|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 14:57:39   
picky
cao ljudi
evo ja u 13 tj trudnoce,u utorak sam bila na kontroli nakon 7 tj i vidila svoju malu ljubav kako mi mase itako
doktor kaze duzina i sve to ok.pravila sam i test krvi (sad mi je krivo sto sam se uopce uspjela nagovorit na to)moze li beba imat neke bolesti ili retardiranost
danas sam dobila poziv od doktora i rekao mi je da 99,7% nema nikakvih znakova ali da rizika nema ima ga on je 0,03% meni je to dovoljno da sam vec jako zabrinuta.kaze od 351 zene jedna rodi takvu bebu
zanima me imate li vi iskustva sa tim,jel to netko radio ili zna o tome nesto bitte
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:01:18   
Ruža
Picky opusti se i uživaj u svojoj trudnoći, nema razloga za brigu. Mazi svoju škembicu i ne razmišljaj o tome. user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:08:29   
picky
rado ali tesko sad znam da to necu visse nikada napraviti
mislim i da mi je reko obrnuti postotak sta bi napravila nista isto kao i sada

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:12:47   
koka
Joj picky nemoj se sekirati, to što kaže Ruža, uživaj, mazi se i pazi.user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:14:00   
picky
pokusavam pokusavam ali....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:26:04   
Ruža
IZVORNA PORUKA: picky

rado ali tesko sad znam da to necu visse nikada napraviti
mislim i da mi je reko obrnuti postotak sta bi napravila nista isto kao i sada



Vidiš ionako ništa nije u tvojim rukama, previše brige samo ti može naškoditi. Moraš vjerovati da je sve o.k. Znam da je mene jedna žena u trudnoći oprala kako se uopće ne brinem dali će mi sa bebom biti sve o.k., ja uopće nisam željela ni razmišljati o tome, vjerovala sam da je sve o.k. i tako je i bilo. Draže mi je bilo razmišljati kakva će biti moja bebica i šta radi, nego pitati se jel sve o.k. Pogotovo kad su nalazi uredni, a tvoji jesu, stoga uživaj i otjeraj crne misli.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 15:52:38   
FIONA
zato ja nisam išla!!! samo te splaše....stara bebač ti je za pet...zdrav ko dren...mazi ga ali ne preveč...i za to vele da izaziva trudove...ma ko bi ga znao, ja svoju mazila stalno i došla je samo dan ranije!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mozak na pašu, trbuh po ruku da ga miluješ i ono kaj voliš jest u zube jer kad se porodiš buš gladna ko ja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 19:30:46   
evanda
ja radila taj test....sve pet....ako ti vele da je ok, onda je ok, zašto šiljiš...zabranjeno se sekirati u trudnoćiuser posted image ...poz

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 19:54:34   
spužvasta
Taj test nije nalaz nego obična statistika-ovisi o dobi,pušenju/ne pušenju,godinama i drugim čimbenicima + nalaz krvi = čista glupost!  Meni su frendici rekli da ima više od 50% za Down sindrom,tako da je išla na amniocentezu....vrijeme dok je čekala nalaze uništili su je više nego išta u životu -HVALA BOGU NALAZ JE DOŠAO NEGATIVAN  i rodila je prekrasnog dečka! user posted image   Ne zamaraj se ti sa tih 0,03%....

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 20:34:33   
picky
hvala vam svima cure puno puno puno
lijepo je znati da se nekome mozes obratiti
hvala vam sad mi je lakse

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: analiza krvi u trudnoci
4.12.2008 23:14:30   
mališa
i ja sam htjela raditi test isto kao i ti.Sam sebi rekla da nemogu utjecati na ništa nego samo sebe mogu psihički slomiti.
Od toga dana sam bila uvjerena da će sve biti ok i samo  lijepo i pozitivno mislila. 
Druge opcije  u mozgu nisu postojale.  

(Odgovor članu picky)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: analiza krvi u trudnoci
5.12.2008 15:36:24   
picky
zato me vise nitko nece nagovoriti na to jer meni to samoj nebi alo na pamet ali doktor je rekao da to 80%zena napravi a nisam tocno znala o cem se radi jer taj dan sam saznala da sam trudna i nista mi nije drugo bilo u mislima da mi je ponudio neznam sta..hehe ali vise ne

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!