|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:17:31   
tiny
ipak su testovi jucer bili u pravu,nisam trudna.dosla maloprije,ne znam uopce jesam li tuzna ili razocarana ili mi je svejedno,stvarno ne znam sto osjecam.jedan tren bi plakala ko kisa,al ne mogu zbog male,drugi se vec sama tjesim,ma bit ce jednom...hm bas sam se bila radovala user posted image ,a joj tesko je,evo sad mi se opet place,ne znam ,ne znam sta bi napisala


_____________________________

mjenjam potpis....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:18:58   
ninolina
drži se draga...to naša psiha nas muči samo i iskušava koliko smo jake....bude bebica samo se opusti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:21:01   
tiny
ma dosta je meni i psihe i opustanja vise,danas definitivno ODUSTAJEM...dizem ruke

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:31:09   
curice
drži se draga,glavu goreuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:32:53   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:33:13   
Točkica28
prokletauser posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:34:16   
Anoniman
kad odustaneš, doći će user posted image , tak je meni bilo! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:40:15   
tiny
al je tako slaba,malo krene,pa stane,a kasni 5 dana...uopce me ne boli stomak,nisam ni nervozna ko inace,aaaaaaaaaaaaaaaaaa jebuser posted image ti ili kreni ili stani user posted image jedna glupa,uf kako sam sad ljutauser posted image .evo mene,opet se ja tjesim da mozda ipak jesam trudna,....koja sam ja glupaca

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:42:10   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tiny

al je tako slaba,malo krene,pa stane,a kasni 5 dana...uopce me ne boli stomak,nisam ni nervozna ko inace,aaaaaaaaaaaaaaaaaa jebuser posted image ti ili kreni ili stani user posted image jedna glupa,uf kako sam sad ljutauser posted image .evo mene,opet se ja tjesim da mozda ipak jesam trudna,....koja sam ja glupaca

a znam vučeš se za slamke...nedaj se, drži se


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:44:30   
Anoniman
ak ti kasni 5 dana i slaba je, možda je bio anovulatorni ciklus...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:48:40   
adryosijek
nemas zasto odustajat tvoj mm nek radi svoj poso i kad tad ce ti doc sreca user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:51:13   
tiny
ne znam sto je bilo,samo znam da mi je vise zlo od pokusavanja,nadanja i razocaranja iz mjeseca u mjesec,zlo mi je od trudnoca,zlo mi je od trudnica u gradu,jer sam onda jako ljubomorna na sve njih,zlo mi je sto moja curica malo je reci cezne za bracom ili sekom,a ja joj ga ne mogu podariti,zlo mi je sto sam tu tako nemocna,zlo mi je od svega da bih sad najradije povratila...

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 14:59:02   
bembo
Ej tiny pa nemoj se toliko bedirati! Razumijem da ti je danas los dan, ali proci ce. Ne znam u potpunosti tvoju pricu, niti koliko se trudite, ali vidim da imas vec jedno dijete. Ja također želim biti mama, trudimo se već godinu dana i ništa, prije mjesec dana imal sam vrlo rani spontani, nemam još nijedno dijete, svaku menzu dočekam u suzama, dam si dan dva da otugujem i onda krenem daljem... NIje svaki dan super, ali trudim se. Ljutnjom, živciranjem i stresom si ne pomažem, a tako i tako izgleda da mi najmanje odlučujemo kada će beba doći. Ako nemaš zdravstvenih problema, nemoj se forsirati....znaš i sama da će beba doći, a da li će doći ovaj mjesec ili za 2-3 mjeseca mislim da i nije toliko važno. Zato glavu gore, i sretno! Nadam se da ćemo uskoro zajedno odbrojavati!

