|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na put sa bebom
12.12.2010 19:48:58   
Anoniman
Blagdane kanimo provesti sa kumovima. Čeka nas par sati vožnje do Zg. Naša mrvica je stara pola godine i ja mislim da neće biti problema. Jako se veselimo jer su nam oni kao najbliža obitelj. Ipak voljela bih čuti vaša iskustva.
Da li ste imali problema zbog vožnje ili su klinci loše reagirali na promjenu okoline? Ona se dosad svakome smijala i veselila. Razmišljam da joj tamo kupimo putni krevetić jer se bojim da bi moglo biti problema kad se vratimo ako tamo bude spavala s nama. Sad ju budnu odnesem u krevetić i ona sama zaspi.
Hvala..user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Na put sa bebom
12.12.2010 19:56:48   
ikica84
mi smo putovali 700km od kuce kad je mali imao 3 mj i sve je bilo ok!nikakvih problema niti u putu niti tamo kad smo stigli.
u autu je vise od pola puta prespavao a sto nije spavao je sisao user posted image .kasnije smo isli opet kad je imao 9mj i onda je vise spavao nego prvi put,odlicno je podneo put. ponesi dosta tecnosti za svaki slucaj,moj je pio dosta caja kad smo se vracali i popije i nastavi da spava.
uzivajte sve ce biti ok!slobodno putujte!!user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Na put sa bebom
12.12.2010 20:01:05   
minnie
i ja mislim da nebi trebalo biti nikakvih problem. nije ti loša ideja da kupite (ili probaj posuditi ) krevetić posebno ako namjeravate biti par dana da se ne naući spavati s vama. oni su ti za to savšeni - usvoje ono što im se sviđa za jedan dan. lijep provod

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Na put sa bebom
12.12.2010 21:15:44   
pepeljuga
Mi smo cesto na relaci ji Zd -Zg a kad je T bio star kao tvoja isli smo i na skijanje di je relacija malo duza.Uglavnom dobro podnose put,nikad nije bilo problema jedino sta ja uvik nekako krecem na put kad je njihovo popodnevno spavanje i onda skoro cili put prespavaju i uvik imam putni kreveticuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Na put sa bebom
12.12.2010 21:54:42   
Wukovarka
Don`t worry draga user posted image

Lucija je magistrirala putovanje Zg-Vk, što vlakom što autom od svog 3 mjeseca.
I sad idemo s objema autom za Vinkovce, idemo u vrijeme kad većinom spavaju, ali i ako ne budu zaspale, uvijek ima zabave.

Ako baš bude alarmantno, stat ćemo na kratko pa dalje.

Promjena je normalna, ali djeca se brzo prilagođavaju.

Sretno!


< Poruku je uredio Wukovarka -- 12.12.2010 21:55:18 >

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Na put sa bebom
12.12.2010 22:48:42   
katy mama
mi smo prvi put putovali kad je malac imo 2 mjeseca user posted image  i sve bilo ok!tad smo imali putni krevetic(kupljen bas zbog toga)!
sad kad je malo veci gledam ako ikako mozemo da idemo u vrijeme spavanja,a opet za svaki slucaj imam adut u rukavu,ako se probudi prije dolaska,pa unervozi-igrackice,pjevanje mame i tate(nasa najdraza kad si sretanuser posted image ),smokic,...
bit ce to ok

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Na put sa bebom
13.12.2010 10:47:59   
Bebys
ma jok nista ne brini....SA DJETETOM DO JEDNE GODINE NAJLAKSE JE PUTOVATI...jer je mirno..
kasnije je problem...kada je iza jedne godine..jer onda stvara cirkus po autu ako je duga voznja...tako je moje iskustvo...

SRETNA PUT I UGODNE BLAGDANE...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Na put sa bebom
13.12.2010 11:08:55   
mariola
Mi nemamo nikakvih problema s T u autu. Nisad kad ima 13 mjeseci ni kad smo prvi put išli na duži put kad je imao 3 mjeseca.
Juče smo sve skupa bili u autu 8h. KAd smo išli u Zg čak nije ni spavao. MAlo pjeva, malo jede, malo pije, malo se igramo...uglavnom ne buni se i nije nam nikakav problem putovati s njim.
Nadam se da će tako biti i vama. Sretnouser posted image
A što se tiče putng krevetića...mi ga nemamo (jer ja još nisam naišla na neki koji mi je dobaruser posted image ) i kad idemo negdje a idemo često, on spava s nama i nemamo problema da neće u svoj kinderbet kad se vratimo doma.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Na put sa bebom
13.12.2010 18:10:21   
Anoniman
Hvala..user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!