|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako bi postupili?
25.2.2011 16:16:47   
nemirna mama
E ovako....od muževog brata, od njegove cure nećakinja iliti od moje jetrve ili šogorice.....
uglavnom, u utorak sad 22.moja jetrva je išla kod svog brata na rođendan i brat od mm je povezao njegovu malenu kćer u školu, uveo je unutra i otišao doma....
U srijedu njena mama, od moje jetrve snaha je išla u školu da vidi kakva joj je kćer a ono šokuser posted image
Kaže njoj učiteljica gdj eje malena bila dan prije do pol 2, jer nastava počinje u 1 i sva su djeca bila u školi osim nje....kad je napokon došla u razred na upit učiteljice gdje je bila rekla joj je da se izuvala u hodniku.....učiteljica je došal u 1 u školu i nigdje nikoga nije vidjela...
majka od curice je doma napravial takvu strku gdje je malena bila, inače je sramežljiva....ona joj je rekla jedan čiko me čekao u hodniku i dao mi je bombona i rekao da će me svaki dan tako čekati.
Mama je bila u trgovini ali žena se ničega ne sjeća i jako je uplašena

Ja sam im rekla da zovu policiju što su oni tek danas napravili
Nije mi jasno zašto nisu odmahuser posted image a malena je jako uplašena i neće ništa da priča

pa me zanima vaše mišljenje i kako bi vi postupili

< Poruku je uredio Ninaa -- 26.2.2011 14:47:31 >


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:22:29   
pincirotvajler
teško sam polovila..curica je bila s nekim manijakom sat vremenauser posted image  

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:25:01   
Bebys
uzas

ja bi malu vodila kod doktora...i to odmah na pregled za svaki slucaj...tko zna sta je bilo...

uzasuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:27:27   
lidac0605
Pričekala na tom mjestu toga čiku pa da ja njemu dam bombona i ubila Boga u njemu...al mislim da bi ga mm ubio da je to naše dijete...sigurno

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
25.2.2011 16:34:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:34:49   
nemirna mama
već 2 dana je vode u školu i dobro paze, a tog čike nigdje nema.....ispostavilo se da ga je ipak jedna starija curica vidjela da ima bradicu i cipele u špic.....
ma i ja i mm bi ga ubili da je to naše djete, tata od malene je poludio, rekao je da će mu kožu oderat kao jarcu čim sazna tko je.....
a jedino što ne razumijem tu tetu u trgovini, ona je prvo vidjela nekoga da kupuje bombone pa ona nije vidjela.....ko da je i ona preplašena

a policiju su tek danas pozvaliuser posted image a ne odmah taj dan


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:40:06   
nemirna mama
ma joj pisala sam na brzinu a me ne izbaci...
to je seoska škola od 1. do 4. razreda i tu dolaze 3 učitelja iz obližnjeg grada i to je to, nema dežurnog.....
od mm brat je malenu dovezao pred školu 12:50 a nastava počinje u 13 sati....malena je bila negdje tih pola sata kad se pojavila razredu...
neće s nikim da razgovara.....čak sam rekla da je odvedu psihologu na razgovor, ali to baš nisu lijepo prihvatili jer kao ispalo je da sam ja rekla da je malena luda....
nisam mislila ništ loše nego sam mislila da će se možda stručnoj osobi otvorit jer nikome drugom neće....malena je jako uplašena i na pitanjejel ju taj čiko dirao samo šuti


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:43:26   
pincirotvajler
user posted image user posted image
ma psiholog će kroz igru skužit kaj je bilo,ak je njima važnije da ljudi nemisle da je luda onda mi je žao user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:51:31   
Joanna
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image
ma psiholog će kroz igru skužit kaj je bilo,ak je njima važnije da ljudi nemisle da je luda onda mi je žao user posted image



Slažem se! Možda i laže al svega ima danas i treba to dobro provjeriti. Ipak je to malo dijete! Nadam se da će sve biti dobro!!!!

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 16:58:43   
keksić
ma možda nije ništa......možda je taj brat zakasnio pa se boji reč? možda nema nikakvog čike?
a mala nazna jadna kaj bi kad vidi da svi oko nje paničare...............
user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 17:09:15   
nemirna mama
ma nije zakasnio....odvezao ju je točno pred školu u odveo je do vrata, okrenuo se i otišao....učiteljic aje došla u 13 sati i sv asu djeca bila tamo osim malene koja je došla pol sata posljeuser posted image a nitko je prije toga nije vidio.....ne znam što bih rekla, policija je danas bila i uzeli su izjave učiteljice i roditelja a valjda će ispitivati i tetu u trgovini.....a policiju su pozvali na izinstiranje učiteljice....
pa malena je baš uplašena i baš sam im rekla da toliko ne viču na nju jer nije ona ništa kriva,tu je policija i nek redom sve ispitaju i ulove manijaka.......što oni više viču malena se više boji a to nije riješenje


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 17:30:51   
Indy
sumljam da bi dijete tako nešto izmislilo, to je preozbiljno. nadam se da se nije ništa strašno dogodilo. treba biti pažljiv s dijetetom, niti slučajno joj govoriti da izmišlja.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 17:34:30   
natalijax
bože svašta,stvarno hebote ak misle ti roditelji da si mislila da je mala luda onda nek joj bude,a tog manijaka bi ja na mrtvo ime pretukla

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 21:01:57   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: cvrčak


razgovaral bi s djetetom da mi kaže istinu(postoji mogućnost i da izmišlja),ali sačekala čiku s bombonima i polomila mu svaku koščicu,prijavila policiji i odvela dijete liječniku.



