|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 9:34:02   
fiumanka
Planiramo put u Sloveniju i treba nam putovnica za našu dvogodišnju kćer. Čuli smo da MUP izdaje potvrdu za jednokratan prelazak granice za dječicu u svrhu tog jednog putovanja pa me zanima dal je netko upoznat sa tim, kolika je procedura,trošak i dal nešto takvo uopće postoji?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 9:44:04   
Bebys
http://www.mup.hr/main.aspx?id=44

ovdje si vidi i pitaj ih ja zvala i sve ti kazu odgovor sta te zanima ako nenadjes na netu....

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 9:49:51   
Točkica28
i mene zanima...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 10:49:31   
Bebys
· Republika Hrvatska i Republika Slovenija
Državljani Hrvatske i Slovenije, mogu državnu granicu prelaziti i uz posjedovanje osobne iskaznice.

Državljani Hrvatske, koji granicu prelaze uz predočenje osobne iskaznice, na graničnom će prijelazu dobiti i tzv. evidencijski karton.

Djeca

Hrvatska i slovenska granična policija počinju dosljedno primjenjivati odredbe Sporazuma o ukidanju viza iz 1997. godine prema kojima državljani dviju država mogu prelaziti granicu samo uz posjedovanje putovnice ili osobne iskaznice.

Naime, do sada su granične policije obiju zemalja dopuštale prelazak granice djeci i uz predočenje rodnog lista, zdravstvene iskaznice i dr..

Djeca-hrvatski državljani moći će prelaziti hrvatsko-slovensku granicu isključivo uz posjedovanje osobne iskaznice ili putovnice, a ako ne putuju u pratnji roditelja ili zakonskog zastupnika i uz posjedovanje punomoći.

Punomoć se preporučuje uz osobnu iskaznicu ili putovnicu od 14. godine do punoljetnosti zbog različitog zakonodavstva trećih država.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 10:50:36   
Bebys
http://www.mup.hr/main.aspx?id=52


kazem vam ZOVITE I PITAJTE...IMA KONTAKT INFO...i pitajte

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 10:53:10   
Bebys
imate email
pitanja@mup.hr
ili tako nekako ide emial...
meni su odgovorili za dva sata na email....javite im se ili ih zovite

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 11:30:09   
mala99
Ja sam bila pitala prije godinu dana i samo putovnica, ništa više ne dolazi u obzir.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
7.2.2011 14:39:32   
fiumanka
user posted image Hvala,hvala. Mail sam poslala i sad čekamo mupovce da odgovore pa ću vas obavijestiti o saznanjimauser posted image

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
8.2.2011 17:01:38   
mamara
Nažalost i ja sam trebala hitno na put a sinu mi je istekla putovnica i rekli su mi i u mupu i na granici da za sad nepostoji drgi način osim samo sa putovnicom koju čekaš dva tjedna ali ako želiš može biti gotova i u roku 24 sata ali je onda cjena duplao veča i to je moguče napraviti samo u zg

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potvrda umjesto putovnice????
16.2.2011 13:59:10   
fiumanka
Na kraju smo ipak dali raditi putovnicu za malenu jer su nam u mupu rekli da od kada su uvedene nove putovnice maloljetne osobe ne mogu preko granice sa potvrdama koje je mup nekada izdavao. Nema veze, vrijedi joj 5 godina i dođe 400 kn pa se isplati napraviti.

(Odgovor članu mamara)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!