|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   promjena 100%
22.9.2010 8:22:00   
FIONA
...evo ne znam od kuda da krenem...
...moja zver je uvijek vesela i razigrana djevojčica, nikad s njom problema za čuvanje ili odlazak u vrtić...nikada problema s klopom ili da radi scene...ma uvijek meni na ponos...
...kako smo prije dva tjedna dobili mjesto u državnom vrtiću i kako imamo i kod kuće noviteta i promjena o kojima ću drugom prilikom počele su se događati čudne stvari...osobno pripisujem novonastalim situacijama i da je sve na nervnoj bazi jel drugog objašnjenja nemama...
-počela se buditi po noći i samo mama mama i mora biti uz mene, osjetiti me
- stalno pokazuje ako nema mene da ju buba noga i traži da ju grlim i ljubim
-ako me nema plač i dernek zamnom
-u vrtiću ne želi ostati kao da su dječica gruba, kada sam urgirala kod teta čudile su se jel ona ujutro malo plače i to je to...ostatak dana je mirna veselai tu ju obožavaju več svi os čistačica do teta kuharica i znaju ko je zver
- doam ne mogu do druge sobe da ne počne cmoljiti
-dobila nedavno flekice po licu...rekla Dr da mažemo belobazom i aflodermom jel moglo bi bito početak neurodermitisa...nakon par mazanja povuklo se da bi nei dan opet izbilo i to samo po ličeku...

ne želim ju navlačit po doktorima i sve mislim faza je koja će proči ali luda i neispavana jaluda i cendrava ona...ne znam kaj da radim...jel vam pada na pamet još kaj bi moglo biti uzrok...jel ako je to onda ne treba šok kod liječnika več mir kod kuće i da se sastavi sa svime kaj ju očito smeta...

očajna sam, luda i neznamkaj da radim više user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: promjena 100%
22.9.2010 8:33:18   
Zvonki
Fiona, i kod mene ista stvar. Stalno je cendrava a bila je izrazito vesela i nije nikada cendrala bezveze. Počela se buditi po noći i sl. Pripisujem to fazi i nadam se da će proći za neko vrijeme.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: promjena 100%
22.9.2010 8:37:39   
mariola
Ajoj draga, ne znam šta bi ti rekla, nemam iskustva.
Želim da se što prije vratite u normalu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: promjena 100%
22.9.2010 8:54:49   
cuba
Mislim da je faza zbog novonastale situacije kako zbog vrtića tako i zbog promjena za koje si napisala da su vam se dogodile u zadnje vrijeme.
Ne bi rekla da je je nešto više od toga....nadam se da će se uskoro vratiti sve na svoje i da će zver opet biti zveruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: promjena 100%
22.9.2010 9:07:12   
njanja
Fi, kada sam ja počela raditi, jan se opet počeo buditi noći i tražiti da dođe kod nas u krevet, trebala mu je moja blizina....Očito shvaća da se nešto dešava, ako to još ima veze sa tvojim psihičkim stanjem, ona to osjeti, možda ima potrebu da te utješi ili da utješi sebe.... Za ovaj dermatitis, nemoj ju za sada navlačiti po doktorima, kada se pojavi, maži ju s ovim kremkama što ti je dr dala, pa ako to krene na gore, tek onda odi dalje.... Razmisli kako se mi "veliki" osijećamo kod promijena u životu, a to što su oni mali ne znači da ih oni ne doživljavaju, kao što kažeš, novitieti doma, a i novi vrtić-tete, prijatelji, prostor, to je veliiika promijena.... Puno ju mazi, budi tu za nju, ali joj svaki put pokušaj objasnit da je mama tu....shvatiti će i faza će proći.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: promjena 100%
22.9.2010 9:07:17   
luce5
i ja mislim da je faza,moja starija curica je imala svakakve faze u ovih 5 godina i sve je prošlo!a ova mlađa otkad sam na godišnjem ne odvaja se od mene,čak ni tata ne smije blizu.prije ju je kupao,hranio,uspavljivao,a sad me samo zagrli i ne da ni da ju poljubi.i po noći se budi i zove me kao da provjerava jesam tu.ne znam kako će se opet naviknuti idući tjedan ali nadam se da će biti kao prije.puno pozdrava!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: promjena 100%
22.9.2010 9:21:18   
Točkica28
ja bum vibrala da bu sve ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: promjena 100%
22.9.2010 9:32:46   
mrkvač
Ma to ti je sigurno faza privikavanja na novi vrtić! Bolje da ti sad prođe nego kasnije kad bude malo veća!
I sve je to normalno, oni sve osjete bolje nego mi!
Da te utješim i moja je bila cendrava, razdražljiva, plaće u snu, prića i svađa se. Htjela se samo nositi, ali samo da ju ja nosim. Nikome nije htjela, čak ni mm. Bilo je grozno. Sad je već sve ok, ostaje u jaslicama bez problema, jede, spava......

