iznutra...( ne pada mi na pamet da pipam).

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 9:28:13   
ikica84
samo ti lezi,dobro je da te onda ne boli,sve je to normalno dok nema krvarenja user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 9:36:00   
galebica
Malo utjehe ne skodi, jer fakat vise osjetim kad pomislim na to sta sve moze biti jos kad se sjetim kako sam jutros u polusnu sanjala u dva navrata kako mi dr govori da me morao "pocistiti", a drugi put da odem u bolnicu da to malo "pociste", knedla mi u grlu ko grejp.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 9:52:39   
ikica84
mene je bolelo 2 tjedna svaki dan kao samo sto nisam dobila i na kraju sam uradila test kad ono user posted image tako da nisam ni znala da sam trudna mislila sam boli jer treba da dobijem.user posted image samo pozitivno misli i bice ok!user posted image
a jel si isla na prvu kontrolu?vidim da si 10tj trudna.

< Poruku je uredio ikica84 -- 22.8.2011 9:55:57 >


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu galebica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Curke, pa jel to stalno bolucka li bolucka?
22.8.2011 10:24:23   
galebica
ikica, imala sma vec tri kontrole, otprilike svakih 14 dana, jer sam na pocetku imala krvarenje, blago ali ipak krvarenje, sa bolovima koji su bili blazi od ovih...valjda, ne sjecam se toliko posto sam bila stalno napucana apaurinima. Sad sam na utricima, 3x1, progesteron amp. sam primala svaki treci dan, i onda me prebacio na svaki peti, cim sam jednom preskocila treci dan, javili s eovi bolovi, tako da sam jutros pojacala utrice za 1 a popodne cu svakako ici da primim taj progesteron( to ce biti opet na treci dan). Ionako ne skodi, samo sto me onesvijesti, a tom se bas i ne bunim, inace ne bih mogl amirovati:)
Ne, na srecu krvarenja sada nema, mada su mi jucer grudi bile nabrekle kao da cu dobiti i stomak takodjer( a nije "ono" vrijeme, prije da je vrijeme ovulacije....nekadasnje).Evo malo ruckimo, p acemo pajkiti ponovo, imam osjecaj da ce me dva utrica brzo oboriti.
A da, zaboravila sma reci da sam posljednja dva dana imala jace nagone na povracanje, pa je bilo i malo natezanja( inace ne povracam).

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!