|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Probadanje u jajnicima
20.2.2011 15:15:27   
mamice
Cure moje jeli normalno da cijelo vrijeme me lagano probada u jajnicima i imam ima lagane grceve u maternici. Za grceve znam da je ok al zakaj me probada u jajnicimauser posted image  makar je tek 5 tjedan i doktoru jos neidem kod njega se ide s 7-8 tj

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 15:41:03   
andjelcic
ja sam sada u 15 tjednu, i od samog pocetka trudnoce me boli sve dolje, ponekad imam osjecaj kao da imam mengu-od bolova, ali kazu da je to normalno, jer se sve stavlja na svoje mjesto i priprema za user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 15:45:54   
mamice
Nadam se danije nista ozbiljno sve me neki strah ulovio jerimala sam ureaplazmu i sad drugi tjedan je nalaz i nikak docekati da vidim kakav je

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu andjelcic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 16:49:21   
Indy
i mene su jako u početku probadali jajnici, s obje strane. sad me ponekad malo zaboli. čitala sam negdje da je to normalno u početku trudnoće. 

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 16:59:31   
Bebys
mislim da je to normalan osjecaj..imala sam ga i ja...

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 20:33:49   
m600
IZVORNA PORUKA: Bebys

mislim da je to normalan osjecaj..imala sam ga i ja...


isto i baš tako sa 5tj i otišla na hitnu,imala sam bakterije u mokraći...pij samo puno čaja od brusnice user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Probadanje u jajnicima
20.2.2011 20:35:54   
Točkica28
meni tak bilo 2 tjedna, mislila cijelo vrijeme da ću kao dobiti, a bila trudnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Probadanje u jajnicima
21.2.2011 0:11:25   
lilia
Mene je dugo probadao lijevi jajnik pa sam dobila duphaston radi preventive.
Pila sam ga do 12 tjedna.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Probadanje u jajnicima
21.2.2011 0:17:00   
BruMa
Da,to je normalno.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Probadanje u jajnicima
21.2.2011 10:49:22   
Krky
I meni bilo tako...neki put se nisam mogla uspraviti od bolova, a već idući trenutak - kao da ništa nije bilo. Kako nisam dobila M, a nikakvih simptoma trudnoće nije bilo, počela sam se miriti s činjenicom da nešto nije kako treba, a kad sam nakon mjesec dana skupila hrabrost saznala sam da se malac "šverca" već dva mjeseca. To je više - manje normalno, al može biti i bakterja u pitanju



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Probadanje u jajnicima
22.3.2011 8:01:54   
semperdrito
mene je u zadnjoj trudnoći probadalo cijelo vrijeme (nažalost okončalo se s missedom), ali ponovo sam zatrudnila i danas sam u 7. tjednu (jupi jupi jej jej! :)) i boli me za popi... kao da sam dobila, eto takvi su bolovi. jučer teta gin rekla da se ona ne zabrinjava. pa se ne zabrinjavam niti ja. :)
to je stvarno vrlo individualno, ima puno žena koje će dugo osjećati probadanje u jajnicima i čudne bolove u maternici, a ima i sretnica koje da nemaju izostanak m, ne bi niti znale da se nešto dogadja. tako je u trudnoći, a tako je i na porodu, zar ne?
više me smeta što si ne možemo nikako pomoći da ublažimo bolove osim kakvih čajeva tipa mente za lagano smirenje...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Probadanje u jajnicima
22.3.2011 8:04:53   
nemammaste
Mene je u početku jako probadalo,nekad se nisam mogla pomaknuti.Iako je na pregledu izgledalo sve ok,doktorica mi je sugerirala bolovanje i da malo smanjim tempo

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Probadanje u jajnicima
22.3.2011 8:16:05   
semperdrito
da, i ja sam na bolovanju. mirovanje i meditacija :)

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!