|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potrebna robica i oprema za novorođenče, muško
23.3.2011 19:20:07   
buduća mamica
Cure meni ste mnogo pomogle, sada pišem na ovom mjestu ponovno jer znam da ćete opet pomoći. Trebam opremu i robicu za dječačića koji je na svijet došao početkom mjeseca. To je sin mog dobrog prijatelja. Nemaju ljudi ništa, nisu ni tražili od mene, ali ja im želim pomoći, jer znam kako je ne imati za svoje malo zlato. Vidjela sam sliku malenog prije nekoliko dana na fejsu maleni je u nekoj majici toliko prevelikoj da se ne vidi on od podsukanih rukava, zaista žalostan prizor, umotan u neku deku koja pušta dlaku. Dečko radi u građevini kao i moj muž, plaća je minimalac, žive u kući sa još tri njegova brata i roditeljima, njegov stariji brat ima auto. Trebamo barem ono osnovno, bodije, tutice, majice hlačice, neku dekicu, nešto tetra pelena...javite se meni na pp ako imate nešto..unaprijed hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrebna robica i oprema za novorođenče, ...
23.3.2011 20:44:17   
Točkica28
Pa naći će se nešto... di ti živiš? Dođe se po to ili se šalje poštom?

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potrebna robica i oprema za novorođenče, ...
20.4.2011 13:50:46   
zozo1
Ako netko ima adresu roditelja kojima treba pomoć za bebu neka mi pošalju. Ja robice imam  svakakve za tu dob.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!