|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojke nakon poroda
28.10.2008 10:35:31   
Ruža
Curke dali ste i nakon poroda nastavili mackati svoje grudi kremicama? Kako su na to reagirali vaši bebači?
Cijelu trudnoću mackala sam trbuh i grudi i na svu sreću izvukla se bez strija. Sad me strah mackati grudi da nebi Đuro odbio sisu. Znam staviti malo beby ulja, ali onda izaperem grudi prije dojenja pa nisam baš sigurna dali ima kakvog efekta?
Pošto im se veličina udvostručila, očekujem da će do pupka biti kad prestanem dojiti, bar se nadam da će se bradavice vratiti u prijašnju veličinu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dojke nakon poroda
28.10.2008 10:38:14   
tiha
ma kad on isisa tesko da ce ti bit do pupkauser posted image ...mozda ces ih trazit mikroskopom ko ja! (sala mala) ali saka jada nakon 2-je djeceuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dojke nakon poroda
28.10.2008 10:47:31   
božica
i joooj ja se bojim toga jer moje su isto narasle...hmhm grudnjak moram imati svaki dan i to ovaj čvrsti jer bez njega....vise

a mazanje mazanje nisAM SE SAD PREVEĆ MAZALA PO CICAMA BAŠ RADI DOJenjauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dojke nakon poroda
28.10.2008 10:51:25   
koka
Ja s Rokom od straha da bi mi odbio sisu ako ih mackam s nečim , nisam , čak sam ih prala samo s vodom , njih nisam prvih 6 mjeseci stavljala apsolutno ništa.Sad ih perm , bitno da isperem dobro, al ako mažem tjelo( kad se sjetim, nažalost ne svaki put kad se tuširam) onda i malo sise namažem, ne bradavice!  Al evo za Roka mi se nisu objesile, al sad su mi se povečale i 2 broja( a ni prije nisu bile maleuser posted image ), več su sastrane popucale i sumnjam da če se odjednom dignut user posted image ..  Hvala Bogu da postoje sad dobri grudnjaci pa se može to prekrituser posted image .

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dojke nakon poroda
28.10.2008 10:57:03   
Puli
ja sam se mazala baby uljem
i nisam primjetila da joj je smetalouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dojke nakon poroda
28.10.2008 21:15:15   
njanja
Ja ne mažem...na početku nisam htjela jer sam čitala da bebe ne vole aromatične mirise, a sada me strah i započeti da mu nije čudno...Ma glupa sam....nisam trebala punoooo toga čitati user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!