|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Strabizam
5.5.2011 21:31:42   
Tratina
Ima li neko iskustva sa strabizmom?
Moj malac ima 5ipo mjeseci i jo uvijek mu desno oko pobjegne prema unutra kada gleda ukoso. Npr. pogleda u lijevo i tad mu desno oko pobjegne unutra. Malo, ali dovoljno da se primjeti. Uz to, često trlja okice a kažu da je to znak za slabovidnost. Trebam li ga odmah voditi okulistu ili da još pričekamo?
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
5.5.2011 21:52:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Tratina)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Strabizam
5.5.2011 22:11:35   
Tratina
Tražila sam temu al ne mogu naći. Mislim da ću ga odvest na pregled šta prije...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Strabizam
5.5.2011 22:15:39   
ELISABETH
Savjetuj se s pedijatrom....
Ja ti imam strabizam ali dolazi do izražaja samo ponekad, kad sam jaaaaako ljuta i sl. pa mi nikad doktori nisu to ni pokušali liječiti jer kad bi došla kod očnog, oko je lipo gledalo a ne u stranu user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Strabizam
5.5.2011 23:22:06   
mayathebee
U pravilu se do godine dana to može samo ispraviti jer se očni mišići još razvijaju, o posavjetuj se barem sa pedijatrom. Mislim da je definitivno prerano za vježbe i naočale, ali dobro je pratiti situaciju.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Strabizam
5.5.2011 23:37:13   
JASNA33
kao što su ti cure već i rekle do godine dana se ništa ne poduzima...kod većine djece to prođe samo od sebe...
moj Luka ima isti problem kao i tvoja beba, i sad 20.5.idemo na prvi pregled kod očnog doktora...
kad je bija mala beba dolazilo mu je puno više do izražaja a pogotovo na slikama...
sad mu se zbilja rijetko zna dogoditi da mu oko pobigne ali ja svejedno to ne želim zanemariti...
za koji dan ćemo viditi što će nam doktor reći...

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Strabizam
6.5.2011 8:11:32   
Bebys
ja nisma ni znala da se to tako zove...
ja to imam i samo dok si mali mozes izljeciti...kasnije se vise nemoze tako su meni rekli sada na strucnom pregledu

fala ti za naziv...nisam znala da se tako zove to..user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
6.5.2011 10:38:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Strabizam
6.5.2011 23:18:57   
MaTana
Ja kao i ostale cure mislim da je to sve ok do godine dana, kao sto su cure već napisale mišići se još razvijaju, ali za svaki slučaj savjetuj se sa pedijatrom.

Ja imam blagi oblik strabizma - dijagnoza još od osnovne škole, poanta svega je da moraš vježbati očne mišiće jer u suprotnom jedan popušta a drugo oko preuzima funkciju prvoga. Te vježbice se ili izvode kod okuliste ili dobiješ upute za doma.
Samo da napomenem ja to već duuugo ne radim - baš sam ljenčinauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Strabizam
8.5.2011 23:02:26   
Tratina
Da, evo kako sad čitam, vidim da je do prve godine to sve normala (s obzirom da nije ništa jako izraženo. Svejedno, pitat ću pedijatricu za savjet kad slijedeći put odemo.
thx user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!