|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menga i trudnoća
17.3.2010 15:58:30   
greta
Pozdrav curke...need help user posted image  
...menga mi kasnila 3 dana,pa napravila 3 različita testa i na sva 3 user posted image ali skroz jedva vidljiv...ono,ni vrit ni mimo(primastick,gravignost,intim plus)i ono dođe user posted image ,naime nešto drugačija nego inače...prije M cice me rasturale,sada ništa...simptoma ništa osim neke gladunjavosti i neš mi ne odgovara slatko...POMAGAJTE! Neda mi se još ići doktoru user posted image a da ponovim test?pa nisam si valjda umislila?zbunjuju me ti testovi?
ima li tko iskustava?

< Poruku je uredio mariola -- 1.7.2011 11:15:26 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
17.3.2010 16:07:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu greta)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:07:35   
bomboncic02
Najpametnije od svega je da odeš dr da ti ili potvrdi ili negira trudnoću.
U svakom slučaju sretno.
Meni je oba puta test bio točan, ali ima cura s drukčijim iskustvom.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu greta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:15:37   
danery
i meni je test bio jako bljedunjava user posted image i malo sam prokrvarila (bolje prosluzavila par crvenih flekica) kad sam trebala dobiti,ali je stalo za dan-dva znala sam da je to to...odi kod dr da ti potvrdi i sretno user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio danery -- 17.3.2010 16:17:22 >

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:24:19   
leilany
greta dobrodoslauser posted image
i nadam se da je user posted image ....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:26:18   
adryosijek
ma i meni je jako slabo bila roza 2 crta ma trudna si nema sta pogotovo ako si isla na 3 testa  bravoooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:35:53   
Tsmee
Meni je prvi test bio blijeda crta, a drugi čak negativan. Drugi dan sam lagano prokrvarila i mislila sam da je test pogriješio, ali onda ništa od prave menge. Samo neko slabo krvarenje koje je za 2 dana prestalo. Nikakvi simptomi, ni grudi, ni bolovi, ništa. Samo onaj bijeli trudnički iscjedak. Za tri dana sam ponovila test i bila je jaka debela crta. od tad sam još dva puta lagano krvarila. Cice su mi nabrekle tek u 8. tjednu. Možda je samo prerano, ja bih rekla da si user posted image
Svakako provjeri! Sretno!

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 16:51:09   
majda
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Znam samo da je od moje kume mama imala još jednu menstruaciju kada je bila već bila trudna,ali ne znam detalje.
Ja bih se naručila dr na pregled
Sličan slučaj znam

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 17:23:55   
Bebys
IZVORNA PORUKA: majda

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Znam samo da je od moje kume mama imala još jednu menstruaciju kada je bila već bila trudna,ali ne znam detalje.
Ja bih se naručila dr na pregled
Sličan slučaj znam
  potpisujem..isto tako sam ja ...malo curila pa nestala brzo...pa opet malo drugi mjesec curila i nestala brzo...a ja vec bila TRI MJESECA TRUDNA..
samo ti idi na pregled...i to obavezno...
DOBRO DOSLA...i sretno

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 17:38:00   
greta
nešto mi je veza zaštekala pa nikako odgovoriti H V A L A  V A M ,a što ću moram Vas slušati user posted image ,napravim još testić prije dokt.user posted image  pa sve javiiiim...
thnx,thnx,thnx

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 18:09:49   
natalijax
ja ti želim srecu da je trudnoca

(Odgovor članu greta)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 18:24:26   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: natalijax

ja ti želim srecu da je trudnoca

i ja i dobro doslauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 18:28:27   
Ninaa
Jedna moja poznanica je bila trudna 4 mjeseca i imala je uredno mengu ko i prije. Skužila je da je trudna prije samo to kao nije menga nego neko krvarenje, a testovi su osjetljivi na te neke hormonalne promjene tak da je sigurno trudnoća. dobro nam došla!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 20:53:06   
cuba
Dobrodošla!!! Nadam se da siuser posted image ...sretno!!!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 21:52:10   
ninolina
dobrodošla draga... pa ne vjerujem da bi ti tri testa pokazala + a da nisi trudna... ovo krvarenje je pod normalno recimo ... ali svakako skoro otiđi doktoru

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: menga i trudnoča
17.3.2010 22:45:49   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

dobrodošla draga... pa ne vjerujem da bi ti tri testa pokazala + a da nisi trudna... ovo krvarenje je pod normalno recimo ... ali svakako skoro otiđi doktoru




_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: menga i trudnoča
18.3.2010 7:24:37   
zara13
dobrodošla greta i nadam se da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: menga i trudnoča
18.3.2010 13:29:34   
Točkica28
pa vjerovatno je trudnoca ak je na 3 pokazalo tak, ati odi ginicu pa bus bila zicer,i mozda dobis utrogestan ili tak nekaj pit ak potvrdi trudnocu
sretno dragaaaaaaaaa


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: menga i trudnoča
19.3.2010 7:11:10   
greta
drage moje...hvala vam svima na savjetima i pomoći,lagano se i dalje pržim,ginić mi na go.i  vraća se 6.travnja...napravih još jedan test jučer navećer i niš i sad će te misliti da sam prolupala-popiškim se ja jutros onak iz znatiželje na taj isti testić i odma iz aviona user posted image ( znam da to ne važi)
...koja glupa situacija...da mi je to netko nekad pričao user posted image user posted image user posted image ...znate već...

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: menga i trudnoča
19.3.2010 8:35:59   
Točkica28
kak misliš ne važi?
tebi pod mengom pokaže plus?
draga ak imaš 300kn odi privatniku da budeš sigurna, svako krvarenje je dobro odmah iskontrolirati...


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu greta)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: menga i trudnoča
19.3.2010 8:40:12   
danery
ne može dvaput isti test koristit...zato ne važi


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: menga i trudnoča
19.3.2010 8:41:39   
Točkica28
nisam skuzila da je na isti user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: menga i trudnoča
19.3.2010 8:42:54   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image dobo juto daga user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: menga i trudnoča
8.5.2011 23:13:52   
zamišljena

bok imam jedno pitanje u svezi trudnoče imam 34 god.i troje djece od koje je jedno 12 god. pa sam zabrinuta u svezi trudnoče.naime do prošloga sam mjeseca imala urednu mengu pa me zanima dali postoji mogučnost da ostanem trudna sa urednom mengom unapred zahvaljivam na odgovorima user posted image

(Odgovor članu greta)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!