|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 9:41:25   
nina2108
Curke pošto stiže Božić mene je jako strah kako će moja mrvica(koja je stara tek 9 dana) reagirat na pucanje petardi.Primjetila sam da se plaši kad nešto malo jače lupne.Živm u kvartu u kojem kao da je rat na Koreji za Božić a i puno prije već oko početka 12 mje. počinje bombardiranje.Ne znam kako da joj pomognem.Jel koja od vas imala isti problem?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 9:48:44   
beba1710
to i mene čeka,moja nije tako mala user posted image     user posted image   ali ne znam kako će reagirat jer mi se u sobu svaki zvuk čuje kao da su mi prozori i vrata otvoreni.a ona trza čim se zableji negdje (a i ako se ne zableji user posted image ) i netko normalno progovori user posted image user posted image  

_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 9:49:10   
bellly
ja nisam htijela da mi se curka na sve trza, pa sam ja oduvijek pravila ajmo to tako reć buku u kući. kad ona spava, ja mogu usisavat... uključit kućanske aparate... ona ništa. ali od prvog dana sam tako radila. i kad nam gosti dođu, ona spava mi normalno pričamo i sve je ok. probaj možda tv malo pojačati ili glazbu uključit. zablindirat prozore... neznam šta pametno ti reć... kod nas je tv uvijek upaljen, nije ni stisan ni prepreglasan... 

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 9:50:34   
beba1710
IZVORNA PORUKA: bellly

ja nisam htijela da mi se curka na sve trza, pa sam ja oduvijek pravila ajmo to tako reć buku u kući. kad ona spava, ja mogu usisavat... uključit kućanske aparate... ona ništa.

e pa bellyce tako sam i ja,ali ona nekad na sve trza nekad na apsolutno ništa user posted image


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu bellly)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 9:58:34   
bellly
IZVORNA PORUKA: beba1710

e pa bellyce tako sam i ja,ali ona nekad na sve trza nekad na apsolutno ništa user posted image



a ne mogu reć da baš na ništa ne trza... nekad ju uhvati kad ju pogledam da trzne user posted image
ali to su rijetke situacije... trudim se da ne spava u miru i tišini i poznavajući mene mogla bi mrtvaca probudit, ali ona spava. user posted image jedino je po noći mir i tišina.

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 10:11:53   
cuba
Pa ništa posebno ne možeš napraviti osim privikati je na glasnije zvukove u kući, tipa usisavač, mikser i sl... a možda se i neće bojati petardi...toga sam se i ja bojala prošle godine ali moj R je trzao na sve osim na petardeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu bellly)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 10:57:43   
pincirotvajler
ma nek se d trza samo da se ne boji user posted image
trzam se i jauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 14:29:48   
Ninaa
Moja inače nije baš plašljiva i lani je imala 9 mjeseci pa je bilo užasno, na Staru godinu navečer se toliko pucalo po susjedstvu da je vrištala od plača i nismo je nikako mogli uspavati, rekla sam mm da nema druge da ide van kod susjeda i zamoli klince da prestanu pucati dok je ne uspavamo. Smirili su se i jedva je zaspala, a ja sam se preznojila dok sam je uspavala. TAk da neznam kaj nas i ove godine čeka.Samo taj susjed će sad imati bebu od 3 mjeseca pa će sad on ići po susjedstvu da se smire malo, nebudem ja dežurna baba roga.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 14:34:10   
skorodolazi beba
uffff i mene jo toga strah moja curka od 5mj trza na sve iako otkako se rodila uvijek televizor upaljen dok spava da nije u tisini ,postala je imuna na tv ali na sve ostalo trza... :-(

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mala beba i jaki zvukovi petardi
30.11.2010 14:39:02   
natalijax
mi smo bili četiri mjeseca za božić,uspavljivala sam ga par puta al pred ponoć se je toliko izmorio da je zaspao nije ni čuo više petarde tako je bilo i za novu,zatvorite prozore i to je to,nema druge

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

BITI ILI NE BITI
njanja

Da imate priliku ići u SAD na 10 tak dana-trošak je relativno velik, niste planirali, dijete je 1 god premalen za ono što vi smartate da bi trebao biti za tako veliki put....ali prilika je.... DA ILI NE????

DA (62%)

NE (38%)


Broj svih glasova: 125

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!