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:04:06   
tiny
trudimo se oko godinu dana,imam curicu koja ce uskoro imati 6 godina,imala sam 2 spontana,i bas kad pomislim da mi se vise nista ruzno ne moze dogoditi i da sam bas ja ovaj mjesec trudna,veliko razocarenje,ljuta sam samo ne znam na koga,ma nisam toliko ni u bedu,znam da ce mi sutra vec biti bolje,ljuta sam na sebe sto sam sama sebi dopustila da se radujem trudnoci,najradije bi se sad upucala

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:06:17   
Anoniman
drzi se draga user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:10:02   
ninolina
tiny...nesmiješ tako razmišljati...ja znam da je želja za bebom velika i jaka...ali takvo razmišljanje neče pomoći nikome...tebi najmanje...pazi svoju curicu, zaokupite se nečim ...a beba će doći 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:13:27   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:15:13   
bembo
Mislim da je najgore od svega toga sto smo svjesne svega, a opet si ne možemo pomoći. I koliko god se mi uvjereavmo da smo opuštene, nismo, jer se hvatamo za svaku trunčicu... svaki dan si promatram grudi, čim me nešto štrecne kod jajnika, pročuavam si iscjedak...ali kao ja sam cool, opuštena, aha, malo sutra.... i onda si nađemo nešto za što se uhvatimo, ono kao joj danas mi je nepto zasmrdilo a nikad prije nije, mora da sam trudna, i hop evo nje opet user posted image  i onda smo opet jadne. I tako psihički maltretiramo same sebe. I ginekologinja mi je rekla da je sve to u glavi i da se čovjek stvarno mora opustiti. Jedino što mi možemo je  biti jako vrijedni, a drugo nije na nama... Ja sam ljuta na sebe jer sam si ovaj mjesec počela korsiti lh trakice, a stvaaaarno mi se više ne da, ali kao da ne propadnu (moš mislit) i kao muž hoće, pa mi je to izgovor, ali sam stavrno već toliko umorna od svega da mi polako postaje svejedno...

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:28:36   
tiny
lako je drugome reci opusti,lako je davati savjete,ali kad se tice nas samih ne znamo si pomoci,ma nisam ja bas toliko sad u bedu,koliko sam ljuta na sebe.znam,bit ce bolje,ne zelim nekoga navesti da misli ako ne zatrudni odmah da nikad nece,hoce,i ja vjerujem da cu i ja,samo sam se sad razocarala jer mi je kasnila,pa sam se ja ponadala i radovala,uzalud.uh,toliko emocija je sad trenutno u meni.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:32:33   
bembo
meni je sad ova zadnja isto kasnila, isto sam imala mrvicu smećkastog isjetka (a imam kasnu ovulaciju) tako da sam bila u jako velikom iskušenju da se ponadam da se radilo o implantacijskom krvarenju, jer mi se iscjedak pojavio na trenutak u četvrtak, ili čak srijedu navečer, i onda ništa do subote kad je user posted image  došla u svom punom sjaju. Muka mi je bilo.... Tak da te potpuno razumijem. Meni se diže kosa na glavi od priča o opuštanju, i znam da se ne mogu potpuno opustiti, ali trudim se što više... pa kako nam Bog da.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 15:49:33   
curice
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 16:07:30   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 16:08:39   
tiny
evo bas se ja sad pribrala,i mislim si,ajde bar cu jos neko vrijeme bit zgodna user posted image ,ma sve ce doci na svoje....kad javlja mi prijateljica sad da je prvi put osjetila bebu(koju nije ni planirala,ni htjela,njen muz pogotovo).pa mislim stvarno,jel se to "netko gore" igra mojim osjecajima?

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 16:11:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tiny

evo bas se ja sad pribrala,i mislim si,ajde bar cu jos neko vrijeme bit zgodna user posted image ,ma sve ce doci na svoje....kad javlja mi prijateljica sad da je prvi put osjetila bebu(koju nije ni planirala,ni htjela,njen muz pogotovo).pa mislim stvarno,jel se to "netko gore" igra mojim osjecajima?

znam da ti je teško...ali kad svladaš osječaje  i veseliš se tuđoj sreći i ona će se veseliti tebi...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dosla je,vjestica jedna...
30.6.2010 16:13:40   
Puli
tiny...nesmiješ tako razmišljati...ja znam da je želja za bebom velika i jaka...ali takvo razmišljanje neče pomoći nikome...tebi najmanje...pazi svoju curicu, zaokupite se nečim ...a beba će doći


potpisujem ninočkuuser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!