|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kruške
10.8.2011 22:41:02   
uspavana
Imate li neki provjereni recept kako spremiti kruške za zimu - kompot, džem...nešto bilo što.
Imamo drvo puno krušaka, sve pada... a žao mi je baciti, a ne možemo sve pojesti.
Bilo bi super da mogu nešto od toga napraviti, da nam ostane za poslije.

da vas čujem domaćice user posted image
hvala!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kruške
14.8.2011 14:36:44   
CallamityJane
Ne znam da li to moze sa kruskama ali se sjecam da je prije stara susjeda stavljala takvo voce da se susi pa bi zimi donosila nama djeci i mi bi ga jeli onako ili pravili kompot. Ne znam tacan proces kako ali pogledaj na netu...mora biti nesto...user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kruške
15.8.2011 11:22:17   
uspavana
Hej, ja sam mislim u petak našla neki recept na netu i nešto isprobala...
ispalo mi je 4 flašice... nisam još probala. Miris je ok, a kad probam javit ću da li valja i onda mogu staviti recept user posted image

Htjela sam ako je koja od vas radila da imam isprobani recept...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Ime za dečkića
slaaavko

Koje ime vam je ljepše?

Danijel (20%)

Dario (20%)

Ivan (27%)

Petar (33%)


Broj svih glasova: 194

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!