Potpisujem, to su ozbiljne stvari i zaista nista se ne moze olako uzeti user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 21:31:46   
cuba
IZVORNA PORUKA: CallamityJane


IZVORNA PORUKA: cvrčak


razgovaral bi s djetetom da mi kaže istinu(postoji mogućnost i da izmišlja),ali sačekala čiku s bombonima i polomila mu svaku koščicu,prijavila policiji i odvela dijete liječniku.



Potpisujem, to su ozbiljne stvari i zaista nista se ne moze olako uzeti user posted image

Potpisujem obje

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 23:24:20   
jagodicabobica
sva sam se najezila..nema sanse da je djete to izmislilo...jer pedofili inace traze zrtvu...djete koje je mirno i koje treba prijatelja i koje suti  i bas se pokusavaju sprijateljiti sa zrtvom..ako je to neki ludi tip onda je on mozda tu vec duze vrijeme to djete posmatrao...mozda zivi u blizini? ili cak radi u skoli?...jer dosta pedofila trazi posao u skolama,vrticima...
ne treba panicariti jer djete ce se osjecati krivo...Mislim da je dobro da se policija kontaktirala ali mislim da treba koji dan da se situacija smiri i da roditelji na miran nacin svoje djete ispitaju dali je prvi put srela tog ludzaka?...jer svaki pedofil PRVO gradi prijateljvstvo pa pouzdanje da bi dosao do svog cilja jer tako manipulisu  djete da suti...a meni zvuci da ga je mala po prvi put srela jer kaze jedan ciko i ne zove ga po imenu sto znaci da ga mozda i ne poznaje??
kada se djete ispita i kada poprica sa psiholog i po savjetu psihologa..ako psiholog kaze da treba se pregledati kod doktora onda ok...inace mislim da bi taj pregled bio dodatna trauma djetetu...

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.2.2011 23:38:12 >

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 23:25:00   
mamacita
Treba obavijestiti socijalnu sluzbu da se pomogne djetetu, roditelje treba dovesti k pameti da je valjda taj covjek prijetio malenoj da ako ista kaze da ce se njoj ili njima nesto desiti. Tipicna prica zastrasivanja. Svakako odvesti malenu k doktoru.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kako bi postupili?
25.2.2011 23:43:30   
jagodicabobica
moze biti i  to jer pedofili i prijete djetetu i uliju strah pa djete nesmije reci...mislim da bi i ta prodavacica trebala da svasta zna jer je uvjek u kontaktu sa ljudima.
user posted image  

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.2.2011 23:45:21 >

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 9:18:36   
Bebys
cudno mi je to sve...mislim zasto roditelji su tako priglupi izvini ako ne zele da se sazna istina..sta zele s time...mislim stvarno su ono mentalitet uzasan

ajme a ta prodavacica u trgovini nesta MUTI I SKIRVA...cini mi se...ili je i njoj prijetio...

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 9:33:27   
pako
ajme strašno user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 9:34:03   
m600
IZVORNA PORUKA: pako

ajme strašno user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 10:40:13   
Krky
"Čiko" će se kad tad opet pojaviti...a dijete je preplašeno jer je najvjerojatnije oko nje puno buke i strke, vjerojatno se osijeća i krivom. Mudar roditelj često puta može biti sam psiholog svom djetetu, uz puuno, puno pažnje, nježnosti, bez pritisaka o tom događaju...naravno, to je teško u takvoj situaciji, ali često nam je u životu potrebna samokontrola i onda kad bi urlali na čitav svijet. Prvo bi se okolina trebala smiriti i ne komentirati pred njom, pratnjja u školu, svakodnevna...čak možda i korak - dva-tri iza nje. Obavijestit policiju svakako. I ne vjerujem da je to seoska sredina u kojoj svatko - svakog ne pozna...pa oni se tek zagledavaju u svakog...i što ako je fin i uglađen, može bit i novi učitelj na zamjeni...jedan od roditelja...


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 10:46:48   
Krky
Moji su malci u dobi 1 i 4 godine imali traumatičan događaj (nije bio seksualne prirode, ali je bilo teško nasilje (ne prema njima, ali vidjeli su i čuli, prijetnje i galama, opasnost po život). Naravno da sam u sebi "umirala", ali sam Bog mi je dao snage da se smirim i puno smo o tome pričali...i danas se kćer toga živo sjeća, a najstrašnije joj je ostalo što joj je mali brat izgubio papučicu dok ga je moja mama nosila i nju vukla stepeništem s 5 kata. Teške su to stvari...ostaju zauvijek i moraš se naučit s time nosit...zauvijek. Želim im svu snagu i hrabrost i da "čikica" sjedi i razmišlja o svojim glupostima u zatvoru


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 14:58:17   
Mašaaa
Cikica je sigurno bolestan u mozak. I uopce mi nije zao da to kazem jer prezirem pedofiliju otkad znam za sebe. Jadna djeca. Cikicu u prdekanu!

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kako bi postupili?
26.2.2011 19:56:53   
lavica81
strašnouser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: CallamityJane


IZVORNA PORUKA: cvrčak


razgovaral bi s djetetom da mi kaže istinu(postoji mogućnost i da izmišlja),ali sačekala čiku s bombonima i polomila mu svaku koščicu,prijavila policiji i odvela dijete liječniku.



Potpisujem, to su ozbiljne stvari i zaista nista se ne moze olako uzeti user posted image

Potpisujem obje


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!