|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispovjed
13.12.2008 8:20:23   
Ruža
Koliko često idete na ispovjed?
Ja odem jednom godišnje, jutros sam bila na ispovjedi i zornici i moram priznati da je bilo baš lijepo na misi.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispovjed
13.12.2008 8:57:30   
FIONA
prije stalno sada tako jednom godišnje....nažalost sada nemrem nikuda...čak se ne usudim ni na onu misu prije polnoćke kada je blagoslov djece a mislila sam otiči sa Katarinom!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispovjed
13.12.2008 9:22:21   
koka
Znala sam ići za Božić i Uskrs, sad nekako nestignem al barem potuser posted image rudit se jedanput na godinu trebala bi. A na misu? sSram me reći ne sječam se kad sam bila, morat ću jer sam se i zaželila.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ispovjed
13.12.2008 11:46:20   
Wukovarka
Isla sam cesto, u zboru cila, citala..ma sve...

I onda sam saznala da svecenik koji nam je uvijek brojao za gluposti, prigovarao za mlade koji se glupiraju, davao predavanja o sexu, kako je to sramotno, ima troje djece sa tri zene...

Od onda, ja se ispovjedam Isusu na krizu, kleknem pred njega, izjadam mu se, ispovjedim, izmolim po 10 ocenasa i zdravo marija...i mislim da je vazno samo da se ti istinski kajes... jer On sve cuje i vidi.
Ali kod svecenika na ispovjed...neka se on meni prvo ispovjedi...

Mozda nije u redu to sto radim,ali mi je jednostvavno prisjelo.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:21:30   
Florijan Jakov
2-3 puta godišnje

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:31:26   
Vjeverica ST
ja isto par puta godišnje, baš se mislim kako ću sad morat pred Božić. Wukovarka, ako te taj svećenik razočarao, a stvarno je dvoličan...., promijeni ispovjednika. Puno bolje ćeš se osijećat i sretnije. Ima krasnih svećenika, Bogom danih. Nadam se da stanemo u ispovijedaonicu s ovakvim stomakomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:33:05   
Marta j
Ja isto par puta godisnje a obavezno za Uskrs i Bozic,covijek se puno bolje osijeca kada se ispovijedi.

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:33:53   
Wukovarka
Znam da ima...ali mislim da da je istopricala ja to covjeku koji je isto grijesan kao ja i pricala krizu...cak mi je druga opcja draza...

Zadnji put mi svecenih drzao propovjed na ispovjedi kako je grijeh zivjeti sa nevjencanim muzem, bla bla...pa sta to tebe zanima?????

A dali stanemo? To cu provjeriti u utorak

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:47:01   
mirna
IZVORNA PORUKA: koka

Znala sam ići za Božić i Uskrs, sad nekako nestignem al barem potuser posted image rudit se jedanput na godinu trebala bi. A na misu? sSram me reći ne sječam se kad sam bila, morat ću jer sam se i zaželila.


drago mi je sto nisam jedina...user posted image

glavno da si dobra u dusi...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:48:40   
Vjeverica ST
njegov poziv mu nalaže da nas kritizira. I oni su grešni, ali neki puno više, neki jako malo. Puno je lakše kad to kažeš svećeniku jer on ima udijeljen sakrament kojim ti daje odriješenje grijeha. Sigurno da Bog prati tvoje misli i kajanje ma gdje bila i oprašta, ali ispovijed je ispovijed. Nađi nekog trećeguser posted image ! Neka mali Božić blagoslovi sve naše male bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ispovjed
13.12.2008 15:50:28   
Vjeverica ST
morat će napravit izdubinu na ispovijedaonici u obliku tobolca za nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ispovjed
13.12.2008 16:02:22   
Candy
IZVORNA PORUKA: Wukovarka



Zadnji put mi svecenih drzao propovjed na ispovjedi kako je grijeh zivjeti sa nevjencanim muzem, bla bla...pa sta to tebe zanima?????






