|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   porod u kadi
11.8.2010 13:16:42   
mamakarla
pozdrav svima!
tek nedavno sam postala chlanica ringeraje i moram rechi da mi je drago shto imam gdje postaviti ovakvo pitanje.Naime,u 6. sam mjesecu trudnoche bez ikakvih komplikacija i chitala sam o porodu u vodi kao jednoj od opcija i iskreno chini mi se kao odlichna ideja.No kada sam svojoj gin. to spomenula,rekla mi je da to nije bash neki izbor iako u Osijechkoj bolnici imaju kadu za porode zbog toga shto bi ona mogla biti zauzeta u trenu kad ja budem na "redu"..Pa me zanima ima li koja trudnica koja je u Osijeku dochekala svoju bebu u kadi i opchenito mishljenje o tome..hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: porod u kadi
11.8.2010 13:28:20   
livona
Svasta...user posted image   Na onom trudnickom tecaju (u Splitu) nama su rekli da ta kada za porodjaje u nasoj drzavi funkcionira jedino u Rijeciuser posted image

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu mamakarla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porod u kadi
11.8.2010 13:51:12   
pincirotvajler
ja isto mislila da ima samo u ri user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porod u kadi
11.8.2010 15:08:53   
mamakarla
pa neznam shto bih rekla znam da ju imaju,prije vishe od pola godine sam chitala chlanak u novinama kako postoji u Osijeku a josh nijedna beba nije rodjena u njoj..zar je moguche da im sluzhi za ukras?

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porod u kadi
11.8.2010 15:13:39   
livona
Aaaa to moze biti, jer u Splitskom novom rodilištu takodjer ima kada i sve to oko nje (vidili smo je jako dobro izgleda) ali ne funkcionira... nisu rekli zasto, mada se suska da se sestrama i babicama ne da "plivati"...user posted image user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu mamakarla)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
11.8.2010 15:20:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu livona)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: porod u kadi
11.8.2010 15:21:35   
livona
Cvrčak gdje to???

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
11.8.2010 15:37:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu livona)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: porod u kadi
11.8.2010 15:58:43   
sufi
I ja sam htjela porod u vodi još prije 5 godina i cijela mi je trudnoća bila odlična, svi nalazi super kad na kraju...u 38.tjednu kad sam išla na ctg pokazalo se da beba ima aritmiju i sve je otpalo! Isto tako samo da iskomentiram vezano za te porode u vodi koji su vani izuzetno popularni da ne kažem normalni (ili u vodi ili običan porod uz epiduralnu)...kod tih poroda mora skroz biti prisutna barem jedna sestra/babica,a kod nas je općenito premalo osoblja u odnosu na rodilje (budući da nitko ne može predvidjeti koliko će trajati porod,a kod prvorotki zna i po 12 sati!) tako da je to glavni razlog zašto izbjegavaju!
Ja općenito savjetujem svakoj trudnici da si olakša muke dok traju trudovi uz pomoć pilates lopte (imaju je u svim bolnicama samo ti neće ponudit nego moraš sama tražit user posted image )...ja znam da je meni itekako pomogla!!


_____________________________

...ja sam prije svega MAMA :-)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: porod u kadi
11.8.2010 16:10:52   
ivanaa
Mene to frka...mislim da je čudno,al ćula sam sve najbolje o tome.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mamakarla)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: porod u kadi
11.8.2010 17:39:35   
tiha
moja legica je htjela porod u vodi naravno i dobila ga je ali patila se 5 sati i trazila stol jer joj je vec sve to pocelo ici na zivce sipavanje vode sad je topla sad hladna(bas u OS bolnici) kad su je stavili na stol rodila je istog trena.

a sad to moras sama odlucit moras bit spremna da ti tijekom poroda sve ide na zivce i nevolis da te netko stalno zapitkuje da te stalno pipka jer ti je na pameti samo rodit i da to sve brzo prode.ako ti nebude ugodno popi....ces
ja sam prvo rodila na klasicnom stolu a drugo na onoj blazenoj stolici izgleda kao kod zubara stolica samo imas one hvataljke za noge udobnija je svakako nego krevet ali eto ja sam to sve jako brzo obavila zelim ti porod barem upola kao mojuser posted image da rodis brzo bez rezanja i da ne popucas! sretno draga slobodno pitaj sto te zanima!

i zaboravih napisati dobro nam dosla i napisi kada ti je terminuser posted image

< Poruku je uredio tiha -- 11.8.2010 17:40:40 >


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: porod u kadi
11.8.2010 19:25:20   
nemammaste
Evo ja ću uskoro roditi u kadi u Ri (ako se što ne iskomplicira zadnji čas,nadam se da neće) , pa javim dojmove....user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: porod u kadi
11.8.2010 20:39:29   
koka
http://www.ringeraja.hr/clanek/nacini-radanja_423.html
http://www.ringeraja.hr/clanak/porod-u-vodi_359.html?page=1
evo tu je i moja priča, meni je bilo super.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: porod u kadi
12.8.2010 13:14:44   
mamakarla
user posted image
hvala svima na pomochi..Meni se i dalje chini kao super ideja pa chu i dalje ostati pri tome da mi se omoguchi ukoliko sve bude u redu kao sada..Termin mi je 20.11 i jedva chekam user posted image ..

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: porod u kadi
12.8.2010 14:22:40   
domica
ja sam prije 4 godine tj. u prvoj trudnoci odlucila roditi u vodi jer mi se cinilo super a i na tecaju za trudnice i oćeve  ga hvale i tak ja obavila sve pretrage jer za porod u vodi moras biti 1000000 posto zdrav i sve mi bilo ok.,al umjesto trudova meni je pukao vodenjak pa se nisam otvarala itd. i na kraju nist od mog poroda u vodi,uglavnom znam da je tako u osijeku moras reci svom ginosu da zelis rodit u vodi da bi obavila sve pretrage,et sad sam opet trudna termin mi je 15.9.al neda mi se sve to prolazit a i mislim da mi je bolje rodit na stolu jer mi je prvi porod bio strava od 9 do 21sat.

(Odgovor članu mamakarla)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: porod u kadi
12.8.2010 15:44:06   
tita
Uf,već sam negdje pisala o tome ,i ja sam bila za kadu i sve imala spremno do onog dana kad sam išla roditi!!!!Rekli su mi vi ste sitni a beba vam je velika i nisu znali dali ču uspijeti i eto ništa od toga!!!!Možda budem drugi put,opet ću to htjeti!!!

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!