|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Desna rukobolja
23.4.2010 12:08:24   
Krky
Jesam li ja ono neki dan rekla da samo ja još falim na Hitnoj?! Biserka! Zamalo sam i završila. Upalio mi se živac i mišić u desnom ramenu pa su mi sad noćiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Imam osijećaj kao da mi netko izvrčući čupa ruku. Bila kod dr-ice. Dobila vježbice od kojih ne mogu ni u početni položaj, gel koji ne smiju dojilje (dr-ica zna da dojim!) i (slado)lediranje koje mi paše samo dok hladim, a poslijeuser posted image Danas više nisam mogla izdržat i uzela sam ibuprofen600, a malac će morat na bočicu i BBM, pa očekujem njegovouser posted image user posted image user posted image user posted image . Osijećam se ko babac!!!

_____________________________

MAMA SA 6 ******
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 12:16:39   
ninolina
a joj draga a jesi probala onaj polarni led ja sam se s njim mazala dok sam dojila malu...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 12:17:40   
ninolina

POLARNI LED GEL   Sadržaj:                  Proizvod sadrži eterična ulja: eukaliptusa (Eucalyptus globulus), metvice (Mentha piperita), lavande (Lavandula angustifolia), lavanda-origana (Origanum dubium), karanfilića (Eugenia caryophyllata),  mentol, kamfor, glicerin, propilen glikol,karboksivinilpolimer i vitamin E.   Aktivni sastojci: cineol, pinen, limonen, linalol, linalil acetat, eugenol, eugenol acetat, karvakrol, mentol, menton, kamfor. user posted image
  Svojstva i primjena:   Proizvod sadrži mješavinu čistih eteričnih ulja sa prirodnim analgeticima koji posjeduju protivupalna i antispazmodička svojstva. Pomažu u postizanju trenutnog ublažavanja bolova u slučaju sportskih ozljeda i kontuzija, smanjuju grčeve u mišićima, bolove i otoke usljed edema i podliva.   Primjena: Nanijeti gel na bolno mjesto i lagano masirati.   Upozorenje: Ne primjenjivati na otvorene rane, sluznice niti u blizini očiju. Nije za djecu ispod dvije godine.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 13:51:28   
Bebys
user posted image   bravo za ninu evo vidi gel

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 14:19:07   
natalijax
user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 14:43:45   
Krky
Hvala, stavila ga (još jučer mi ga je sveki dala) i stvarno mi je olakšao, Ali ovo s BBm ne ide pa ne ide. Popio je malo 60 ml i mislio kako mu je to predjelo, a kad je skužio da ništa od sisanja, toliko je tužno plakao da mi se srce slamalo, dala sam mu malo i molila Boga da mu ništa ne bude od ibuprofena od jutros. Sad razmišljam da ipak ja user posted image user posted image user posted image user posted image po noći od bolova nego on bez Tješiteljice i Hranilice. Znam da je veliki (15 mj) i da može i na odvikavanje, al za to si želim dati vremena pa postepeno, ovo mi je preokrutno.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 14:46:25   
ninolina
sa polarnim ledom možeš dojiti...držite se

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Desna rukobolja
23.4.2010 14:48:30   
ejmama
Žao mi je draga, evo malo vibrica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Desna rukobolja
25.4.2010 6:53:26   
Puli
krky drži mi seuser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
25.4.2010 7:49:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Puli)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Desna rukobolja
25.4.2010 21:31:02   
anne
Rukobolja - profesionalna bolest majki.user posted image
Ja  sam imala istegnuče tetive palca - par dana sam čvrsto stavljala stezni zavoj i mazala poral ice gelom.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Desna rukobolja
26.4.2010 23:04:56   
Krky
Sve ok, fino tipkam, još malo pa sve ko prije nevolje. Pomogao polar ice i lagano razgibavanje, one dobivene vježbe ne znam ko uopće može radit u tim bolovima. Još samo da se odviknem "motanja" ruke pod glavu dok spavam pa se više neće ponovit...valjda. Hvala na brizi, drage curke

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Desna rukobolja
27.4.2010 12:10:42   
Anoniman
tek sad vidim - hvala Bogu da ti je bolje!
user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:27:56   
Anoniman
googlam polarni led i nađem temu na RR!! user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

ukočio me vrat!
jučer nisam mogla glavom lijevo a danas ne mogu nigdje!
izgledam ko da sam dasku gutala pa mi stala u grlu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jel zna netko kolko to košta i gdje se kupuje?

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:34:49   
leilany
mi taj polar ice koristimo godinama...buraza cesto boli glava,vrat..s tim si zmasira i bolje mu je....i tak i ja...ma svi...zakon stvaruser posted image

krky..nadam se da je do sad vec sve ok...i da je prosla boluser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:37:03   
Anoniman
leilany, gdje se kupuje to?
kolko čuna?

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:37:29   
leilany
mariachi....kupujes u ljekarni....
imas ih vise vrsta....mi kupujemo bas kaj pise polar ice...analgetski gel...
mislim da je veliko pakiranje cca 60-ak kuna...a imas i manje pakiranje...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:40:09   
Anoniman
super, poslat ću mm po to, thanks!

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Desna rukobolja
15.6.2010 16:46:43   
leilany
user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!