|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   šum na srcu :(
29.9.2010 21:37:00   
tiha
danas smo isli kod nase pedice na sistematski za vrtic... i rekla je da misli da mia ima sum na srcuuser posted image user posted image user posted image

kontrola za 3 mjeseca i ako se opet bude culo onda idemo na ultrazvuk srca!!!!!!!!!
treba mi samo koja vasa rijec za utjehu...

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:40:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
29.9.2010 21:41:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:44:18   
cuba
Tiha i ja sam imala šum na srcu, isto su mi otkrili na sistemstskom. Nije ništa strašno, nikakvih tegoba ja nisam imala, pa nisam ni znala da ga imam uopće.
Dosta djece ga ima i on kroz pubertet nestane.
~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za malu mrvicu

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:47:14   
CallamityJane
Draga djelim gore navedena misljenja, vidjeces da za tri mjeseca nece biti nista a i bude li imala to danas zaista nije strasno. Znala sam masu djevojaka sto su imale sum, a jos vise sto su lagale da imaju da bi se izvukle sa fizickog user posted image
Bice malena mrvica dobro, ljubi nam je puno user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:51:25   
tiha
sad citam da nije tako strasno! ali ima tu svasta nesto cak godinu dana nismo bili po bolnicama ali sad nas cekaju sve pretrage doslovno sva moguca snimanja,ultrazvuk trbuscica i ostalih organa radi hemangioma cure koje su duze vrijeme na rr znaju o cemu pricam,eeg i naravno da sam LUDA i uplasena!user posted image user posted image

kad pomislis da je sve ok i da se vise nemoras o nicemu brinuti onda se nesto dogodi neplanski i sve ispocetka!


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:54:33   
CallamityJane
Znam tiha, isto sam i ja to pomislila kada sam procitala da se radi o Mii, samo mi je kroz glavu proslo sta jos nece da strefi tu malenu user posted image
Da je samo jedna stvar, pa bi se covjek mogao i nositi sa tim, nego kada se skupi vise njih puca se po savovima....
Samo da sve prodje ok, pa cemo jednu vece dobro zaliti na raji user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:54:58   
pepeljuga
ma draga samo probaj misli pozitivno....ja isto mislim da je nesto jako,jako strasno da bi te odma poslalauser posted image

znam da ti je vec puna kapa al jaka si tiuser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
29.9.2010 21:55:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:56:00   
nancy
normalno je da se plasis,i ja bi se uznemirila da mi pedica tako nesto kaze za K.
cuvaj malenu ,nadam se da ce to nestat do iduceg pregledauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:57:10   
njanja
biti ce sve ok. Ja bi za svaki slucaj zatrazila i 2. Misljenje jer sam cula puno takvih slucajeva kada zapravo suma nije ni bilo.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 21:59:47   
novamama
imao mi je to mali od frendice....kako mi je ona objasnila (a njoj doktor) to je mala, mala rupica negdje na srcu, koja čak i nije toliko neuobičajena....moraju napraviti sve pretrage da budu sigurni, ali najčešće (a to želim i vama) ona zaraste sama...

nisi sama draga, drž' se!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 22:02:22   
tiha
njanja naravno da cemo ici po drugo misljenje i na snimanje da se vidi ali idemo redom ima tu dosta pretraga koje moramo napraviti!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 22:28:36   
m600
nemoj se brinuti to se kod djece povučeuser posted image
ja sam imala šum na srcu kao dijete i zaraslo je...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 23:14:24   
Anoniman
Biti će sve ok draga! Samo polako..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 23:29:31   
lilia
I ja sam ga imala kao dijete, nikad nikakvih problema oko toga. Nestane samo od sebe.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: šum na srcu :(
29.9.2010 23:31:30   
Imra
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 7:03:10   
mami 36
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 7:59:08   
ZVRK
tiha draga nemoj se sekirati ima ga i moj danči i idemo već 2 godine to da kontroliramo tj.1 godišnje radi se UZ srca.
nije ništa strašno ali se treba godišnje kontrolirati i nema problema.
bitno je da djete nema nikakvih problema(posebnih od srca)i djete normalno raste i obavlja svoje poslove.
stvarno nije ti uzbuna.
mi idemo od 3 godine

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 8:03:52   
Zvonki
Curici od moje prijateljice se povukao sam od sebe. Imala ga je kao beba i oko 4-5 godine ga više nije bilo. Nemoj se jako žalostiti, redovne kontrole i bit će sve u redu user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 8:05:01   
Anoniman
ne znam ništa o tome, ali želim ti svako dobro i da se ne brineš previše. Nadam se da će proći kako su cure rekle.

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 9:03:11   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moja ga je imala kod poroda i kod otpusta iz bolnice su mi tek rekli, mislila sam da ću od muke pasti, kad mi je rekla. Objasnila mi je da je to neka mala rupica i da se to povuče samo od sebe u većini slučajeva i da ne brinem. Nismo trebali na nikakve dodatne kontrole jel na prvoj kod pedijatra se to više nije ni čulo i pedijatrica mi je rekla da se ne brinem oko toga da je to normalno. Dalje nisam tražila nikakvo mišljenje. Nadam se da će i kod vas sve biti ok i nemoj se brinuti dok ne napravite pretrage koje trebate!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 11:28:58   
Bebys
nemam ti sada vremena puno pisati do ponedeljka
ali moja to ima rodila se s time

nista opasno
ne brini se...pusa curki

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 11:57:08   
maja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: šum na srcu :(
30.9.2010 12:01:03   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!