Možda ovo ne spada u ovu temu,ali da se nadovežem...
Meni nije dao da budem krsna kuma svom prvom nećaku jer živim nevjenčano u bračnoj zajednici,iako imam sve sakramente user posted image ...
Znate kako me to pogodilo user posted image ...
Ali,dalo bi se o sličnim temama puno raspravljati...Imam puno loših iskustava s tim...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ispovjed
13.12.2008 16:06:31   
Wukovarka
Bez obzira spada li u ovu temu...danas je tesko naci svecenika koji je svecenik sa srcem.
U Vinkovcima sam imala svecenika s kojim sam mogla o svemu popricati, zatraziti savijet, izjadati se i nikad me nije spotao, vec me savjetovao...
Uvijek je iznio svoje misljenje, ali me i usmjeravao.
I to mi jako fali, jedna duhovna osoba koja ce se posvetiti ljudima,a ne tracanjima... kao sto su danas vecina...
Ovaj svecenik ovdje na misi nedjeljom ocrni pola sela na propovjedi, nitko nece ni da dolazi na misu.
Vjerujem da ih ima jos dobrih i sa srcem za svoj posao, ali jako su rijetki

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ispovjed
13.12.2008 16:11:41   
Marta j
I mene je svecenik grdio i to preko oltara jer sam prije vjencanja zivjela s mm on me usred mise okaljao da zivim u grijehu i jos svasta.user posted image user posted image user posted image user posted image Cak me nazvao gresnicom.Isla sam placuci doma iz crkve.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I kada smo se odlucili vjencati isla sam u drugog svecenika jer nisam zeljela da me on vjenca.


(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ispovjed
13.12.2008 20:54:00   
božica
neka se on meni prvo ispovjedi...
e kak si me nasmijalauser posted image user posted image
wuki mogu li i ja k tebi na ispovjeduser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ispovjed
13.12.2008 21:03:33   
njanja
nisam bila na ispovjedi sigurno 15 godina....ali nema puta kada nekoga uvrijedim, nešto loše napravim da se ne ispričam ili pokušam to popraviti..... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Brisano sporočilo]
14.12.2008 8:05:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ispovjed
14.12.2008 12:06:19   
Vjeverica ST
je, lip je osjećaj, rasterećenje, činjenica da si izbacio nešto iz sebe, a Bog ti je oprostio, jer si grešan čovjek...Evo baš javljaju da nose betlehemsko svijetlo kroz Hrvatsku...Ajme šta volim Božić! ne ove reklame puste, ukarse i poklone, nego osjećaj zajedništva, tradiciju: pšenicu, obiteljsku bliskost, miris mamine kuhinje, sv. misa, ziiima, božićne pjesme i božićni filmovi.......  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (baš bi bilo šteta ne ispovijedit se i doživit sve to u punini)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ispovjed
14.12.2008 20:07:56   
tonkica
Ispovjedam se obavezno 2 puta godišnje, za Uskrs i za Božić. Na misu zadnje vrijeme idem rijetko (otkako sam bila trudna točnije, jer se skljokam ak ne sjedim, bude mi zagušljivo...).
Wuki i ja se slažem, promijeni svečenika kod kojeg ideš na Ispovjed. OK je i ovak ispred križa, al mislim da je ipak bolje kad ti svečenik da odrješenje, nego da se ispovjediš bez toga.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ispovjed
14.12.2008 23:41:05   
Kika83
jao sramim se,zadnji put sam bila prije god i poluser posted image  

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ispovjed
15.12.2008 6:27:54   
sanjalica
sramotno mi je i reći koliko se nisam ispovjedala... u posljednje vrijeme sam krenula malo opet u crkvu... odem pokoju nedjelju.... ali često razgovaram s Bogom, molim se svaki dan s djecom, pjevamo pjesme.... valjda će i to nešto značiti user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!