|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 9:52:59   
mamicaa
Drage moje mamice, moj maleni švrčo, 17.03. mora u bolnicu na 10 do 15 dana, da se naprave pretrage neophodne a vezane za alergije, gastritis, itd. Od nedavno smo počeli s krutom hranom,do sada mi jeo samo mix, kašice, i to ide jako teško, na kraju ga ja nahranim i on pojede. E sada ja znam da u bolnici neće biti vremena da se samo s njim bave, što znaći da bih ja morala nekako svaki dan otići do njega, autobus Slaviatrans bi me koštao 80 kn dnevno u oba smjera, na curku bi mi pazila sestrična, ali ja ne znam kako nabaviti 80 kn dnevno samo za put...... To bi za 15 dana bilo 1200 kn. Stvarno mi je muka, osim toga moram još obezbijediti pidžamicu, čarapice,papuće, donji veš, sve novije i uredno.....
Tako da sam razmišljala na AUTOSTOP, ajmo ima li koja od vas iskustva, mislim iz Petrinje za Zagreb ima prometa, valjda bi me netko poveo.

< Poruku je uredio mamicaa -- 9.3.2011 9:53:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 10:39:56   
uciteljica
Ja sam studirala u Petrinji, ali samo jednom sam išla kući stopom. Moje cure su tako putovae na redovitoj bazi i bilo im je ok. Uvijek je netko prolazio. One su ti išle prkeo Bresta. Znale su se zezati i već ujutro odlučiti u kakvom autu će se voziti kući, :))to ti je primjer da je netko uvijek spreman stat. iAko nisi vremenski ograničena, pri tom mislim da moraš doći točno u minutu, mislim da ti je to ok opcija.

Želim ti sreću!!user posted image user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
9.3.2011 11:24:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 11:28:34   
mamicaa
dečko mi ima 6 god,slabušan je i mršav, broj cipela 28, najdraži crtić Spirit i Fantasia 2001

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
9.3.2011 12:01:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 12:07:39   
mamicaa
Cvrčak imamo pravo samo kada ga vozim i kada dolazim po njega ali ne i za svaki dan posjetu. On ne može 15 dana bez mene.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 12:08:28   
njanja
mamicaa, daj mi molim te na pp pošalji adresu pa ću ti poslati nekoliko pari gaćica za maloga, i koji broj gaća da tražim???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 12:09:50   
mamicaa
Pošaljem ti adresu u Petrinji. Jer mi je tako lakše do pošte, sada moje selo pripada jednoj pošti kojoj mogu samo autom, a ja sam na javnom prijevozu.

< Poruku je uredio mamicaa -- 9.3.2011 12:10:55 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
9.3.2011 12:11:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 12:16:23   
mamicaa
Joj draga jurim ti ja za time, ja nisam na dopustu jer imam OPG, ne mogu ostati 24 sata uz njega jer moram poslove obaviti u štali sa životinjama. išla bih samo na popodne, da se potrudim da on pojede krutu hranu, da vidim kako je i što mu treba. Nije tako jako bolestan da bi HZZ odobrio 24 sata skrb. Nikada je nismo ni imali. Borimo se kako znamo, ali naš sustav i svi zakoni su bez PRAVDE i nikako u korist nas malih običnih ljudi. Ma uspjeti ću ja ustopirati. Onda ću već nekako do moga sela.....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 12:34:19   
natalijax
provjeri ti najbolje,trebala bi imati pravo,sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 13:51:47   
lavica81
sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bolničko liječenje- autostop
9.3.2011 15:33:50   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: lavica81

sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hvalauser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bolničko liječenje- autostop
14.3.2011 14:43:40   
mamicaa
drage moje, danas iskušala AUTOSTOP, trebala do Siska, pa eto na kračoj relaciji da isprobam, nije mi bilo svejedno ali uspjela sam!!!!! Jupy, pa nije to tak strašno, netko me poveze, malo čavrljamo i ok.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bolničko liječenje- autostop
15.3.2011 15:51:37   
mamicaa
Eto i ja jučer iskušala autostop i do Siska i nazat, jutros također za Petrinju gdje su mi konji, i mogu vam reči nije baš tako strašno......

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bolničko liječenje- autostop
15.3.2011 15:53:08   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  mamicaa, znači uspjela siuser posted image
Ajde nadam se da će biti sve ok i bez problemauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bolničko liječenje- autostop
15.3.2011 16:44:45   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: cuba

user posted image user posted image user posted image user posted image  mamicaa, znači uspjela siuser posted image
Ajde nadam se da će biti sve ok i bez problemauser posted image user posted image user posted image


Hvala ti cuba jesam..... uspjela sam do Petrinje/ Siska, sada još treba proći i do Zagreba!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bolničko liječenje- autostop
15.3.2011 16:45:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 10:45:09   
mamicaa
Ajme cure do Zagreba je ok, ali natrag jučer je malac primljen u bolnicu bila sam s njim do 18 sati a kući sam stigla oko ponoći, nasmrzavala se namučila, joj toliko auti prođe ni ne uspore. Danas idem opet.  Joj nadam se da će biti bolje. U bolnici ne primaju platnene pelene, pa moram kupiti jednokratne. Ma neću više ništa da kažem... LUDI SU!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 10:46:45   
pepeljuga
Ajme mamicaa nadam se da ce danas biti bolje i da ces imati vise sreceuser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 10:53:13   
mamicaa
Joj i ja tako sam umorna od svega ovoga, išla posuditi novce za pelene i nitko nema, navodno sutra mi jedna prijateljica bude posudila. A nadam se. Sada su mu u bolnici dali br 2 za bebe a on nosi br. 6 jao meni pa sve propiša....... mi doma koristimo platnene, a to u bolnici nije higijenski.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 13:17:03   
sig
Da, da... u bolnici nema platnenih nego samo jednokratne!
Strašno, ali to je  tako!
Drago mi je da si uspijela naći prijevoz do sina i doma!!
Jesi li pitala dali postoji mogućnost da možda prespavaš tamo?
Da makar jednu noć ne moraš stopom doma!??

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Brisano sporočilo]
17.3.2011 15:34:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mamicaa)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 15:51:04   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bolničko liječenje- autostop
17.3.2011 16:03:28   
malizia
IZVORNA PORUKA: mamicaa

Joj i ja tako sam umorna od svega ovoga, išla posuditi novce za pelene i nitko nema, navodno sutra mi jedna prijateljica bude posudila. A nadam se. Sada su mu u bolnici dali br 2 za bebe a on nosi br. 6 jao meni pa sve propiša....... mi doma koristimo platnene, a to u bolnici nije higijenski.


koji ti je broj tekućeg, ja ću ti poslati pare za pelene.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!