|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispucale kapilare na nogama
19.8.2010 14:09:59   
zozo1
Cure jel ima koja među vama da je problem ispucalih kapilara po nogama riješila nekim "zahvatom". Nakon dvije trudnoće imam na dosta mjesta ispucalih kapilara, to me već stvarno smeta i na nekako bi ih uklonila. Malo sam čitala o uklanjanju tih kapilara ali me ipak zanima iz prve ruke vaše iskustvo.

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispucale kapilare na nogama
19.8.2010 14:21:53   
ivanaa
To možeš skinuti samo kirurški a vrača se za godinu,dve.user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispucale kapilare na nogama
19.8.2010 14:25:42   
lidac0605
Ja ih nisam uklanjala a koma su mi noge-imam ih i na potkoljenicama i na natkoljenicama-krenule mi pucat kad sam počela radit (sa 18!) jer sam kao sestra u bolnici 12h non stop u pokretu,a u trudnoćama se stanje još pogoršalo..Meni je ortoped reko da tu nema puno pomoći,da ih možeš ić uklanjat al da budu svejedno i dalje pucalo jer je stvar u tome da imaš slabu stijenku na krvnim žilama user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!