|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:19:55   
tikica_69
Evo, zamolila me da vam javim.
NIKy je u bolnici sa visokom temperaturom i naotecenom desnom nogom, jos od petka. Dijagnosticirana joj je duboka venska tromboza. Do jucer je Nicole bila sa njom u bolnici, ali s obzirom da se uopce ne smije naprezati da joj se trombovi ne pomaknu, sa svekrvom je doma i krenuli su sa nadohranom Bebimilom. Seka je nesretna zbog dojenja, no svi smatramo da je dijagnoza previse opasna da bi se igrala sa zdravljem i zivotom. Ima dva tromba u desnoj nozi, jedan u listu, jedan prema bedru, koji se ne smiju pomaknuti da ne dodju do pluca ili mozga. Desna noga joj je u obujmu 10cm veca od lijeve i trpi uzasne bolove. Dobiva dnevne doze injekcija za razrjedjivanje krvi i svakih par sati Voltaren protiv bolova. Do WC-a ide iskljucivo uz pomoc staka. Danas su joj pojacali dozu jer se po krvnoj slici nikako ne vidi poboljsanje i dojenje moze zaboraviti. Temperatura i dalje ne pada ispod 38,5 vec skoro dva tjedna. Uzrok trombima je vjerojatno carski rez. Da li je koja imala iskustvo sa DVT, koliko dugo ste bili na terapiji, koliko u bolnici? Njoj su rekli par tjedana bolnice i visemjesecne terapije uz strogo mirovanje do daljnjega. Puno vas sve pozdravlja i svima salje puse. Zao joj je sto vam jos nije napisala svoju porodjajnu pricu, no sada mora prvo ozdraviti za svoju Nicole.  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:23:35   
pincirotvajler
žao mi jeuser posted image  
nisam imala dvt ali su mi trombociti bili povišeni još 4mj nakon carskog
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:27:47   
koka
A jooj, baš mi je žao. Neka se čuva i što prije ozdravi za svoju Nicole. Puno ju pozdraviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:28:30   
ZVRK
zao mi je zbog seke i bolje da ne doji a da se opopravi prije za svoju pišulju

a tako nešto slično je imala onda moja sveki poslije operacije crijeva.
bila je u bolnici nekih 8dana i dobivala terapiju preko''infizuje(tj-boce)direkt u venu i zabrana odlaSKA u wc sama.samo uz pratnju ako ne želi u pelenu da obavlja''posao''.
puštena je doma uz daljnju terapiju sa tabletama.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:48:38   
mariola
Žao mi je tvoje sekeuser posted image NE znam ti ništa o tome. NAdam se da će brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:51:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mariola

Žao mi je tvoje sekeuser posted image NE znam ti ništa o tome. NAdam se da će brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 20:56:05   
lee
ajme tiki jako mi je žao.ako nešto treba seki reci mi pa ču ja otiči do nje.drži te se..neznam o tome ništa..ja sam imala nakon kiretaže posljedice velike..preživjela jedva..nadam se da če i seka uspijeti,što god treba samo javi.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:08:21   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image niky brzo nam ozdravi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:24:47   
Anoniman
ajme, baš mi je žao!
ne znam ništa o tome, meni su naime, u dva pororda trombociti bili niži, jače sam krvarila....

nadam se da će nam brzo ozdraviti i vratiti se svojoj mrvici....
a glede dojenja - nek se ne sekira - maloj treba zdrava mama, a na tome sad radi i to joj je sad najvažnije... šaljem jo veliki huguser posted image user posted image user posted image user posted image
držite se svi skupa!

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:25:29   
Thea
IZVORNA PORUKA: mariola

Žao mi je tvoje sekeuser posted image NE znam ti ništa o tome. NAdam se da će brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:26:22   
mirna
Drzim fige da sto prije ozdravi!user posted image nemam iskustva s tim...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:31:15   
leilany
IZVORNA PORUKA: mirna

Drzim fige da sto prije ozdravi!user posted image nemam iskustva s tim...


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:39:11   
cuba
Jako mi je žao zbog Niky.....zbilja ne znam ništa o toj dijagnozi, samo se nadam da će brzo ozdraviti i uživati u majčinstvuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:40:36   
Wukovarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nek nam što prije ozdravi da može doma svojoj princezi

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:40:45   
dominik
frendica mi ima trombozu...otkako su joj otkrili to mora nosti steznik na toj nozi, onak kaj god da radila, osim ako lezi tj spava onda ga smije skinuti...znam da pije neke lijekove, osim kad je ostala trudna morala ih je prestati piti i zamjenila ih je necim drugim...sad je drugi puta trudna i mora strogo mirovati, ali ono fakat ne micat se sa kreveta....nadam se da ce seka brzo doma, saljemo vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:43:42   
pakić
Nin ja ne znam puno o trombozi, ali šaljem vibrice da brzo ozdravi i bude uz svoju bebicu~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:49:10   
Dora04
Niky želim brzo ozdravljenje i sigurna sam da će sve biti ok.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 21:55:12   
Gogule
IZVORNA PORUKA: koka

A jooj, baš mi je žao. Neka se čuva i što prije ozdravi za svoju Nicole. Puno ju pozdraviuser posted image user posted image user posted image
  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
7.9.2010 21:59:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 22:26:21   
AntonijaV
IZVORNA PORUKA: pakić

Nin ja ne znam puno o trombozi, ali šaljem vibrice da brzo ozdravi i bude uz svoju bebicu~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 23:11:32   
tiha
joj tikice tako mi je zao...mala bebica je prekrasna moram priznati! saljem puno pozdrava i pusica mami i bebici i nadam se da ce ti seka jako brzo ozdraviti samo neka se cuva! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
7.9.2010 23:14:28   
njanja
a joj tako mi je zao...neka brzo brzo ozdravi...nije mi poznato, ali pretpostavljam da zato nakon carskog dolaze fizijatri na odjel i rade s nama vjezbe??

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
8.9.2010 9:05:46   
BruMa
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: mariola

Žao mi je tvoje sekeuser posted image NE znam ti ništa o tome. NAdam se da će brzo ozdraviti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brunina mama -- 8.9.2010 9:06:40 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
8.9.2010 9:09:21   
maja
baš mi je žao...neka što prije ozdravi i vrati se kući svojoj djevojčiciuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: NIKy je u bolnici sa dijag. DVT
8.9.2010 9:41:45   
BUMBI
Jako mi je žao....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!