|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:34:28   
skoma
hej curke... već 2 dana me boli kada hodam, ili mičem uopće noge skroz u donjem dijelu... mogu reći čak kod stidne kosti...u 30. tjednu trudnoće sam i inaće je sve ok... beba se rita kao obično, ne krvarim i ništa drugo me zapravo ne boli. što bi to moglo biti???je li moguće da se beba okrenula glavicom prema dolje pa me zato pritišće... help, please
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:36:55   
FIONA
to ti je normala...tijelo ti se priprema več polako za porod...kosti se šire...i mene ti je tak boljelo i moram ti reč da me i sada poslije poroda tri mjesecaisto zna probost tupa bol....nemoj se sa time opterečivati nego se probaj opustiti i nači si položaj ili aktivnost (laganu aktivnost) koja ti pomaže!
Sretno jer još sitno brojiš!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:36:55   
Zvonki
Mislim da je to normalno jer je meni u sve tri trudnoće bilo tako. Objasnila sam sama sebi da se to vjerojatno zdjelica širi  i priprema za porod.

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:37:38   
tikica_69
A cuj....moze biti....meni su ti se recimo kad se beba pocela spustati kocile prepone i drvenjeli kukovi user posted image
Valjda bude koja cura znala bolje....neka friskija trudnica.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:38:42   
Ninaa
Mene to već mjesec dana boli, kad se dižem iz kreveta illi kad sjedim. Rekel je doktor da je to normalno jel se beba okrenula s glavicom dolje i da se širi zdjelica, da treba trpjeti, ništa drugo, ne moraš se brinuti.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:40:44   
skoma
jao, da nemam vas tu ja bi već paničarila... sad mi je bar malo lakše... ma ako je to normalno , neka boli, glavno da s mojom curicom bude sve ok... pusa vam svima... i HVALA

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:42:07   
Zvonki
Zato smo tu!!!user posted image

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:43:44   
tonkica
Je, tak je i meni bilo. Cura bila glavom okrenuta prema dolje i zadnje vrijeme me isto tak bolilo.
Tijelo se polako priprema, sve je to normalno. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 22:46:52   
njanja
ja sam to zvala-"pi....bolja"....počelo sa cca 35 tjedana....rekla sam: sad znam zašto se trudnice gegaju... sve je to normalno, ne brini, kada te zaboli, odmori...pratiti će te vjerojatno dok ne rodiš... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bolovi kod stidne kosti
22.2.2009 23:59:40   
ivkica
Ja sam sad 33 tjedna a to mi je počelo negdje sa 28.. nije ugodno ali svakako izdrživo kada znaš da je to normalna pojava jer se sve te kosti šire i miču user posted image .. i da .. geganje pomaže user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bolovi kod stidne kosti
23.2.2009 7:05:27   
anne
Ne brini. Meni je počelo i puno prije.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bolovi kod stidne kosti
23.2.2009 7:12:13   
huanita
Ja sam prošli tjedan, u 22 tjednu, počela osjećati kako mi krckaju kosti zdjelice dok se okrećem u krevetu ili sjednem. Ovaj tjedan me počela boljeti stidna kost i, kad ustanem, malo šire hodam (ako nitko ne gleda user posted image ). Sve je to dio priprema za porod. Ne brini, tijelo se trudi pripremiti te za izlazak bebe. Uski je to prolaz i treba ga prosiriti. Vratit ce se on kasnije na isto mjesto.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bolovi kod stidne kosti
23.2.2009 12:04:51   
Ruža
IZVORNA PORUKA: njanja

ja sam to zvala-"pi....bolja"....počelo sa cca 35 tjedana....rekla sam: sad znam zašto se trudnice gegaju... sve je to normalno, ne brini, kada te zaboli, odmori...pratiti će te vjerojatno dok ne rodiš... 

Sjećam se toga Njanja toliko smo se smijale. user posted image  Znam da sam čekala da i mene ulovi, ali i taj simptom me zaobišao.
Skoma drži nam se, proći će i to!user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 23.2.2009 12:05:12 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bolovi kod stidne kosti
27.2.2009 18:20:37   
skoma
evo i mene natrag... ovi bolovi koje sam spomenula bili su ipak lažni trudovi :-( od nedjelje do danas sam provela dane u bolnici.... iskreno se nadam da se neće više ponoviti do našegtermina... pozz od nas..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bolovi kod stidne kosti
28.2.2009 15:08:16   
mala pcelica
i ja imam te bolove već 1,5 mjesec,a trudna sam 29 tjedana,mada me sve vise bole prepone i sve ostale kosti..dr kaze da se to šire koske što sam ja i pretpostavila...pogotovo boli kad se okrecem dok spavam tako da mi je to jedini problem kod spavanja..

(Odgovor članu skoma)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bolovi kod stidne kosti
28.2.2009 15:15:18   
koka
Je, je i ja sam imala taj simptom piz....bolje..user posted image user posted image , nitko me na to nije upozorio, al bilo je pa prošlo...sve u normali user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bolovi kod stidne kosti
7.3.2009 21:20:24   
kris10
Kolilo ranije Anne?
Ja sam nešto između 14 (beba) i 16 tj. i stalno me nešto probada još od 10 tj. Doktorica me samo pogleda i uopće ne reagira.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bolovi kod stidne kosti
8.3.2009 0:19:01   
mrvicak
joj i mene danas citav dan probada u podrucju stidne kosti i oko lijevog jajnika nekad malo jace nekasd manje i malo me strah a i bebu sam osjetila kao da me pritisce nisko na tu stranu pa sad ne znam,trudna sam 24 tjedna jel rano za pripremu maternice za porod,ovako mi je bilo jos jednom prosli tjedan i proslo...valjda prodje do jutra joj...

(Odgovor članu kris10)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
8.3.2009 0:26:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mrvicak)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: bolovi kod stidne kosti
8.3.2009 0:32:38   
mrvicak
ma meni najvise smeta kad sjedim kad se uspravim i lezim lakse...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: bolovi kod stidne kosti
16.5.2009 18:12:39   
Duve
A ja mislila da sam luda??Sa prvim me ovako rano nije ništa bolilo, sad sam punih 19 tjedana i već me cca. 2 tjedna ta kost boli, ko da sam baba od 100 godina...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bolovi kod stidne kosti
21.7.2009 21:27:25   
daisyboo
I mene je pocelo boljeti u 37 tjednu...

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bolovi kod stidne kosti
29.7.2009 9:55:37   
zlato_tatino
mene probada ,ali en jako...malo mekicm azeza ,ali ni to jos jako...poceli su neki kao grcevi dolje kaze gin pripremni trudovi...user posted image  sve je to normalno...

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: bolovi kod stidne kosti
29.7.2009 9:57:28   
ninolina
zlato-tatino koliko još brojiš

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: bolovi kod stidne kosti
29.7.2009 10:00:28   
m600
mene jako boli kičma i prsni koš...zdjelica jako malo

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!