Tako da se nadm da će i ona postati vrlo brzo ona stara zver!!!
Pusa!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
22.9.2010 10:20:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: promjena 100%
22.9.2010 10:32:03   
MaTana
Fi, dugo te nisam srela tu!
Znam da je malena zvjerčica isto stara kao i moja buba i nadam se da će ta faza brzo proći...Da te malo utješim, i moja je u identičnoj fazi, samo trči zamnom (ja to isto pripisujem mom poslu i tome što je mm na brodu) i kod moje se pogoršalo zadnjih dana, i doslovno kao i kod tebe ne mogu se pomaknuti od njezinog mamakanja... Odlazak na wc ili u sobu je popracen plaćem i mama mama vrati se...
Odkad je mm otišao na brod spava samnom u krevetu jer smo isto imali faze buđenja i plača po noći (zbog mojih smjena sveki je mora svaki drugi dan uspavljivati i tu sam jednostavno krenula linijom manjeg otpora). U zadnje vrijeme sam isto primjetila da se češće budi po noći a kad zaspi ugura ruku ispod mene tako da osjeti ako se pomaknem...
Kad radim ujutro i ona se budi kad i ja iako je inače spavalica i kada sam doma spava samnom do 8 ipo - 9.
Ja se tješim da je samo faza i da će proći, a nadam se da će isto biti i sa tvojom slatkicom.
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: promjena 100%
22.9.2010 12:05:28   
Anoniman
Evo i od nas malo vibrica da faza brže prođe..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MaTana)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: promjena 100%
22.9.2010 12:09:32   
Bebys
ljubim vas obje i nadam se da ce proci da je samo promijena

tako i moja rebekica....sve to ima veze sa necim izvana....i to jako kada se ustali situacija i ona ce biti o.k. vidjet ces sretno i pusa

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: promjena 100%
22.9.2010 13:08:54   
FIONA
hvala vam komadi..ma nadam se da je faza koja ne bu dugo trajala...jel sam i ja na rubu a i želim svoju veselu i zaigranu curku nazad a ne ovog malog gremlina koji ne spava...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: promjena 100%
22.9.2010 13:13:34   
Marta j
Moj stalno samo trci za menom i zove mama i place cim me nema na oku.
Ja vise neznam sto cu nespavam vec dva mj po noci duze od sat u komadu.
A prije je spavo cijelu noc.
Preko dana je nemogu nepomaze kazna,vika a ni kada dobije po guzi.
Uopce me nedozivljava kada vicem ne on samo ponavlja ne ne i opet radi po svom.

Tako da ti nemam sto reci nego da se nadam da nam brzo prode faza..


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: promjena 100%
22.9.2010 13:54:39   
natalijax
zverka mala,joj fi ko če njih ukrotit sve,ja sam več luda spremna za popovaču

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: promjena 100%
22.9.2010 14:12:05   
FIONA
IZVORNA PORUKA: natalijax

zverka mala,joj fi ko če njih ukrotit sve,ja sam več luda spremna za popovaču


aj javi kad kreneš da idemo skupa!!! :PPP


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: promjena 100%
22.9.2010 14:38:06   
Ninaa
Mi smo tu fazu mamakanja pregrmili mada sam mislila da ću ispiliti na živce do kraja.Počela je negdje kad sam počela intenzivnije učiti i krenula raditi, kad da velim tuširala sam se i vodila je sa sobom na wc jel je to bila takva histerija da nisam to mogla slušati. Po noći ne spava od rođenja kak se spada, budila se valjda po  puta, držala je za ruku, ma već ni sama neznam kaj sve ne. Sad je ok, samo ovaj tjedan je više kod mojih zbog mog faksa i ispita i isto je puno cendravija, plače za svaku sitnicu i puno se više mazi nek inače. Neznam kaj bu kad krene u jaslice. Kak joj izgleda taj osip jel moja isto nešto ima po licu ko neke lišajeve pa se zacvene. Pedijatrica je nešto mijenjala smjenu pa je rekla da ne dolazimo dok se ne vidi kaj s kozicama a kak ih nije dobila mislim da ni nebude. Moram je odvesti drugi tjedan da to pogleda. Drži se draga i nadam se da bude je uskoro prošlo i da će se  vratiti vesela i zaigrana Katarina

