|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što moram učiniti da bih prebacila karton kod...
25.1.2011 12:05:31   
Rebeka
Imam svoga ginekologa kod kojega uzimam uputnice za pregled u bolnici jer mi bolnički ginekolog više odgovara i kod njega sam uvijek išla na preglede. Međutim, ovaj kod kojega uzimam uputnice jako je neugodan, uvijek od njega izađem istraumatizirana i stresna... To me tako ljuti. Rado bih se prebacila kod drugoga ginekologa koji bi mi također davao samo uputnice a ja bih nastavila i dalje ići u bolnicu svome doktoru. Što mi je činiti?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:12:23   
Anoniman
hm... najppprije moraš nać nekog tko prima nove pacijente, pa onda otić tamo kod njega, uzeti papir koji se ispuni i ovjeri na hzzo-u i kad si tako prijavljena kod njega, onda se dogovoriš trebaš li ti donijeti karton od starog dr ili će ga oni sami razmijeniti.
good luck user posted image

(Odgovor članu Rebeka)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:13:45   
mucilda
Ako to ide isto kao i sa zubarom, prvo trebaš naći novog doktora kod kojeg želiš biti i onda ti on da neke papire koje nosiš negdje (reći će ti on gdje) na potvrdu, i mislim da samo onda još karton preneseš (a možda sad kartona više niti nema jer je navodno sve kompjuterizirano).

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:14:29   
mucilda
Mariachi pišemo u isto vrijeme user posted image user posted image user posted image  istu stvar.

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:14:43   
Rebeka
Hvala ti puno, puno...
Novi sam član pa se tek snalazim na ovoj super stranici...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:17:18   
Anoniman
mucilda user posted image user posted image user posted image  

Rebeka, sretno!

(Odgovor članu Rebeka)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 12:47:56   
Mašaaa
Dobra tema,bas me to i samu zanima. A zasto ne mozes/mozemo prebacit karton direktno kod bolnickog dr-?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 14:21:35   
nemammaste
I ja sam u istoj situaciji a znam da su riječki ginekolozi uglavnom krcati i da ne primaju nove pacijentice.Molim vas ako znate za nekoga da prima i da je ok, javite!

(Odgovor članu Mašaaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 19:25:42   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Mariachi

hm... najppprije moraš nać nekog tko prima nove pacijente, pa onda otić tamo kod njega, uzeti papir koji se ispuni i ovjeri na hzzo-u i kad si tako prijavljena kod njega, onda se dogovoriš trebaš li ti donijeti karton od starog dr ili će ga oni sami razmijeniti.
good luck user posted image


Ovako, da user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
25.1.2011 19:28:16   
pula25
I sama imam isti problem i bila sam se raspitati u kod bolničkih ginekologa gdje sam se htjela prebaciti i rekli su mi da oni ne mogu imati svoje pacijente, nego samo s uputnicom svog ginekologa se može doći. Po novom oni su zaposleni u bolnici i ne mogu imati odvojenu praksu.
I u Puli je situacija sa ginekolozima katastrofa, oni bolji ne primaju, ovi ostali rade jer pacijenti nemaju izbora a totalna su katastrofa, dovoljno je spomenuti dr. Rokija o kojem je i u novinama pisalo.
U bolnici ima nekoliko odličnih ginekologa ali štea što ne možeš biti njihov pacijent.
Meni je to jedan od razloga zašto ne razmišljam uskoro opet zatrudnjeti

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
22.3.2011 12:51:56   
Hubertica
Evo ja se pred mjesec i pol prebacivala kod drugog ginekologa, nije mi trebalo nista od papira. Dodješ kod novog odabranog ginekologa i ako ima mjesta trazis da se upises kod njega, kazes im podatke koje ce te traziti, razlog zbog kojeg mjenjaš ginekologa (to je formalnost) a ostalo riješavaju oni... znači ne moras ni vaditi karton, niti prenositi neke papire, receno mi je da to sve rade oni i tako je bilo...

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
23.3.2011 11:36:23   
Bablica
jJa sam se nedavno prebacila kod dr. Krištofić - na izlazu iz bolnice je ona - inače ju svi jako hvale, što se tiče stručnosti meni je bila ok, o srugome neću. Malo ima sestru koju moraš davit da ti prebaci karton jer uzimaju samo one koje nisu nigdje do sada i dugo se čeka na pregled (u 1.mj je naručivala za 4mj!!!). Ista stvar je sa dr. Ćosić iz suprotne smjene - isto super dr.

IZVORNA PORUKA: nemammaste

I ja sam u istoj situaciji a znam da su riječki ginekolozi uglavnom krcati i da ne primaju nove pacijentice.Molim vas ako znate za nekoga da prima i da je ok, javite!



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
23.3.2011 14:12:18   
lilia
Dali je tako i za zubara, prijaviš se kod novog i on ti prebaci karton od starog?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
24.3.2011 11:07:59   
mucilda
Isto je sa zubarom, tako sam ga ja promjenila.

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što moram učiniti da bih prebacila karton...
24.3.2011 11:15:23   
sretnabeba4
kod nas u KC funkcionira isto kako je Hubertica napisala...a može se dogovoriti i sa sestrom....ali je uglavnom vrlo teško jer svi gin. koji rade u ambulantama su prepunjeni, jedino ako imaš kog poznatog da ti radi u bolnici pa dogovoriš da ti prebaci kartonuser posted image

_____________________________

Patrick//28.02.2001
Dominick//16.07.2002.
Hana//21.10.2003
Jan// 08.05.2011

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!