|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   privikavanje na dijete
14.10.2010 11:13:42   
turići
Pozdrav,nego vi već što ste davno ili nedavno postale majke,recite nama prvorotkinjama koliko vam je vremenski trebalo da se naviknete na bebu,muževima također?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:23:08   
danery
ajoj draga...prvo dobro došlauser posted image ,nisam te dosada vidjela na raji...
a pitanje tvoje...kako kome i ovisi o situaciji...
evo ja npr.imam curicu skoro 2 mjeseca staru...super sam se uhodala...s tim da sam mjesec dana morala ležati jer mi se rašila i upalila rana od poroda,pa je mm sve radio oko nje...prvo mi je bilo strašno teško jer je on sve radio sam,pa dok sam nadošla...
ali evo hb sad je sve super.. ako trebaš pomoć,traži da ti pomogne netko npr.previti,nahraniti,pričuvati bebu...sve je to ok ako ne možeš sama...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:29:23   
Domy
dobro nam došlauser posted image user posted image
ma odmah se čovijek privikne na tu malu štručicu hruha..bar smo mi tako

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:34:37   
cuba
Jako brzo smo se privikli da više nismo sami i da je sada s nama jedan mali smotuljak....nije to privikavanje na bebu već na nove obaveze i na činjenicu da sada vas dvoje padate u drugi plan...
Iskreno i sada nakon 10,5mjeseci pogledam svog R koji postaje pravi mali dječak pa mi ponekad bude čudno...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:41:52   
pincirotvajler
prva tri tjedna su mi bila baš teška,a dalje ok

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 14.10.2010 11:42:04 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:44:31   
turići
hvala vam,mene je iskreno svega toga strah,ja i mm živimo već 5 god skupa i naviknuti smo na samoću.MM uvik me tješi on se ničeg ne boji,a ja ka koza.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 11:54:50   
Anoniman
Meni je to nekako bilo normalno, naviknula sam se na nju još u bolnici. Mm se navikavao na nespavanje.user posted image
"..nije to privikavanje na bebu već na nove obaveze i na činjenicu da sada vas dvoje padate u drugi plan... "
Ovo potpisujem.

(Odgovor članu turići)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 12:06:26   
ama
IZVORNA PORUKA: Graško

Meni je to nekako bilo normalno, naviknula sam se na nju još u bolnici. Mm se navikavao na nespavanje.user posted image
"..nije to privikavanje na bebu već na nove obaveze i na činjenicu da sada vas dvoje padate u drugi plan... "
Ovo potpisujem.

bas takouser posted image bude to bolje nego sto se misliuser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 12:10:40   
.dada.

IZVORNA PORUKA: Graško

Meni je to nekako bilo normalno, naviknula sam se na nju još u bolnici.

Potpisujem ovo. Ja sam se na malenoga "naviknula" još u bolnici jer smo tamo duže bili a jadan mm nije ga uopće tada mogao vidjeti zbog one tzv gripe ili kaj ti ja znam što sve neuser posted image ,pa se on uhodavao kad smo došli doma.user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 12:15:21   
ZVRK
ja sam se odmah privikla na bebača
porod mi je bi lak pa samim time sam i ja bila super i mogla obavljati šta je trebalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 12:37:20   
maja
Prvi puta mi je bilo mjesec dana frke, pogotovo što je non stop jeo i slabo spavao, a ovaj puta mi je bilo kao da je imam oduvijek i sve je bilo lakše

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 13:48:12   
natalijax
kad sam rodila i kad smo došli,bila sam toliko sretna da mi nije ni trebalo privikavanjeuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 14:17:52   
inesica
Nakon mjesec dana ide kao podmazano! user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 21:40:29   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: maja

Prvi puta mi je bilo mjesec dana frke, pogotovo što je non stop jeo i slabo spavao, a ovaj puta mi je bilo kao da je imam oduvijek i sve je bilo lakše


Meni kontra,prvi puta kao da je ona cijeli život s nama,a drugi puta mi sve nešta bilo naopako,ali samo kratko vrijeme.Ima to malo veze i kakva je beba,Nika je bila spavalica,gdje ju staviš,tu bude i spava,nismo ni znali da imamo bebu,zato je ova bebica mali otrovuser posted image ,nema mira nigdje,nit jede,nit spava,samo bi da ju se animirauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 21:58:03   
marija0
ja sam se privikla čim smo došli iz rodilišta, baš mi je bilo koda smo i prije bili zajedno.... a mm čini mi se da se tek nakon par miseci naviknio, onako nosa ga je, ljubi, gleda i to al nekako sa strahom, nemam pojma al po nekoj mojoj procjeni oslobodio se tek nakon 3 mj

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: privikavanje na dijete
14.10.2010 22:01:36   
dominik
opet potpisujem niku...sve ovisi kakva je beba...domi je puno jeo i bljuvao a malo spavao dok je dora malo jela i ne spavalauser posted image , oboje su imali grceve od prvog dana do 3 mj tak da mi je bilo grozno, ali naviknes se na sve

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: privikavanje na dijete
15.10.2010 8:09:17   
turići
hvala na utjehama nadam se da ću i ja tako,morat ću

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!