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: promjena 100%
22.9.2010 14:40:59   
MaTana
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: natalijax

zverka mala,joj fi ko če njih ukrotit sve,ja sam več luda spremna za popovaču


aj javi kad kreneš da idemo skupa!!! :PPP



Ja ću vjerojatno negdje bliže - možda Ugljanuser posted image user posted image - Imaju li tamo net da se mozemo dopisivatiuser posted image user posted image user posted image


Nakon 348752986092765039587 puta što sam joj rekla da ne smije dirati bube ni ose jer će je upeći - morala je probati - sad već pola sata cendra buba buba pećeuser posted image user posted image
Tvrdoglava škorpionka...


< Poruku je uredio MaTana -- 22.9.2010 14:42:27 >


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: promjena 100%
22.9.2010 15:35:56   
pikachu
Faze, faze i faze... Ima li kraja?user posted image user posted image user posted image  Držite se...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: promjena 100%
22.9.2010 15:50:47   
Ruža
Oni itekako osjete našu napetost i životne promjene.user posted image
U takvo fazi Đurac je sa 18 meseci počeo gristi nokte, još ih grize, sigurno 2 mj. smo imali problema sa tim mama i samo mama, preko noći na jednom nije htio ostajati sa tetom čuvalicom i pravio mi scene kad bi išla na posao, baku koju obožava ista stvar, sve češća buđenja po noći i još veća povezanost sa sisom ( nije više sisao, ali morao ju je podragati za najmanji problem),
Ali prođe, polako je prihvatio novu situaciju, još uvijek je vezan za mene jako, ali malo se smirio...
Daješ jo nešto za imunitet? lmaš ona propol baby siru, propolis kapi ( nabolje domače), žlicu meda...
Drži se draga, proći će.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: promjena 100%
22.9.2010 16:19:41   
FIONA
joj fala vam komad
vidim nije samo ona tako reagirala....ma bit će bolje znači...aj bar to tješi...al da je lako nije....

one curice koje razmišljaju da li da kupe cne ili sive čizme za sezonu ne znaju kaj je dilema...da li spavati kad i ona ili oprati suđe je jučer nisi kad je cmoljila...loooool

hvala vam!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: promjena 100%
22.9.2010 16:25:56   
leilany
IZVORNA PORUKA: FIONA

one curice koje razmišljaju da li da kupe cne ili sive čizme za sezonu ne znaju kaj je dilema...da li spavati kad i ona ili oprati suđe je jučer nisi kad je cmoljila...loooool

hvala vam!



e fi tak ti je meni vec 15mjeseci....nijedna noc prospavana u komadu....
al valjda bum i ja uskoro bila medu onima koje budu se dvoumile oko boje cizmicauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: promjena 100%
22.9.2010 17:17:27   
Thea
Joj starka takav je i ovaj moj od kad je krenu u vrtić...Prvi tjedan se budio po noći i samo mama..i smiri se tek  kad ga stavim kod nas u krevet i mazim...Po danu nije htio spavati valjda da ne bi kud otišla dok on spava..
Niti na wc nisam bez njega mogla što do sada nikad nije radio..Evo ovaj tjedan polako se vračamo na svoje.Spava cijelu noć u kimbi,ali stalno se mazi i ljubi s nama....
U vrtić kad idemo sve super dok ne treba ući u sobu onda on nebi išao,ali evo i to je gotovo ..Danas je sa smješkom otišao teti. user posted image
Tako da nemoj brinuti to je samo faza sad dok se ne privikne na vrtić i na malo drugačiji tempo od onog koji je imala do sad...



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: promjena 100%
22.9.2010 22:14:50   
pikachu
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: FIONA

one curice koje razmišljaju da li da kupe cne ili sive čizme za sezonu ne znaju kaj je dilema...da li spavati kad i ona ili oprati suđe je jučer nisi kad je cmoljila...loooool

hvala vam!



e fi tak ti je meni vec 15mjeseci....nijedna noc prospavana u komadu....
al valjda bum i ja uskoro bila medu onima koje budu se dvoumile oko boje cizmicauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  I ja, i ja bi se dvoumila oko boje čizmica!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: promjena 100%
22.9.2010 22:19:30   
BUMBI
Evo ja sam pronašla ovdje puno odgovora i za mene,jer je i D odkad je krenio u vrtić stalno sa mnom,neće se maknuti od mene ni na minutu,užas jedan...pa se i ja nadam da je faza koja će brzo proći

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!