|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   on bi sjedio
2.1.2010 20:20:24   
natalijax
vec dva dana se sili pomice glavu i noge,on bi sjedio,stavim mu guzu na moj stomak i on drzi glavu,meni je to malo rano da ga stavljam da kratko sjedi barem na nozi,joj kak ste vi to rjesavaliuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 20:23:10   
BUMBIKA
Sad je njemu sve zanimljivo i gledao bi okolo,to je sasvim normalno,ali nemoj ga još stavljati da sjedi

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 20:26:53   
ZVRK
da za sjediti je rano ali možeš se poigrati sa njime pa ga za rukice dizati u sjedeći položaj ,pa onda opet spuštati.....
tako vježbate i uživate

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 20:26:56   
natalijax
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Sad je njemu sve zanimljivo i gledao bi okolo,to je sasvim normalno,ali nemoj ga još stavljati da sjedi
znam da je zanimljivo,al kud s tom silom njegovom,on meni još uvijek leži,neznam bum vidla sto ce nam reci na kontroli za par danauser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 21:48:41   
nancy
neka se on malo "vjezba" ja ga jos ne bi dizala u sjedeci jer je stvarno rano.ja sam svome malo podigla naslon na kolicima u to vrijeme.iako mi se i to sad gledajuci cinilo rano.al tako bi mi bio mirniji nego u lezecem polozaju.

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
2.1.2010 21:51:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu nancy)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 21:56:29   
evanda
ja sam Jana ljuljala u AS kad je pokazao zanimanje da ustane....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 22:01:52   
dominik
meni je dora sa 4 bila vec u polozaju za puzanje a sa 5 (mislim) se sama sjela...ne znam zakaj ga nebi malo drzala u krilu u sjedecem polozaju...meni se ne cini rano ako se on sam sili sjesti

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 22:04:04   
Zvonki
Rano je baš za sjedeći položaj, ali očito ima volju i želju. Lagano ukoso sjedenje na tvom krilu mu neće štetiti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 22:17:04   
mali_macic
a zasto ne valja da sjedi? mozda je glupo pitanje ali zanima me jer je kod nas ista situacija. Ella se dize i zeli sjedit, tako zna bit i mirnija.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: on bi sjedio
2.1.2010 22:26:11   
dikac
možda je malo prerano da sjedi, odnosno da ga se pusti da samostalno sjedi. ako bebač želi sjediti dok ga se drži u naručju, ja ga ne bih sputavala. svaka bebica ima svoj razvojni put, neke jako rano žele sjediti, puzati  i po meni ih nije dobro sprječavati u tome kao što nije dobro bebu koja uopće nema interesa za sjedenje forsirati da sjedi.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: on bi sjedio
3.1.2010 0:39:49   
natalijax
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Rano je baš za sjedeći položaj, ali očito ima volju i želju. Lagano ukoso sjedenje na tvom krilu mu neće štetiti.
to sam probala al on i dalje po svom

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: on bi sjedio
3.1.2010 0:43:59   
tiha
po pravilu nebi ga trebala stavljati da sjedi skroz dok nebude sam stavljao nogice u usta jedino mozda u polusjedeci cisto da on vidi sve oko sebe jer ga ocito to zanima

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: on bi sjedio
3.1.2010 7:43:40   
martina87
moja isto tako,nece se drzati vise okrenuta prema meni nego ju moram okreniti tako da ona sve vidi i isto odize glavicu nece se nasloniti.jako je zilava i nema mira.user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: on bi sjedio
3.1.2010 11:29:37   
Bebys
pa to je sve jako dobro....djeca napreduju neka su spremna prije neka kasnije...moja R je sjedila nama u krilu u polu sjedecem polozaju...

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: on bi sjedio
3.1.2010 11:40:48   
mariola
I moj se zadnja dva dana pokušava dizat. A tek mu je sutra dva mjeseca.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: on bi sjedio
4.1.2010 16:57:14   
natalijax
zvala danas pedića kaže da ga stavim u poluležeci položaj,ja danas njeka drzim u rukama ko i svaka mama,kad sjedi znate onda koji je položaj kad gospodin se podigne i sjedne on sam,čvrst je i na glavi nema da pada nazad jos i glavom vrti ljevo desnouser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!