|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vodene kozice
4.1.2009 13:29:37   
Anoniman
Ma, sve već znam, ali opet... uvijek ostaje pitanje jesam li što propustila.user posted image
Najprije je imala Paulina, sad imaju Elena i Katarina. Lako je petogodišnjakinji objasniti da se ne smije češkati, zbog ljepote bi ta brda premještala!user posted image  Ali ove dvije manje... ajmeee! Čitavu noć se meškolje. Nisam oka sklopila.

Dakle, repeticija:
Kupanje i hipermanganu - blaga otopina, 1-2x dnevno.
Protiv svrbeža: do godinu dana - 3x dnevno po 10 kapi Fenistila
                         starija djeca po 1 žličicu Rinolana
Dr nam je preporučila i nekakvu kremu - Pruriced gel, Uriage

navodno, po novom, više se ne koristi talk, jer se djeca još više češkaju, pa noktićima inficiraju ranice, pa sve skupa još duže traje. Meni je i ovo već dovoljno dugo!
E, da, i ne smiju na sunce! (ne znam zašto)

ima još ko kakvu ideju, saznanje o liječenju vodenih kozica?
jesam li sve rekla?
Ovo pišem da pomognem mamama koje to tek čeka, da imaju tu info iz prve ruke... user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vodene kozice
4.1.2009 13:57:07   
ninolina
Sve što i ti kažeš. Čim manje u vodu da se prije posuše i da su čim više u tamnijim prostorima, ne nikako prve dane van

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vodene kozice
4.1.2009 15:54:24   
anne
Petra ih je dobila pretprošlo ljeto na moru. Prvo smo mislili da su je ispikali komarci, a kad su se počeli prištići puniti vodom i pucati skužili smo. Imala ih je samo 15-ak. Normalno se kupala i bila na suncu. I brzo je prošlo. Nisam znala da ne smije na sunce.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vodene kozice
4.1.2009 19:53:07   
BUMBIKA
Nama je doktorica isto rekla da ne smije na sunce i ni ja neznam zašto.A i čula sam i da ako ih djeca dobiju tako malo da postoji mogućnost da ih opet dobije.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vodene kozice
5.1.2009 7:05:51   
sanjalica
Prošli smo ih dva puta: bez kupanja, bez izlazaka, mazali jednu po jednu onim bijelim puderom, kredom... šta god to bilo.... nisu se češkali, nisu ih trgali, prošli smo bez ožiljaka user posted image .... jedino, Marku je dosta pao imunitet pa je s kozicama prošao i prilično gadnu virozu (proljev, povraćanje.... )
I, da, jedna djevojčica u vrtiću je imala dva puta, jer se prvi puta nisu dovoljno izbacile...

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vodene kozice
5.1.2009 13:41:52   
cokolada
ja sam svoga sina cijepila sa godinu dana protiv kozica, pa ako se bojite kozica, probajte razmisliti o cijepivu.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vodene kozice
14.1.2009 12:48:58   
mamika
 
i  mi smo sad oko Božića imali kozice. Mali donio iz vrtića i imao jako malo a seka poslije njega dobila i imala užasno puno, pojavljivale su se iz sata u sat i to one prave velike. Malena se jako češkala ali smo je zato kontrolirali pa za sad ne vidim ožiljke makar krastice tek sad otpadaju.Dobili smo od dr. onaj puder i samo time mazali, curu i po 6-7 puta na dan i Rinolan sirup da ublaži svrbež. hvala Bogu prošlo je !!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vodene kozice
14.1.2009 13:24:56   
Anoniman
Paulini su prošle, još tu i tamo koja krastica nije otpala, Elena još ima dosta krastica a Katarina ih ima najviše, jedna na drugoj... Pogotovo po glavi! Ne znam koliko dugo se kratice drže... kad sve zbrojim, od početka do sad, Paulini traju već oko mjesec dana... jedva čekam kraj!!! user posted image

(Odgovor članu mamika)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!